Outdoor 2014 || By Sherman ® || Channel+/ OG Kush/Galaxy/ Auto Royal AK/Auto Royal NL/ Auto Royal Ha

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Ništa nije bolje nakon što sam ih poprskao, evo slike:





















Nemam više ideja, sutra ću kupit Neem ulje, a danas ću još probat poprskat duhanom, jebeno nemam sreće :/
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
ako batalimo mehanicke povrede, mislim da ti je zemlja u banani

Sherman je napisao(la):
Koristim neku zemlju za cvijeće, moram pogledat kako se zove, nju sam pomješao za humusom od kalifornijskih glisti, koji je prvoklasan tako da tu nebi trebalo biti problema.
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Nije zemlja u banani, mješao sam je još sa humusom kao što sam i rekao, domaje su fino izrasle ali poslje ovih kiša su počeli problemi
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Kiša kiša hebem li joj miša :ludaci_lol: . Ma obasjat će nas sunce za 10-tak dana, čim prođe ovaj snijeg što javljaju u nedjelju ;)
 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
te crne male tackice su ti pauci,mogu biti crni,crveni,braon...i ta ostecenja po listovima sto su kao blede tackice
to je njihovo maslo...okreni list de su ti te crne tacke i prstom predji preko njih,videces kako se razmazuju,a vec sam ti napisao
da ih mozes istrebiti jedino preparatom namenjenim posebno za njih..
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Sherman je napisao(la):
Stavio sam negdje 20% humusa, ne znam vidjet ćemo.
potpisujem power-ove tvrdnje.
kazes stavio 20% humusa a mozda pobegla ruka pa otislo 30%(neka ga, nece skoditi).
jos u zemlji za cvijece ga ima 10-20% plus vode(kise) malo vise eto ti sr...
korijen se razboli i rezultat toga vidis na liscu.
https://vutra.org/topic/746-zemljiste-zemlja-outdoor/?p=287945
https://vutra.org/topic/746-zemljiste-zemlja-outdoor/?p=287950
sta ti jede biljke??
pocetni stadij problema,korijen nacet, na liscu imas leaf miners(citiram:power-a). a kasnije biljne usi i gusjenice
srednji stadij problema: korijen pocinje trulit pomalo,na nekim biljkama na liscu imas te smedje pjege.
nem ulje ili neopitroid ce ti privremeno rijesit vanjski problem ali zemlja ce ostat problematicna.
P.S. ak si snimio pauka kakvog, samo se dosao gostit biljnim usima i njihovim neizlegnutim potomcima,biljk kao htana ga ne zanima.
dok puz hoce pojest zelenilo u fazi pocetka raspadanja dok lisce dok je na stabljici ne dira(nije mu sila)
eventualno ako je premokro, krene http://www.youtube.com/watch?v=oDn6D70cQGY
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Evo jedan update, domaje su sve osim jedne presađene na sajt, nakon što sam ih pošpricao sve trebalo je malo da sve oporave ali više nije bilo točkica i pizdarija i bacale su nove zele listove.

Evo slika















Na prvoj slici je topirana domaja koja je malo počela žutit pa sam ju morao presadit u veću šaksiju, iako samo čekam sunce da ju bacim van.

Druga slika je Channel + koji se jebeno oporavio, maknuo sam mu sve bolesne listove i sada piči punom parom kao i Galaxy koji je na druge dvije slike. Mislio sam da se neće izvuć al ova biljka je stvarno strašna.

Ova mala u smeđoj šaksijici je Channel + kojem je "nešto" na balkonu pojelo glavni vrh, samo su bila ostala 2 lista sa strane, isto se izvukla i počela bacat novi vrh, ali ipak zaostaje i čeka lijepo vrijeme da se oporavi.

U crvenoj šaksiji je treći Channel + koji je isto preživio i dalje ide koda se ništa nije dogodilo.

Na zadnjoj slici je Royal Haze automatic kojeg trenutno držim pod štednom žaruljom dok se malo vani ne razvedri, ovo mu je sad 6. dan.

Eto sad sam zadovoljan jer kako je bilo krenulo mislio sam da će mi sve propast, na kraju nije problem bila zemlja nego neki jebeni paraziti kojih sam se na kraju uspio nekako riješiti ali su biljke malo loše primile špricanje insekticidom, tako da ću morat bit puno oprezniji što se toga tiče.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ovu subotu ili nedelju možeš slobodno napraviti supertopiranje na Royal Haze automaticu.
Biljke dobro izgledaju, sretno.
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Napravit cu onda tako. Trenutno mi je u saksiji od 5 litara a trebo bi ju presadit u vecu uskoro. Do sada sam presadjivao biljke u malim saksijama, jel imate kakvih savjeta kako da 5l najlakse presadim, da zaljevam da se zemlja stisne pa onda kasnije cekat da okameni ili?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.819
2.698
Weed California USA
Najlakse ti je pricekat da se skroz posusi i zemlja pocne odvajat od posude. okreni naopacke i samo ce ti ispast u komadu. isto ko i sa malim posudama
pazi samo na biljku...stavi je izmedju prstiju i to je to. korijen bi trebo sve ili vecinu toga drzat u komadu.
kad presadis....popuni sve zemljom, utabaj sve i zalij.
nadam se da si to pitao :D
edit: sad tek vidim da si napiso da si presadjivo vec.....pa isti sistem...samo malo opreznije jer ima hrpa zemlje. :D :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.819
2.698
Weed California USA
a kakav reflektor?

meni to izgleda sprzeno temperaturom.....al bolje nek neko iskusniji to pogleda

casa sa vodom nema neke koristi....ja sam koristio posudu sa vodom i rucnik pola u posudi, a pola viri van i vent puse po njemu....pokazalo se kao odlicno. samo casa...bezveze.
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Koristim onu stolnu lampu tak da svjetlost ide direkt na biljku. Hmm sad cu malo proluftat sve i stavit neku posudu s vodom.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.819
2.698
Weed California USA
ma makni tu stolnu lampu. kakva mrtva stolna lampa :D (osim ako nije fluo)
ostavi samo cfl zarulje. na kojih 5-6-7cm

posudu sa vodom...i rucnik objesi nekak da ti je umocen u posudu....kak voda isparava tak on vuce iz posude.
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Pa eto lijepo je usmjeravala svjetlost pa mi se činila kao dobro rješenje, možda sam preblizu držo žarulju, bila je na nekih 3 cm. Hvala na pomoći.