Nove Generacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
792
5.546
233
Dalmacija
Ja kad vidim mlade amere kad ih youtuberi uhvate na ulici i ispituju o osnovnom znanju, padnu mi sile kad vidim sta pricaju i kakve odgovore daju i koje su im “vrijednosti” bitne.. mislim da ostatak svijeta jos i ima neke sanse, ali zapad je u banani skroz na skroz.
A ove “woke” retardacije i neznam gender ideology..dodje mi plakat kad vidim koliki se medijski prostor daje psihicki bolesnim ljudima..u nase doba su takve ljecili i trpali u ustanove a ne mijenjali zakone u njihovu korist.. u svakom slucaju sam misljenja da zapadna civilizacija srlja u krah.. a znat cemo i vidit cemo sve kroz 15-20godina..mozda i prije.
 
31.10.2022
49
146
33
37
Znaci negde sam na granici , jer sam 35 punih i sad ce 36 ta u novembru . Moram primetiti da se drustvene mreze koristre na totalno pogresan nacin.
Gomila je izgubljenog vremena u skrolovanju po glupim klipovima koji su obojeni razlicitim bojama. Ono sto me najvise nervira , a uvuklo se i u
starije generacije je slanje smesnog klipa u inbox , bez da je prethodno doticni prijatelj pitao -e kako si , sta radis -
I onda po defualtu ide hahahahaha . Meni tu nista nije smesno odavno i na takve poruke ne odgovaram. I ako se slazem da je do svakog ponaosob,slazem se da
veliki udeo u svom sranju ima i vreme u kojem se nalazimo , no ne nalazim to kao opravdanje , vec samo kao otezavajucu okolnost.
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.013
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Ono sto me najvise nervira , a uvuklo se i u
starije generacije je slanje smesnog klipa u inbox , bez da je prethodno doticni prijatelj pitao -e kako si , sta radis -
I onda po defualtu ide hahahahaha
Ovo je ziva istina i sam postajem takav,posto sam!
A da ne spominjem kako je tolerancija izmedju ljudi skroz nestala a to nosi velike promjene u drustvu
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
"Dragi mladi i mlade,

Danas vam se obraćam kao glas starijih, noseći duh socijalističke revolucije koja je promijenila tok povijesti. U vremenima u kojima se kapitalizam širi kao požar, važno je da ostanemo čvrsti u našoj borbi za pravednost i prava.

Vi, mladi i mlade, ste snaga koja će izgraditi društvo temeljeno na jednakosti, solidarnosti i zajedničkom prosperitetu. U vašim rukama leži budućnost u kojoj se rad neće iskorištavati, nego cijeniti i nagraditi kako dolikuje.

Borite se za kolektivizam, za pravednu raspodjelu bogatstva i za pravo svakog pojedinca na dostojanstven život. Neka pravda postane naše vodilo, a solidarnost naša snaga.

Ujedinjeni u sindikatima i radničkim organizacijama, možemo se suprotstaviti eksploataciji. Radimo zajedno, solidarno podržavajući jedni druge u svakodnevnim borbama. Budimo glas onih kojima je potrebna podrška i podržimo ih u njihovim nastojanjima za pravednost.

Neka naša zajednička snaga bude odgovor na agendu koja samo produbljuje jaz između bogatih i siromašnih. Neka pravda bude naš put prema društvu u kojem svatko ima pravo na dostojanstvo i jednakost.

Vjerujem u vas, mladi i mlade, da ćete izgraditi bolji svijet, svijet u kojem će radnička klasa biti istinski vlasnik svog rada i plodova svog truda.

Neka pravda bude bude naša inspiracija, naša snaga i naša vizija za budućnost. Svi zajedno, radnici svijeta, možemo stvoriti pravednije društvo.

Naprijed, prema budućnosti!"

Pogledajte prilog 476163
Ovo si izvukao iz komunistickog manifesta, priznaj! :D
Uletim u brutal da vidim ima li sta novo iiiii.., ima mnostvo toga. Sasvim razumljivo posto nisam svracao poprilicno dugo.

Svidja mi se tema, trazi mnogo dubine, a mnostvo odgovora pliva po povrsini.
Zapitkivanja tipa dal je bilo bolje prije ili sad, nama ili njima, gdje ovo vodi itd., je dubina tematike.

Odgojiti dijete do samostalnosti (samostalno hoda, samostalno jede, samostalno yebe..,) i mahnuti mu za sretan put kroz zivot. Na prvu, povrsinski razmisljajuci djeluje mnogo neodgovorno iz perspektive roditelja, ali je sustinski mnogo bitno, jer trazi odgovornost od djeteta.

Svi bi mi hteli osigurati djecu da budu bez ikakvih briga, ali, kada se dijete razboli tek tada shvatis da to nisi u stanju, bez obzira koliko zelio.
Tada shvatis da moras vjerovati u dijete, da je sposobno, snazno i na prvom mjestu zeljno da se bori za sebe.

Mnogi smo bili omladinci krajem '80ih i pocetkom '90ih pa nas stariji uvalise u takva govna da i dan danas smrdimo na njih - omladino ne slusajte starije! :D
 

Seth_Rogen

Astronaut
05.06.2014
178
367
63
Znaci negde sam na granici , jer sam 35 punih i sad ce 36 ta u novembru . Moram primetiti da se drustvene mreze koristre na totalno pogresan nacin.
Gomila je izgubljenog vremena u skrolovanju po glupim klipovima koji su obojeni razlicitim bojama. Ono sto me najvise nervira , a uvuklo se i u
starije generacije je slanje smesnog klipa u inbox , bez da je prethodno doticni prijatelj pitao -e kako si , sta radis -
I onda po defualtu ide hahahahaha . Meni tu nista nije smesno odavno i na takve poruke ne odgovaram. I ako se slazem da je do svakog ponaosob,slazem se da
veliki udeo u svom sranju ima i vreme u kojem se nalazimo , no ne nalazim to kao opravdanje , vec samo kao otezavajucu okolnost.
opcenito mi ti smjesni klipovi idu nas zivce... znaci danas su svi od starih do mladih zabijeni u mobitele i samo skroluju smjesne klipov,e dal na instagramu, youtubeu, faceboku ili tiktoku. I bas to sto kazes samo salju u inbox sa svih strana ili uzivo nabijaju mobitel pod nos da gledas i onda moras reagirat sa kiselim hahaha. Ono da mi se gleda gledo bi, a ako gledam vecinu sam vidio tak da mi ne trebas pokazivat