[ NL-auto ][ Jack Herer ][ K2 ][ 2014 ]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Velike su dovoljno da im kiša neće smetati. Problem je što nakon ovakvih vrućina ne dođe sama kiša nego bude popraćena nevremenom, vjetrom pa čak i tučom. Sa 100% sigurnošću mogu reći da ćemo gledati po vjestima naslove tipa "Tuča veličine oraha" ili "Nevrijeme nosilo krovove", samo je pitanje po kojem dijelu balkana će se tak šta istresti. Ako imaš uvjete, onda ih drži još par dana, da nebi bilo nismo znali. Sama kiša po sebi im neće škoditi, eh sad hoće li biti nevremena to još nitko nezna iako su izdali upozorenja za cijelu regiju.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Pozz!
Evo jedan update nakon dost vremena i mnogo :sun2: .

e9XhyRv.jpg


OgdZXSr.jpg


RqUfb2R.jpg


TCjMaeL.jpg


uIrPxTS.jpg


qMyxLGl.jpg


RgehKH5.jpg


Yq9qMWC.jpg


ypx91F4.jpg


LL0HXvY.jpg


JfuVCzI.jpg


yE2Xi2N.jpg



Što se tiče dvorišnih NL-ova sve su zdrave, pumpaju hedove na očigled, vrlo su ljepljivi hedovi i predivno miriše. Ostatak NL-ova po sajtovima isto dobre. Sa puževima i ostalim nametnicima više nema problema nigdje. Jackovi su također dobro, malo su usporili zbog multi-topinga (prvi topiran na 7 mjesta, drugi na 5 mjesta), jedini problem kod oba Jacka je bio po dolnji par fan listova koji je požutio i otpao. Za sada nije zabrinjavajuće i nadam se da neće žutiti dalje. Mukica mi je malo dobila žuticu, izgubila dva lista, vjerovatno je malo lošije podnijela malo jače od doze plantele prije 6 dana pa je tak odreagirala. Valjda bude to preživjela jer sam čvrsto uvjeren da će biti cura iz razloga što sam drugu mukicu koja je 10 dana mlađa danas capnio nakon što mi počela pokazivati muda. Razmišljam da možda uzmem još koji autos pa piknem do prvog sedmog al još budem vidio.
Toliko od mene za sada, Stay High and Peace :hippy:
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Predivno, Northern Light se stvarno pokazao kao masivni auto, svaki put se oduševim novim slikama :b_hop:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Lukashenko

Aktivan Član
24.12.2013
32
35
18
No Joke je napisao(la):
Neznam čemu uopće svrstavati puževe, rovce, krtice i žohare životinjama kad su ništ drugo nego nametnici koji samo nanose štetu.
Sva sreca pa 90% ljudske populacije nisu nista drugo nego nametnici koji samo nanose stetu.Kad iscupas musku biljku,samo zato sto ti ne treba,zar i ti nisi na neki nacin nametnik.Ko je tu opasniji nametnik,puz koji samo prezivljava i pojede po koju biljku jer mora ili mi koji otapamo glecere,a ne moramo.
Mislim,mora neko i te jadne puzeve da brani,pa ne rade oni to bezveze,pa da ih sad bas mrzimo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Lukashenko je napisao(la):
Sva sreca pa 90% ljudske populacije nisu nista drugo nego nametnici koji samo nanose stetu.Kad iscupas musku biljku,samo zato sto ti ne treba,zar i ti nisi na neki nacin nametnik.Ko je tu opasniji nametnik,puz koji samo prezivljava i pojede po koju biljku jer mora ili mi koji otapamo glecere,a ne moramo.
Mislim,mora neko i te jadne puzeve da brani,pa ne rade oni to bezveze,pa da ih sad bas mrzimo.

