Outdoor grow 2013 - mix seed !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.04.2013
10
6
0
31
Behind the Corner..
Pozdrav,

Odlučio i ja da podijelim sa vama ovogodišnji outdoor ..Drugi mi je put da pokušavam, prosli je bio fail, pa bih molio za savjete ;)

6.4 - zbog najave lijepog vremena stavio sam sjemenke da klijaju..
Planirao sam ih staviti u plasticne case pa malo na prozor pa malo na site :D

Inače, imao sam kupovno sjeme, ali mi se zagubilo u busu.. :/ .Imam nesto sjemenki (13) ostalo od rodjendana pa cu probati..
Inače dosta sam ozbiljno shvatio ove godine i pročitao dosta stvari sa foruma..
Sajt je poprilično siguran i nije daleko iako ne planiram ići često, jednom, eventualno dva puta u sedmici..

Dnevnik planiram redovno ažurirati i postati slike. :) :)

Pozdrav ljudi, pozelite mi srecu..

6gzwjn.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Obilato zaljevanje jednom tjedno u početku,možda dok se ne razvije malo više pripaziti na bube, nakon toga jednom voda i jednom gnojivo ili dva puta voda i jednom gnojivo. Ali mislim da ćeš morati ako su dugo na direkt suncu zaljevat ipak 2 puta tjedno.

Power kako mislis da će izgurat po ljetnoj vrućini 1 tjedno zaljevanje?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
tako sto ja po istim vrucinama idem jednom mesecno, i nikad nisam naisao na osusenu biljku, niti sam je zalivao u outdooru, proslo leto biljke su mi izdrzale prakticno dva meseca da nije pala ni kap kise, niti sam ja teglio kanistre da ih zalivam, ima par fotki u galeriji istih, s tim da moram priznati da su bile relativno blizu reke pa ocekujem da je vlaga u vazduhu bila veca nego da su na sred njive, al i kada sam drzao u kukuruzima, nikad nisam zalivao, i nikad nisu zbog toga ugasile, pre je problem bio kombajn ;)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Sretno formulo ovaj puta.

Pazi da ti sjemenke ne plivaju u vodi,poklopi i drži na toplom dok ne proklijaju.
Isto važi i kad bace klicu te kad ih staviš u zemlju.
Zima bi trebala konačno završiti,startaš u dobro doba(mada može i kasnije)
Kad niknu,te ako ih ubrzo presađuješ out (pretpostavka je da neće biti baš 13 :) komada) možeš ih u početku malo zaštititi na ovaj način.
http://postimg.org/image/clhxprg9b/
Dok su male kiša ih ubija a vole ih i puževi.
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
PowerSeed je napisao(la):
tako sto ja po istim vrucinama idem jednom mesecno, i nikad nisam naisao na osusenu biljku, niti sam je zalivao u outdooru, proslo leto biljke su mi izdrzale prakticno dva meseca da nije pala ni kap kise, niti sam ja teglio kanistre da ih zalivam, ima par fotki u galeriji istih, s tim da moram priznati da su bile relativno blizu reke pa ocekujem da je vlaga u vazduhu bila veca nego da su na sred njive, al i kada sam drzao u kukuruzima, nikad nisam zalivao, i nikad nisu zbog toga ugasile, pre je problem bio kombajn ;)
Ja nisam isto jednom zalio mjesec dana, ali je bila 3 metra od rijeke i jedno 40 cm visine zemlje od razine rijeke. Ove godine ću bit malo pametniji pa ću jedan tjedan gnojit i jedan tjedan zalijevat po jedan put. Za automatike to ispada 10 posjeta, dok za ove ne automatik sorte od početka do kraja ispada 24 puta. Može varirat da bude češće dok je mlada biljka, i rijeđe kad bude "odrasla" tako da nema baš nekog pravila al to je okvirno :)
 
06.04.2013
10
6
0
31
Behind the Corner..
pozdrav ljudi, da vam se javim..

Evo koliko je prošlo, 5, 6 dana od kada sam stavio na klijanje a još nisu sve proklijale. Ne znam šta im je, drzim ih u normalnoj temperaturi, redovno vlažim..
Pripremio sam zemlju u casama u koje cu staviti..
Prosle godine su isklijale za 3 dana sve.. Trebam li cekati jos ili staviti ih ovoliko koliko ima.. ? :D
2a5c0ar.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Ove kad izrastu još malo veće u zemlju, a ove ako ne proklijaju dok ove ne narastu vjerovatno i neće. Po mom osobnom mišljenju :)
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Što se zaljevanja tice,ovisno gdje si posadio i gdje živiš...ja 2x tjedno moram zaliti inace ništa od svega,sadim na brdu pa još +....kad je vani 35c pod dobar dan dođem 3-4 dan i vise.... umiru...zalijem ih pa se oporave....ubi me kicma al jbg moram
 
06.04.2013
10
6
0
31
Behind the Corner..
Pozdrav ljudi..

Stavio sam ove sto su proklijale u plasticne case (probio sam dno i zalio :), tacnije njih 8, a ove što nisu sam ostavio jos. Cuvat cu ih jos 2, 3 dana, ako ne prolijalu lete kraj potoka.. :) :)

Mislio sam ove kad izadju iz zemlje malo drzati na suncu jer je lijepo vrijeme i najvjerovatnije tamo sljedece sedmice prebaciti na sajt... :D
25ho2v7.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
da, imam i ja zute minute, al procitaj odgovor pa mi kazi di gresim... al mozda bas ne objasnjavam takticki, jbg. brisem ovo uskoro, al da odgovorim kad sam prozvan ;) no hard feeling
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Hahahaha nisam zamjerio, naprotiv našao sam se i ja u ovim tvojim riječima,plus,sve točno si rekao. Mene zna nekad ovako kad zapalim okrenut, pa nemam uopće strpljenja objašnjavati lijepo,nego sve izravno jer sve ostalo bi me umorilo xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed