Novica Duvac

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
31.07.2013
9
1
0
32
Pozdrav ljudi, nabavio sam 6 sjemenki White window-a iz Holandije... I stavio sam je lijepo u vatu, zalio... pa cekam sad da baci klicu :)) Ako moze par savjeta, jer mi se neda da trazim po forumu gdje sta i kako .... Pozdrav
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
:signs046: mislis white widow? bolje kreni da citas, sve ima na forumu,a modovi ne vole kad neko od novajlija hoce sve sazvakano jer im se neda da traze po forumu :) nisi rekao jel su to automatici i nisi dao informacije o boxu,vidim da je tema u unutrasnjem uzgajanju.

evo ti jedan lep,detaljan vodic https://www.vutra.org/topic/10608-vodi%C4%8D-kroz-unutra%C5%A1nji-uzgoj-by-marcopolo/

p.s pogledaj i temu "mentorski kutak" tu mozes naci svog mentora da te vodi kroz grow
Srecno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
VanHelsing je napisao(la):
Pozdrav ljudi, nabavio sam 6 sjemenki White window-a iz Holandije... I stavio sam je lijepo u vatu, zalio... pa cekam sad da baci klicu :)) Ako moze par savjeta, jer mi se neda da trazim po forumu gdje sta i kako .... Pozdrav
ako je tako, došao si na krivo mjesto...
ovo nije stranica tipa pitanje-odgovor sa dežurnim znalcima koji će svakom novom ponavljati ono što je napisano više puta i na više mjesta...

pozdrav!

edit:
kao što kaže kolega gore, javi se nekom od mentora na PP i dogovori mentorstvo, da te provedu kroz prvi grow bez većih poteškoća...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
VanHelsing je napisao(la):
... jer mi se neda da trazim po forumu gdje sta i kako ...
vidi sad... taraba na temu, ovako nece ici, zar ocekujes da ti se bas sve servira i posalje mailom, il je bolje da neko svrati da ti napravi box i uzgoji biljku... bas toliko lenj biti :eek:hno:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.