Ma volim ja puževe kad se dobro spreme i začine ;)

mZ2owph.jpg
 

Bruce Banner

Aktivan Član
15.04.2014
89
84
28
@No Joke
A sta mislis da te biljcice na sajtu zalijes i pospricas Slavolom?
NL izgledaju vrhunski, ma i njih bi tretirao Slavolom :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Bruce Banner je napisao(la):
@No Joke
A sta mislis da te biljcice na sajtu zalijes i pospricas Slavolom?
NL izgledaju vrhunski, ma i njih bi tretirao Slavolom :D

Nisam nikad koristio Slavol tak da nebih znao ;)
 

Bruce Banner

Aktivan Član
15.04.2014
89
84
28
Slavol i zeolit mislim da su to najbolje stvari za biljcice, slavol su bakterije azotofiksatori, a valjda ima i auxina u slavolu cim se koristi i za prskanje biljke, a zeolit je cudo, nagovorio sam caleta da baci zeolita na jutro krompira i eno veci je i brzi nego onaj pored bez zeolita, a uz vece plodove ocekujem i bolju kakvocu :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Ljudovi, evo prvih problema :(
Drugi dan kiše uz temperature preko 24 stupnja i sami slutite šta se događa kod tvrdo nabijenih hedova. Da baš to, pljesan usrana uhvatila glavni hed
kod ove male debeljuce NL-a u dvorištu. Nema mjesta za tugovanje. Dobro sam pregledao ostatak hedova i sve je OK kod njih, tako da sam se uhvatio
škara i odstranio samo taj glavni hed da bi sprečio daljnje širenje pljesni. Na njoj je ostalo još 12 debelih hedova i 3 poludebela i oni nastavljaju dalje.
Evo i slikice kak sam ja to odradio:

hF6KlgE.jpg


778c4gY.jpg


Biljka je u 42 danu cvijeta i ko što velim nastavlja dalje bez tog heda. Ja sam sav ljepljiv i mirišim da bih sam sebe popušio :)
Eh da, primjetio sam da je netko negdje spomenuo da hedovi od NL-a i nisu tako tvrdi i nabijeni što je u mom slučaju pogrešno jer je
ovo tvrdo i nabijeno ko tartuf, a ima još tu dana jahanja.
No place for panic, idemo dalje u nove pobjede!

Peace :hippy:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Evo mene, evo i hedova :vb_kez: .

Sve su biljoze fine i zdrave. Pao je i harvest najstarije Northern Light iz dvorišta. Ona je ukupno bila 90-tak dana stara, i završena u 51 danu cvijeta, trihomi lijepo počeli tamniti. Prije tjedan dana ta ista je ostala bez glavnog heda zbog početka pljesni, i degustirana je već, nemam riječi što se tiče rada. Popušim pljugu i nema me ni psihički ni fizički, totalno sedativan rad.
Znači mala je pala, materijal na sušenju kompletan, bez onog heda koji je otišao tjedan prije. Evo slikice:

tDVRyC7.jpg


EujwSRn.jpg


hYnMtEO.jpg



Preostale dvije NL-uše se sunčaju i dalje i trebale bi biti spremne za koji dan, a u međuvremenu ih tretiram čajem od preslice protiv pljesni.
Evo i slikica te dvije dame (malo sam im poskidao lišća da lakše dišu):

ZslyKGl.jpg



Sve u svemu iznimno sam zadovoljan. Tražio sam dominant indiku automat koja ima dobar yield i visok postotak THC-a i upravo sam to i dobio.
Idemo dalje sa ostalim biljozama, bit će još slikica kad safatam više vremena.

Peace ljudovi :hippy: .
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Ova bliža je 140 cm, a ova iza nje 120 cm. Skinuta je bila najmanja rastom, svega 90 cm.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

hotnspicy

Aktivan Član
22.07.2012
172
401
63
33
svaka cast, bice mesa :) ..ali jedna stvar mi nejde i nejde u glavu..NL indica a listovi totalno sativasti :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke
13.12.2005
29
50
18
Bez sale, koliki je bio yield za prvi northern? Imam ih i ja, cisto radi smirivanja nestrpljvog ocekivanja :D

Koliko sunca ima tu kod tebe? Kakva je potencija (0-10)?

Srecna prva ove god brate ;) .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.