Nova prijateljstva...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Upravo tako,opreza nikad dosta ali nekad znas da nije potreban...a sada za zapalimo jednu lulu poverenja? :):bis::bis::181::181:
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
ja sam skontao da na forumu ima dosta ekipe iz osijeka i okolice...kontam da se neki i znamo...kontam da bi se iznenadili kad bi se upaznali licem u lice ehehhe
pozdrav ekipi iz osijeka
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Da,tacno.Sta znam mozda je na sajtu moj drug,ili drug iz proslog zivota...DRUZEEEEEEE AAAAAAAAA DRUZEEEEEEEEEEEEEEEEEEE AAAAAAAAAAAAAAA JA SAM TAAARZAAAAAN

:)

peace & respect:lock:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
evo ja bas prosli tjedan se upoznao s Mr.Smoke :)))

bilo je jebeno :))))

ja iskreno sumnjam u to da murija tu prcka po ovim forumima i trazi da se nadje s nekim pa da ga uhite...kao prvo mislim da se izbezume frajeri kad citaju ovaj forum...jer vide da neznaju nista o ganji ili bilokojoj drugoj substanci... xDD

mislim ne kazem da ih nema na drugim forumima al ovdje brijem da nema... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Mislim da tu murija nema kaj radit...
Kao prvo bilo bi idiotski da netko zašprehava nekog i na kraju se upoznaju i onda ovaj pokaže značku. :bis:
To ne znači da bih ja nužno morao imati vutre kod sebe kad bih se s nekim upoznao; ionako to nije cilj upoznavanja, ako bih se s nekim upoznao. No nije zgorega da se dobro naduvaš na prvom ili drugom dejtu :bong7bp:
Druga stvar je da su recimo Overgrow sj.ebali i tako uništili cijelu zajednicu growera, bazu podataka, istraživanja, raznih neprocjenjivih artefakta koji su tamo bili.
To je mnogo lakše napraviti nego ganjati neku ekipu na forumu.
Respekt OG
Boz:sun2:
 

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
bozga je napisao(la):
Kao prvo bilo bi idiotski da netko zašprehava nekog i na kraju se upoznaju i onda ovaj pokaže značku.

Bio sam pasivni svjedok upravo ovakvog slucaja tako da znam o cemu pricam.
To kako ti kazes zasprehavanje je trajalo nekih skoro pola godine nakon cega
je slijedila akcija.

Ne mislim nista lose i drago mi je da se ljudi druze i izmjenjuju iskustva sto u
konacnici moze biti samo dobro za zajednicu ali malo opreznosti nije naodmet.

Pozdrav.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa ja bih bio pazljiv pogotov ako ste novi na forumu...poslije nekog vremena da se provalit ko je ko i skime bih se vidio uzivo...u svakom slucaju ne bih nista nosio na sebi nego nedje sakrio usput pa kad provalite da je sve ok onda mozda otici po to i palit jedan muski....nemo jte molim vas da neko padne zbog vutra foruma....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Genjo,ne verujem da bi neko odmah zapalio jock posle prvog sastanka...Uostalom,ako odlucis da se vidis s nekim to nece biti neko s 10 posta i ko upadne 1 u mesec dana na forum ili ne ucestvuje u diskusijama...Zna se ovde ko je ko...ne bukvalno ali znas nasta mislim.peace & respect
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
BrkZorba je napisao(la):
Bio sam pasivni svjedok upravo ovakvog slucaja tako da znam o cemu pricam.
To kako ti kazes zasprehavanje je trajalo nekih skoro pola godine nakon cega
je slijedila akcija.

Ne mislim nista lose i drago mi je da se ljudi druze i izmjenjuju iskustva sto u
konacnici moze biti samo dobro za zajednicu ali malo opreznosti nije naodmet.

Pozdrav.

Good point.

A.C.A.B. :violent018:

Vutragenjo je napisao(la):
nemo jte molim vas da neko padne zbog vutra foruma....

LoL pamet u glavu deca draga :sun2:
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
purple-haze je napisao(la):
weed kilah murjak:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:

hahaha.. koji lik. Ko da moli ban. Da, jesam murijak i sad sam te nasao preko IP adrese. Svi decki su ok ali tebi cu sada doci doma i sugurno cu nesto naci... nadam se da te starci nece ubit. cim dobijem nalog kroz par dana, eto mene i par kolega kod tebe doma. vidimo se :)
 

purple-haze

Banned
Banovan
05.12.2007
41
0
0
35
haha,ne drzim nista doma,i ako se ne varam,pola vas ste bili rekli da sam ja murjak,a nista nitko nije dobio...ja sam vas bio ubio s onom temom dehidracija pa me sad mrzite
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Aman covece kakva dehidracija...otkad si se uclanio cackas mecku...iritiras druge u postovima koji nemaju smisla...pa razmisli malo,ne bi se vecina okrenula protiv tebe da si u pravu,ili su po tebi svi glupi samo ti pametan?Sa clanovima koji te ne gotive nemoj se svadjati,primiri se malo...ti odlucujes kako ces,ali veoma si blizu bana,admini ti nece popustati vise...:goldmaryjane:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi