nezrela lose odrađena prljava trava..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
30.04.2018
0
0
3
34
Pozdrav vutra.org,

Izvinite ako je ovo pogresan subforum, ne znam gde bih drugde ovo napisao.

Dakle čitao sam po netu kao klinac da vutra nije štetna, mislio da je kul i hteo da probam.

Imao sam 18 godina, stariji drugar koji redovno puši rekao je da mogu s njim da kupim sledeći put kad uzima. Rekoh ae, dao ja neke pare, dao mi je vutru.

Imala je ukus kao znoj i bila je odvratna, al ja sam se otkin’o.

Reko dobro, verovatno je to to, jebiga vutra znači puši se na silu ali te odradi.

Posle nekog vremena neredovnog duvanja upoznam neku ekipu koja duva svakodnevno. Pa onda još jednu, pa još jednu, pa... itd.

Pošto ja sam bio neiskusan verovao sam njima s ocenjivanjem kvaliteta. Čuo priče da se vutra prska ovde, al reko ae oni sigurno znaju...

Svaki od ovih krugova ljudi je pušilo sličnu dżicu, a to je meni dalo još jače verovanje da je to skroz normal.

S tim verovanjem da nije štetno, s tim što mi je rešila anksioznost i depru, onda što te spaja s ljudima i pored toga svi ostali okolo duvaju- nije bilo teško da ovo predje u svakodnevnicu.

Posle godinu dana aktivnog spuša, naletim na dva lika koji gaje. Uzmem malo od njih da probam, iscimam nešto iz Amsterdama. I ta vutra NEMA VEZE s ovom odavde.

Dakle tad sam saznao da pušim prljavu, prskanu vu više od godinu dana.

Imam zdravstvsnih problema i ne znam sta mogu da vam kazem, osim da ne pusite sranja s ulice.
 
Poslednja izmena:

Bluehawk

Aktivan Član
03.10.2016
109
1.017
143
Pa dobro covjece kolko ti godina imas ? Cemu otvaras svako malo temu o prskanoj travi i jedno te isto meljes, skuzili smo da pusis sranje i ok, ne moras zato deset istih tema otvorit...btw zato ljudi sade svoje da znaju sto konzumiraju
 
Poslednja izmena od urednika:
30.04.2018
0
0
3
34
Pa dobro covjece kolko ti godina imas ? Cemu otvaras svako malo temu o prskanoj travi i jedno te isto meljes, skuzili smo da pusis sranje i ok, ne moras zato deset istih tema otvorit...btw zato ljudi sade svoje da znaju sto konzumiraju
Ne mogu da verujem koliko malo razumevanja ovaj forum ima.
Idem po lekarima vec 2 meseca, ne svojom krivicom, i hocu da rant-ujem negde gde bi mozda neko razumeo, ili je mozda neko isto pusio prskanu vutru pa moze da mi kaze da mu se nista nije desilo... ali eto, svi ste prsli od vutre.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.089
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ti si pusio lose kjuranu i sušenu travu vjerovtno pljesnjivu :D mozda koji put i jesi nesto prskano jer se uvjek nade idiot koji travu prska praksitenom,andolom, mokračom i tako to neki od bisera koje sam ja osobno sreo jer ljudima svasta padne napamet neke od tih stvati rade dok bilka raste kao to ce nesto promjenit a neki i poslje kao pojacavaju vutru koja je smece heheh u svakom slucaju to bude uvjek neka trula,pljesnjiva vutra sa klasicnim mirisom vlage i tavana takve stvari se izbjegavaju u globalu :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
ili je mozda neko isto pusio prskanu vutru
kako to zamisljas da neko ovde zna sta si ti pusio na osnovu toga sto je imala:
ukus kao znoj i bila je odvratna
to je ceo opis vutre koju si pusio, tako da ja sad znam sta si pusio isto koliko i pre nego si se registrovao


Pošto ja sam bio neiskusan verovao sam njima s ocenjivanjem kvaliteta. Čuo priče da se vutra prska ovde, al reko ae oni sigurno znaju...
i sta sad forum moze po tom pitanju, cuo si price al si pusio godinu dana nesto sa nekima koji takodje nisu znali sta puse i ti si im verovao. divno, povrh svega vrlo pametno. ako ti nije prijalo sto si nastavio, godinu dana ti je trebalo da skontas da nesto ne valja. kazu posle ebanja kasno je za kajanje


Ne mogu da verujem koliko malo razumevanja ovaj forum ima.
i sad je zakljucak da je forum verovatno kriv sto se ti osecas lose a lekari nemaju pojma sta ti je. gde si bio pre godinu dana da se ovde javis i okacis fotku toga sto duvas, da onda malo prodiskutujemo. pogledaj poslednji prilog koji sam okacio, koliko od tih osam tacaka si ispostovao kad si krenuo da duvas. ne krivi druge za sranja u koja se sam uvalis, a pomoc trazi na vreme a ne kad voz prodje
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
ma nije tako drug, al bas ne volim kad neko u drugom postu koji objavi optuzi forum za nerazumevanje, jer koliko ja razumem godinu dana se trovao i sta sad forum moze sa razumevanjem da ucini po tom pitanju. trebao se javiti ovde pre godinu dana pa tema verovatno ne bi bila na yardu a njemu bi se jos moglo pomoci. ovako... najludje mi je ovo
vutra znači puši se na silu ali te odradi.
:)
e da se tad javio, na vreme bi skontao da postoji i vutra koja
NEMA VEZE s ovom odavde.
jbg, sad mogu samo da mu pozelim srecu, mlad je, bice to ok kad se organizam malo iscisti. nadam se. tada mu je bilo bitno da ga odradi, sad nadam se gleda drugacije na celu stvar
 
30.04.2018
0
0
3
34
jbg, sad mogu samo da mu pozelim srecu, mlad je, bice to ok kad se organizam malo iscisti. nadam se. tada mu je bilo bitno da ga odradi, sad nadam se gleda drugacije na celu stvar
Nije mi bilo bitno da me odradi, ono da sam to hteo radio bih heroin. Citao dosta po netu, citao istrazivanja itd i sve kaze vutra nije stetna.
Znaci da sam samo znao da je ovoliko prskana i stetna, ne bih nikad pomislio na pusenje...

