Nova prijateljstva...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.01.2007
8
0
0
mogli bi svi prek ljeta na onaj regaee festival u istri il tam negdje
@iffkica si ti u gračanima ja sam na šalati
znaš možda marcela?
 

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
U Puli se održava taj reggae festival bila sam prošle godine baš uživanje u prirodi i prirodnim tvarima:)))
Nisam u Gračanima poslije Gračana u Markuševcu...a za Marcela nikad čula:)))
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ja sam vam iz Pule, pa ako se odlucite skupiti bilo bi bas fino vidjeti nas na okupu...festival je u prirodi, pozitivne vibracije u zraku...zapalit cemo vatru sjesti u krug i zabavljat se ko nikad :)

uzivajte!
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Koji je tocan datum odrzavanja ?
Bilo bi zgodno svratiti, izmjeniti iskustva, probati kakva je cija vutra ...
smoke18.gif
 
11.10.2006
5
0
1
Evo ja sam u Puli doduše nije ljeto ali bude i zimi sunca, valjda i zimi ostane nešto od ljetne raggae vibracije, ima tu dobrih stijena za "sjesti u krug" .JAH !!
 

vec

01.12.2006
49
0
0
ljudi, jel vi pricate o onom seasplash festivalu? ja cu u to vrijeme vjerojatno bit u rovinju, tak da cu svakako navratit :D
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
kada bude seaspash, objaviti cu novi post i vidjet koiko ce nas se nakupiti. dal bas sa tom namjerom ili u prolazu ako nas je bar 5 dobro je ;)

ja na taj flestival vise ni ne idem (bila jednom) jer je vise mdma, lsd i speeda nego trave i regge duha..ali za ovaku priliku..zasto da ne...

8 mj je daleko...ali tko zna, ako razmisljamo sada vec mozda nas se okupi i vise...
 

hsrt

Aktivan Član
05.01.2006
69
3
0
RedSh je napisao(la):
kada bude seaspash, objaviti cu novi post i vidjet koiko ce nas se nakupiti. dal bas sa tom namjerom ili u prolazu ako nas je bar 5 dobro je ;)

ja na taj flestival vise ni ne idem (bila jednom) jer je vise mdma, lsd i speeda nego trave i regge duha..ali za ovaku priliku..zasto da ne...

8 mj je daleko...ali tko zna, ako razmisljamo sada vec mozda nas se okupi i vise...

obavesti nas obavezno!

u Subotici se svake godine odrzava slican fest....
www.trenchtown.org
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Drago mi je da se o tome priča...

Mislim da bi bilo najidealnije se nać na nekom od srednje dalmatinskih otoka tipa brač,hvar ili korčula...
Virujte mi da se tamo nalaze oaze koje nisu toliko poznate a naprosto su savršene za ekipu i travu..

Stvarno bi vas volia sve upoznat još kad bi to bilo u dobrom ambijentu bilo bi ludilo...

Ja vas sve osobno pozivam da dodjete na Korčulu u Vela Luku,moga bi vam tamo rješit i smještaj i sve,iman i malu barku kojom bi vas odvea do moje oaze...

Ukucajte u google Proizd i poglajte slike...

Savršeno...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Sigurno je bilo zanimljivo gledat kako se žirafa kupa u moru hehe...


Ekipa to stvarno nije teško organizirat,samo odredimo termin kada bi se svi trebali stvorit na istom mjestu, recimo u Splitu jer se iz Splita kreće trajektom za otoke...
Također virujem da ode ima ljudi koji bi rado vidili našu obalu a nisu mogli posljednjih godina doći zbog tragične i mračne povijesti...

Isto tako bi vas rado upoznao sa mojim rodnim i posebnim Gradom pod Marjanom...

Dodjete vi nama na lito a mi vama recimo na doček 2008. godine u Beograd o kojem dugo slušam samo dobre stvari...to bi mogla postati čak i tradicija:icon_lol:

Ukoliko se složite oko Korčule treba mi samo termin i broj ljudi da nam sredim adekvatan smještaj..
:thewave:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa trebalo bi da nadjemo neku sredisnju tacku. Korcula le predaleko za srbe a da ne govorimo za novosadjane. Iskreno govoreci Hercegovina je middle point za sve nas. Sinse je vec spominjao neke vodopade na Kravici u Hercegovini (pored mostara) mada i Tara i Durmitor i neretva su tu u okruzenju.

cascada.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi