Offtopic s teme - [Vodič kroz Unutrašnji Uzgoj]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.03.2013
23
4
0
ljudi, hvala na savjetima....izgleda da je ipak to sve preskupo....sacekat cu sredinu aprila pa cu growati outdoor...bude i dnevnik pozz
 
14.03.2013
23
4
0
mozda previse mijenjam misljenje...upravo sam naisao na hps-ice...400w cca 30eura sa prigusnjicom i starterom, pa sad razmisljam da ih ipak stavim u ormar i ofarbam mat bijelom iznutra...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
nadi lampu , pripadajuci vetilator ,ct ili reflektor sa grlom i sve pripadajuce sitnice da si mozes to priustiti od jednom i onda pocni razmisljati o indoru....daleko si jos od pocetka .
jedino ako nemislis kupovati polako ,jedno po jedno pa poceti na jesen onda kupuj pa skupljaj ..dobra cjena za 400w set ako ima i prigusnicu i propaljivac ;)
 
14.03.2013
23
4
0
ma buraz to stoji...ima u bih u elektromilasu, mislim da to ima i u makarskoj...bas su jeftini...imaju i mh sijalice sa slicnim cijenama...

ovako...imam pare za sijalicu, imam neki vent, mislim da je dobar...samo ostaje reflektor...al to se moze i napraviti, zar ne?
 
14.03.2013
23
4
0
znam da sam dosadan...ali jos nesto...nikako ne mogu da skontam...kako razlikovati muzjaka i zenku...nasao sam nesto na forumu, neke slike gdje su kao neke razlike, ali meni to sve isto... ?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
wee-doo je napisao(la):
znam da sam dosadan...ali jos nesto...nikako ne mogu da skontam...kako razlikovati muzjaka i zenku...nasao sam nesto na forumu, neke slike gdje su kao neke razlike, ali meni to sve isto... ?

nemoj se ljutiti, ali u tom slucaju mozda je bolje da uzgajas paradajz il krastavce... papriku...
uz to si promasio temu https://www.vutra.org/topic/73-prepoznavanje-muske-i-zenske-biljke/
ajd baci pogled ovde https://www.vutra.org/topic/7649-roadrunner2-x-jet-47-experiment-by-powerseed/?p=160570
 
14.03.2013
23
4
0
hahaha..sta se imam ljutit'...novi sam na forumu i treba mi malo da pofatam...a sto se tice growanja, totalno sam glup trenutno.. ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
wee-doo je napisao(la):
hahaha..sta se imam ljutit'...novi sam na forumu i treba mi malo da pofatam...a sto se tice growanja, totalno sam glup trenutno.. ;)
pa jesi pofatao... pogledaj drugi link sto sam stavio, dve fotke jedna do druge, ima li razlike ili ne... i vodi racuna gde sta pitas, postoje teme pa se uklapaj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.