Outdoor 2014 || By Sherman ® || Channel+/ OG Kush/Galaxy/ Auto Royal AK/Auto Royal NL/ Auto Royal Ha

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Hvala svima na lijepim zeljama. Jednu domaju sam drzo u vrtu i odmah su ju puzevi naceli. ***** cu im sunce, morat cu to nekako rjesit :)
 

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Sretan grow :smoke18: ..
Baci pepeo ,so ili bakarnu zicu oko biljcica to ti je to protiv puzeva i samo furaj dalje :)
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Premjestio sam ih na kraju, sad su na sigurnom i čekam dok malo narastu pa u zemlju. Nakon što sam u četvrtak stavio klijat 3 Channela i posadio ih u subotu, sva 3 su uspješno izašla iz zemlje, ali AK automatic kojeg sam stavio klijat u petak i isto u subotu posadio u teglicu još ništa, iako je imao klicu. Teglicu svaki dan zaljevam i držim ju vani, ne znam do čega je :/
 

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Zalivaj samo kad je zemlja suva..Zemlja treba da ti bude mokra a ne blato neko
Mozda ti je istrulijo koren zbog te vode ko zna..
Odgrni malo prstom zemlju i vidi dali je i dalje tu zdrava semenka

LP
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Tako sam i radio, bila je vani i imala iste uvjete kao i ostale 3 Channel. Jedino što ja mogu zaključit je možda da je AK osjetljiviji na promjenu temperature. Sad sam stavio na prozor u kuću da bude na konstantnoj temperaturi.

Inače otkopo sam malo sad i provjerio, klica je tu ali jedva nekih pol cm,a sjeme izgleda zdravo. Mislim da bi trebalo bit sve u redu, strpljen spašen, hvala na savjetu.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
trebao si sve zajedno držati u kući dok ne izađu. naravno da će dugo trebati da proklijaju ako je niska temperatura...
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
A jebiga u temi Klijanje - rast u casi sam pročitao ovo "Sada stavljeno seme prekrijte zemljom i dobro zalijte,a casu u koju ste stavili seme drzite na sobnoj temperaturi (oko 21*C) i izlozenu direktnoj suncevoj svetlosti,naglasava se diretnoj svetlosti."

Inače zadnjih tjedan dana je bilo sunčano i temperature noću nisu išle ispod 10 C.
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Imam jednu LED lampu od 5 W, jel mi se isplati držat tek izniklu biljku pod njom, jer vani baš i nije bajno?
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Evo mali update:

Ovo su domaje, ova gore šta joj fali malo lista je bila napadnuta od puža dok je bila mala :)
Na kraju sam bio ostavio 2 u jednoj teglici, da vidim kako će se ponašat, ionako ih imam više nego što sam planirao.



Ova gore je Pyramid Galaxy, dvije donje su Channel +, malo su se izdužile i ova desna se malo nakrivila jer je bila na prozoru ovu noć i jutro.


Ovo je treći Channel+ koji je izašo najkasnije i prva 2 lista su mu malo zakržljala al ide polako


I ovo je AK auto kojem je trebalo tjedan dana da iziđe, danas mu je otpala ljuska od sjemenke skroz nekako čudno izgleda. Nadam se da će i on krenut.
 

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Domacice najbolje izgledaju za sada :) Nemoj ih iznositi napolje dok se ne popravi malo vreme,a uskoro bi trebalo..
Samo napred :thumb:
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Počelo mi je nešto jesti biljke, mislim da je puž ali sam ipak odlučio postaviti silke. Bilo mi je čudno da je puž pošto su biljoze na balkonu, ali vidio sam svjetlucavu sluz po zemlji pa ne znam šta drugo može bit?







Još sam primjetio da mi se na nekim biljkama listovi čudno savijaju, vidi se na ovoj prethodnoj slici a i na ovoj:





Dali je moguće da im fali fosfora ovako rano? Zemlja je kupovna pomješana sa humusom.

I još sam na jednoj primjetio čudne točkice:



Znam da su prerasle posudu, čekam samo ljepše vrijeme da ih presadim u zemlju.

Inače AK je isklijao i zakržljao, tako da sam stavio klijat Northern Light Auto koji je par dana pod CFL lampom i čeka sunce.

Svaka sugestija je dobrodošla.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore