Nirvana Afghan sjeme?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ma dobra je to biljka-skroz je zahvalna

to su stabilne sorte, ako im omoguèite poznate uvjete imate èete i velik % ženskih biljki, možete je ostaviti tjedan dana duže na vegetativnom režimu svetlosti-tako èete pridobiti nesto na urodu!!!

prokleto dobro izpirajte prije obiranja-šteta je, ne okusit dobar ukus
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
cek obecao sam Green Manu da cu mu okaciti moju zivotinjicu od 3,5-4 metra
ne znam tacno videcu kad je oborim na zemlju
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
ma ja bi neku sortu gdje je stavim kod bsabe u baštu,dðem za 3 mjeseca i naðem diva od 3 metra :D

nešto što se nemoram zezati oko nje!
 
30.08.2006
0
0
0
domba je napisao(la):
ma ja bi neku sortu gdje je stavim kod bsabe u baštu,dðem za 3 mjeseca i naðem diva od 3 metra :D

nešto što se nemoram zezati oko nje!
pa veæina trave koja se prodaje na ulici ti je takva jel mi je frend tak napravio...uzmi 10 sjemenki i baci tam di oæeš i narast æe ti 100%...i stvarno kažem da je veæina trave s ulice korov i netreba se brinut oko nje kod uzgoja
 

Baphomet

Aktivan Član
02.06.2006
205
10
0
www.konoplja.org
Ajde šta prièaš gluposti....kad se brineš i posadiš 10 semenki se zna desit da ti ne prokliju sve....a ti kažeš da ako vani baciš 10 semenki èe iz svih njih narast biljke 100%.:roll:
lp
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
svasta pa zasto bi lagao...
sativa jeste sigurno,jer je ovolika i kasno je pocela da cveta a znam da je seme odnosno vrsta sa puno THC-a sto i jeste odlika sativa

to je treca bilka odozgo na dole....pre skoro 2 meseca je bila 2,1 metar u vis
http://www.vutra.org/forum/viewtopic.php?t=1152&postdays=0&postorder=asc&start=0

nista za sativu nije cudno da je 2-3 metra i da ima mnogo vise THC-a od indice ali zato ima mnogo manje CBD-a...sto znaci da te tera na "tripove" i neda ti mira da sedis,komunikativan si...pa ustvari idi na one textove sajta,sigurno ces naci nesto...ja ih nisam citao :oops: ali verujem da ima nesto i da su dobri
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Prije par godina sam imao vani Afghanija (mislim da je bio Afghani#1) i to je super biljka, cvrst, mastan, dok je bio u zemlji mirisao je na neki toksični bonbon i limun, nakon berbe se pretvorilo u jak dim koji ima jaku aromu i jak udarac po cijelom tijelu. Spališ pljugu i izvališ se i nemožeš se pomaknuti, a kroz tijelo piči onaj topli osjećaj napušenosti.
Dosta smrdi, istina, ali preporučam svakome! Berba je bila negdje krajem 9. mjeseca i imao sam malo problema s pljesni, ali ništa strašno...








Pozz, Boz:sun2:
 

griva

Aktivan Član
08.05.2005
100
2
0
51
Nirvana Afghan sjeme sam posadio u casice od kiselog mleka sa humusom i stiroporom semenke su nikle u male biljcice visine 5-6 centimetra (nikle su pr 5-6 dana kako koja) ali mi se cini da stagniraju vec anima su iste nalaze se pod lampom Philips Master HPI-T 400W udaljene su od svetlosti 35-40 cm zalivam ih 2x dnevno gde gresim i zasto se ne razvijaju dalje ?
A da drzim ih 24 sata pod svetlom
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
50
Udalji malo svjetlo od biljaka.
Mladunci trebaju vece vlaznost zraka , a lampa ako je preblizu isusuje zrak.
Prvih tjedan dva netreba bas prejako puhat ventilator preko njih bas zbog vlage koja pase mladim biljkama.
Broj 2 ne zaljevaj ih dva puta na dan. Zali ih, pricekaj dan dva da se zemlja posusi malo na povrsini, onda ih zali. Moras imat rupe ispod na posudi? Imas?
Nemoj gnojiti prva 2 tjedna.
Za povecat vlagu u zraku stavi oko biljaka casice s vodom ili tanku vlaznu krpu (umocenu u vecu posudu s vodom preko usisa zraka).
 

griva

Aktivan Član
08.05.2005
100
2
0
51
Hvala na savetu
To sam i ja mislio pa sam preneki dan malo udaljio svetlo dodao jos jednu posudu sa vodom i nekoliko natopljenih krpa vodom smanjio sam zalivanje verovatno sam preterivao pa sam ih zadnja 2 dana samo jednom dnevno zalivao nisam jos primetio neko vece poboljsanje listovi su nagnuti ka dole a boja im idalje bleda na nekim od biljka(ali bar nisam primetio da jos neki zute osim onih)
 

griva

Aktivan Član
08.05.2005
100
2
0
51
nema poboljsanja biljcice su idalje male pojavjuje se 4 par listova a one su 6cm neznam zasto su tako male cim uzmem digitalni foto aparat slikacu ih
 
27.02.2008
19
0
0
35
zaljevaj dok se zemlja osusi, dok posudicau kojem ih drzi ne izgubi tezinu, vecina sjebanih uzgoja je uzrok prezaljevanja...
Sumnjam da trebas svaki dan zaljevat!
Dali ostaljas vodu da ispari klor?!?!
Ostavi vodu 24h da ispari klor iz vode pa onda zaljevaj!!

Kolko su ti stare biljke?!?

Sam me zanima kakvu si to zemlju koristis, cudno mi je to da trebas svaki dan zaljevat sumnjam da tak slabo zemlja zadrzava vlaznost!

Sljedeci put kad sadis pocmi od 2 biljke pa onda za mjesec dana jos 2 i tak ne sve odjednom jel sad ak zajebes nema povratka, kad odradis par growva vec mozes pocet s 8 biljaka odjednom jel je manja vjerojatnost da zajebes...



Zaljevaj ovako: zalij biljke i okusaj s rukom tezinu tegle u kojoj drzis, i tak pogledaj svaki dan kakva je tezina tegle (mozes i popipat zemlju) ak je tezina tegle smanjena zalij...nemoj pretjerat sa zaljevanjem, a i nemoj da ima manjka vode, sad ti to izgleda vrloooo zbunjujuce kak zaljevat al se ne brini prokuzit ces u času kak zaljevat...


sam se strpi, iznanidit ces se vrlo ljepo kad prode malo vremena, preko noci ce ti rast ko LUUUDA!!Sad napocetku razvija korjen pa se nekuzi napredak :)




Bed mi slat sa svojih 14 postova ovakve postove na teme sto nevalja, al jbg...