Al jednostavno ne postoji neko obrazovanje o vutri ovde, ako svi koje poznajes puse ovo - kako mozes da znas da postoji nesto drugo?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
pa mozda si samo pusio losu vutru, lose odradjenu, nezrelu, lose kjuranu, eventualno prskanu nekim herbicidima ili fungicidiuma bez obracanja paznje na vreme karence. kako uopste znas da su tvoji zdravstveni problemi povezani sa pusenjem vutre. mozda je nesto potpuno trece u pitanju, koliko kontam jos si tinejdzer. period u kom se razna sranja znaju desavati i bez vutre :) a to sto si citao, pitanje je sta si citao. uostalom i ja kazem da vutra nije stetna, pusim je preko 30 godina. al nije stetna samo prava, cista, prirodna i korektno odradjena vutra. a za ulicnu kazu svasta, a malo ko zna istinu jer se niko od dilera nece hvaliti da je vutru spricao raidom il lakom za kosu i sl. tako da, ocogledno nisi procitao sve aspetke o vutri. kako sam ja danas na netu nasao te priloge koje sam okacio a ti na to nisi naleteo :) uostalom, ako si toliko citao kako nisi dosao na forum ranije da se raspitas, forum postoji vise od 11 godina a ne tih 1 i nesto vise koliko je tvoj pusacki staz. jos jednom kazem, moguce da tvoja problematika nema veze sa vutrom, o tome nisi nista napisao, nemamo pojma o cemu se radi
 

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
927
93
vjerujem da je svima žao kaj imaš problema, al stvarno je glupo i neozbiljno kriviti druge, pogotovo ovaj nas forum. živimo u 21 st i stvarno ne kužim da netko nemože do informacija. godinu dana kažeš trpaš neko smeće u sebe i nije ti palo na pamet da prestaneš!? pa čovječe prvo sebe moraš okriviti! tko zna kaj si pušio i tko zna dal je to uzrok tvojih tegoba? pa nismo vidoviti... sad kad si tu čitaj i obrazuj se. vjeruj mi sve što te zanima već piše. da uložiš barem dio vremena koje si uložio u trovanje spasio bi i sebe i sve svoje pajdaše jer bi ih znao upozorit na opasnost..
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
@ulica
Da ti ja direktno napišem. Da si se educirao na ovom forumu tu ne bi pisao oko tvoj jada, problema Ako sranje konzumiraš onda to nije to. A to šta si ti konzumirao ni sam ne znaš. Jedino pretpostavljaš i pojma nemaš. Ajd, sastavi se malo, razgledaju forum, opusti se, pa tek onda možemo popričati. Ovako ispadeš kao nezreo mladić. Uzgoj svoje, ne pričaj okolo, šutnja je zlato i videćeš, posve novi svjet če ti se otvoriti.
 

Bluehawk

Aktivan Član
03.10.2016
109
1.017
143
Ne mogu da verujem koliko malo razumevanja ovaj forum ima.
Idem po lekarima vec 2 meseca, ne svojom krivicom, i hocu da rant-ujem negde gde bi mozda neko razumeo, ili je mozda neko isto pusio prskanu vutru pa moze da mi kaze da mu se nista nije desilo... ali eto, svi ste prsli od vutre.

I ja idem po doktorima pola godine i tek sad se ljecim i vidim rezultate...da travom se ljecim...i nije ona izazvala moje zdravstvene probleme...ali sam citao ovaj forum i sve naucio ovdje i za sebe sad mogu rec da sam veoma uspjesan grower.

Ja imam dojam da ti imas tu neku ulicnu travu pa bi pusio al te strah, pa ispitujes jel kome sto bilo od nje itd...okolisas umjesto da otvoreno pitas. Uostalom zasto nisi iznio svoje zdravstvene probleme pa bi ti mozda netko mogao rec nesto vise. Cini mi se da si ti jos jako mlad, i moj savjet ti je procitaj pravilnik i dalje sve sto te zanima, oces od medicine do uzgoja.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ne mogu da verujem koliko malo razumevanja ovaj forum ima.
Malosmiley9934...malo:fuck:..svasta:smoke:dodes na forum prije 15 dana,postavis pitanje koje vec ima odgovoreno 200 puta i jos ti nas "dida" Pow koji je ovdje preko 10 godina da objasnjenje i tebi je to malo...ma...nebi ti meni puno palamudrio:smoke:
malo ko zna istinu
Imao sam prilike dva puta biti u selu Dervican i vidio na svoje oci njihovu travu.Nije problem u prskanju nekim drogama,otrovima..to ne rade..oni samo ne vode previse racuna o kvaliteti koliko o kvantiteti pa tako i skladiste 70% mokru travu koja do krajnog kupca dode takva kakva je..A samo skladistenje sve to dobro,dobro spresaju sa 20 tonskim presama i nakon mjesec dana provedenog u najlonu dode takva kakva je..napominjem da je to bilo krajem 90-ih pocetkom 2000-te..ali ne vjerujem da mjenjaju "obicaje":D
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.