[ NL-auto ][ Jack Herer ][ K2 ][ 2014 ]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Sunca su dobivale 7-8 sati dnevno. 140 grama suhog je prva dala. Maloprije skinuta s tavana i upravo teglirana. Potencija od 0-10 po mom sigurno 9. Nikako nebi preporučio za one koji nisu u formi.
Danas je skinuta i druga, od nje će biti još više materijala, i za tri dana ide i zadnja. Kod ove danas što sam skinuo su trihomi baš dobrano posmeđili tako da će biti još zajebanija.
Velika je razlika između mojih NL-a iz dvorišta i onih na sajtu. Sajtuše obiđem jednom tjedno ali neće biti ni upola toliko hedovine kao od dvorišnih. A koristio sam istu zemlju, čak sajtuše imaju više sunca al jbg kad mi nisu pod nosom da im svaki dan zasviram gitaru i zapjevam kao ovima, onda je logično da neće dat ni približno toliko :)
 

Bruce Banner

Aktivan Član
15.04.2014
89
84
28
Pa to je super prinos za samo 7-8 sati svetla tj. da kazem sunca hehe :D

A oni sa lampama se njakaju po 20 sati svetla pa neki jedva dobiju tu kolicinu, a o kakvoci da ne pricamo :)

Mogo si jednu bas i ranije da skines tek kad su poceli da se prave amber trihomi da uporedis rad :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Pozdrav ekipa!
Evo da se javim s novostima :watchplant: .

-Znači sve tri dvorišne NL-auto su pale pod nož, sve tri u periodu između 50-55 dana cvijetanja. Sa urodom i kvalitetom dima sam i više nego zadovoljan, a o okusu ćemo pričati za par mjeseci kad odleži u teglama, bit će i slika od suhog uskoro nadam se ;) .
Danas sam konačno skupio volje i otišao obići sajtuše, pa reko da vas malo počastim sa pokojom slikicom.

-Evo ga :icon_eek: :

Northern Lights - auto

prva:
VMxdHOV.jpg


H0K29jX.jpg


q3Exf3e.jpg



druga:
3Xwdl4h.jpg


Mih92aQ.jpg



treća:
DAVlP2F.jpg


VBmr1Vb.jpg



Jack Herer

prva:
DgVW0I2.jpg


druga:
qYAgu04.jpg



Mukica (pokazala žensko spolovilo :icon_mrgreen: )

vdIyTNJ.jpg



Smorih se da pohvatam ove dane :icon_rolleyes: .
Vidi se iz priloženog da problema nema više nikakvih i biljke tjeraju laganini. Za tjedan dana palim na godišnji i neće me bit doma 45 dana,
tako da ću propustiti harveste NL trojke. To će biti dužnost moje seke zajedno sa redovitim hranjenjem i obilaskom mojih Jackova.

Budem ih još do polaska koji put pofotkao ako budu raspoložene, a do tada kuda koji mili moji, hahaha :icon_lol: .

Peace :hippy:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Dobro veče vutro :rasta1:

S obzirom na moje skorašnje otiskanje k toplijim, mokrijim i slanijim krajevima dođoh na ideju da bacim đir i pofotkam mojih šest pičoka kako bi ih zapamtio pred rastanak :icon_mrgreen: .
Čim me vide odmah cvjetaju od sreće pa će mi ih biti jako teško napustiti. Evo pogledajmo:

NL-autoske:

fcxDgOd.jpg


VNmYyG0.jpg


n63t0yP.jpg



Jack Hereruše:

Fo06xUY.jpg


yXV5QuY.jpg



Mukica:

jBfQSWw.jpg



Sve u svemu zdrave su sve i lijepe. Dobiti će pristojnu skrb dok me nema narednih 50-tak dana a onda nastavljam sa updejtovima.
Jackovi su sada na oko 140 cm visine, nadam se da će se pretvoriti u prave grmove kad se vratim. Kao što rekoh ove tri NL će biti
posječene kad im dođe vrijeme i čekat će me kad dođem doma :icon_lol: .
Zanimljivo je da sam od 3 dvorišne NL izvukao skoro pola kile suhoga, dok od ovih 3 ukupno mogu očekivati možda jednu četvrtinu
od toga. Više manje mi je to sad nebitno ali eto samo usporedbe radi prinosa, a jedina je razlika što su sajtuše dosta rijeđe
hranjene, pa to smatram i opravdanjem za lošiji prinos.
Toliko za ovaj put ;)

Peace :hippy: .
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Bump :bananica
Bude neki update danas, sutra ..... Baš su mi nedostajale curke. Žive su, a koliko su zdrave to budem saznao ovih dana kad ih obiđem.
Sve u svemu, lagano nastavljam di sam stao i nećete me se tak lako riješiti :eyebrows: .

Peace :hippy:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
E eto me sa svježim sličkama i vjestima sa terena :watchplant: .
Obišao sam dame danas po najvećoj sunjari da izbjegnem komarce. Nije nešt bajno al ja sam zadovoljan zatečenim
s obzirom da su obiđene samo jednom u proteklih 45 dana dok mene nije bilo, tako da faktički ni nisu bile hranjene,
al jbg. šta je tu je.
Mogu vam reći da sam jedva našao sajt koliko je šikara nabujala od silnih kiša. Evo malo slikica ;

Jack Hereri:
(po pistilama rekao bih da ne cvijeta dugo, tako da računam da su negdje 10-ti dan cvijetanja)

Prva:
n3FsKp8.jpg


Druga:
qqaF8M4.jpg


cn6HJXf.jpg


IReFGX6.jpg



...i moja takozvana Mukica koja je ugodno iznenađenje, rekao bih isto 10-ti dan cvijeta;
iIetCNL.jpg



Neki moj šatro osvrt na sve;
Jack je definitivno biljka koja odlično podnosi sušu i netraži puno vode, dok baš nevoli česta kišna razdoblja.
Primjetio sam da se jackovi jako vrijeđaju na više vlage, naravno nije moja krivica nego nam je tako svima
zbog ovih silnih kiša. Na primjer mukica je skroz solidno podnijela svu tu kišurinu, par puta led i potoke koji
su tekli oko nje, dok se kod Jackova to dosta odrazilo sušenjem listova tako da su oba jacka izgubila po
20-tak listova. Listovi su bili ful smeđi i sasušeni a neki imaju i smeđe točkice na kojima su se sasušili.
Zanimljivo da i list vinove loze ima iste simptome i na isti način gubi list zbog mnogo vlage. Neznam šta bi
drugo radilo taj problem. Zasad nije ništ zabrinjavajuće ak se ne nastavi. Danas su sve tri dobile duplu dozu
plantele cvijet umiksane sa pola doze plantele list da malo nadođu. Što se tiče visine jackovi su na nekih
160 cm, a mukica par cenata manja. U sljedeći obilazak nosim alat, malo da okrčim šikaretinu, podvežem
ih i razmaknem im grane da dobivaju više sunca unutar krošnje, pa budemo vidili kak će to izgledati :icon_wink: .

E sad malo da se osvrnem na NL-auto koji je odležao zasad 2 mjeseca u teglama. Okus mu je mnogo bolji,
dim je mnogo lakši i ugodniji za pluća, i odlično zamiriši kad se pripali baklja. Za rad nemam šta reći jer sam
već rekao dovoljno a i većina vas zna. Ja sam si nabio ebačku toleranciju ali ljudi koje počastim redovito
mijenjaju boje i preznojavaju se, dok su neki razvili strah od same pomisli da zapale frulu samnom :b_evil: .
Evo pokoja slikica skjuranog materijala:
AAzd1dC.jpg


Lu2tSji.jpg


Mquvz17.jpg



Toliko za ovaj put, No Joke going to smoke something now :bong7bp: .

Peace :hippy:
 

Cappy

Aktivan Član
31.07.2013
194
405
63
Dobre su ti biljke samo guraj, a i uzivas u dobrom materijalu do berbe :rasta1:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Navijam i drzim fige za Jackh Herer...:) i to u outdooru...ove godine sam se presla pa ga nisam growala,ali sledece ce se sigurno naci u mom outdoor vrtu...:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Dobro veče :wave: ...
Danas konačno i neko :sun2: ugrijalo nakon 11 tmurnih i kišovitih dana, pa reko vrijeme je da obiđem curke.
Evo situacije:

Prva:
TfflYxA.jpg


qFQlnfG.jpg


...kod nje su cvijetovi roze boje i neobično lijepo izgleda izbliza :watchplant: ;
HxeKnND.jpg


Zs8RoOs.jpg



Druga:
mY3m4Br.jpg



Treća:
zInNXtM.jpg


...pogled kroz krošnju :watchplant: ;
0Pe29qF.jpg



Eto vidjeste sve :icon_eek: .
Polomio sam se dok sam došao do njih i kolektirao pozamašan broj čičaka, nevjerovatno di se sve nebi zavukli :icon_lol: .
Smislio sam strategiju obilaska sajta samo u boksericama sa japankama na nogama pa ću izbjeći i te čičke.
Sveukupno sam zadovoljan, čak i sretan što nemam problema sa nametnicima i plijesni. Biljke su na dosta prozračnom
prostoru, malo sam im zadnji put razmaknuo grane i osigurao trakom čvorišta da se ne rascijepaju pa je i to vjerovatno
pomoglo da se izbjegne plijesan. Bez obzira na sve u sljedećem obilasku ih tretiram sodom za svaki slučaj, kolčim i bacam
mrežicu za krastavce preko njih. Zanimljivo da mrežica za krastavce ima samo od 50 kvadrata minimalno za kupiti, možda
na kraju i sam ispletem neku mrežu jer mi se neda krojiti to, budem još razmislio. Kod druge Jakice sam primjetio da je
poljski miš iskopao rupu s obje strane korijena, ziher sam da je on jel krtica ostavlje hrpice a miševi ne. Za sad sam to
zatrpao i nadam se da neće više, koliko sam po biljozi primjetio ne utječe to baš na nju. Osim 10-tak žutih i suhih listova
na svakoj nikakve zabrinjavajuće nedostatke nisam primjetio.
Furam dalje istim tempom, navijam za više :sun2: , pa ćemo vidjeti šta će se izroditi iz tog svega.
Peace :hippy:
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Prokuhas duhan i sipas u rupu od krtice i ona ode. Sjebe/počupa/ ti korijenje od biljke.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Evo mali update :watchplant:

Jack Hereri:

prva:
VEcnkkC.jpg


THFeMKL.jpg


...pinki boja cvijetova je sve naglašenija;

dADzVeP.jpg


I94Buje.jpg



druga;
od1CLgc.jpg


s0oMJ0k.jpg



Mukica;

FxBXHOu.jpg


yZIDp0d.jpg


Q2gh83s.jpg



Sve tri se lijepo debljaju i šećere. Problema nekih ozbiljnih i nema. Po desetak žutih i osušenih listova na svakoj
što sam i očekivao jer kiša pada danima pa ni klopu nemogu dobiti, a i kad je dobiju kiša je ispere.
Danas su sve tri podijelile 1,5 litru vode sa trostrukom dozom plantele, nesmjem više da ih zalivam i ovak ih kiša
zaliva svakodnevno. Pičim dalje istim tempom još bar toliko pa bumo vidjeli.

Peace :hippy:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.