Outdoor grow 2013 - mix seed !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.04.2013
10
6
0
31
Behind the Corner..
pozdrav ljudi.
Evo da se javim, prebacio sam biljke na lokaciju jer nisam imao uslova kod sebe da ih drzim vise a i fino su narasle..
Otisao sam skoro da ih pogledam i sve su lijepo krenule i ustabilile se osim jedne, malo se skupila nekako i vidim da mravi furaju oko nje i po njoj..
Sad kontam hoce li se mravi prebaciti i na ove biljke i ima li cime da ih sprijecim ??
:pat:
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Nemam iskustva u outdooru, ali čitao sam da mravi koji intezivno "plaze" po biljci i oko nje mogu biti indikator ušiju (engl. aphids).
Savjetujem ti da pažljivije promatraš biljku i informiraš se o ušima, postoje lisne i korjenske uši, a i jedne i druge baš mravi znaju "uzgajat", jer se hrane njihovom slatkastom izlučevinom.
http://insects.about.com/od/coolandunusualinsects/f/antsandaphids.htm
Pozdrav i sretno! :)
 

pero123

Aktivan Član
11.10.2011
98
129
43
ovak kolega.. ve ti decko sa sela pove lepo fino kak je je .. nema ti tu nauke .. dok ti malo zraste iz tih casa kaj imas .. lepo skopaj luknju de mislis deti .. i nema idiotizzma.. pukni nuter i samaraj .. dojdi tu i tma pogledat dok ti je volja .. muske pukni dole i to ti je to .. kakva filozofija.. kakvi dnevnici i to .. nej ponorevati s gnojivima hesijima i pic.. materinama .. kaj ce ti to .. ako je marihuana mogla 2000 let bez tog amore i ve ovu sezonu .. o gramima se ne moci sve bu .. al nemas pojma kak je lepo pusiti svoje e ribica.. to je uzitak .. i tvojih 5g vredi nego od nekgova debila koji je pijan pod prepecenom rakijom nego njegovih 100.. opusteno lega .. jeba mu issus bog mater.. smo svi pajdasi .. vina ima speka ima .. pa nek se je i zajebava .. ajd ti lepo bok i kaj sem ti rekel .. mal ozraste deni v zemlju nikome nej nikaj govoriti . spijeme si jedne i v 8 mj dojdi glet dal ga je mudonji njih dole i onda picke buju dale masno .. i to je to . eto .. valjda sam ti nekve stvari objasnil .. al ce ti je jos ne jasno sam reci ja ti jos jenput nekj objasnim ;D



edit.. ve buju dosli nauceni decki powerseed i takvi mi solit pamet a tak je sve jednostavno i neje to sf.. ako oces tirati pederluk ovo kaj sam ti napisal zabi .. i to je to ..
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.399
28.028
1.098
Trøndelag
pero123 je napisao(la):
ovak kolega.. ve ti decko sa sela pove lepo fino kak je je .. nema ti tu nauke .. dok ti malo zraste iz tih casa kaj imas .. lepo skopaj luknju de mislis deti .. i nema idiotizzma.. pukni nuter i samaraj .. dojdi tu i tma pogledat dok ti je volja .. muske pukni dole i to ti je to .. kakva filozofija.. kakvi dnevnici i to .. nej ponorevati s gnojivima hesijima i pic.. materinama .. kaj ce ti to .. ako je marihuana mogla 2000 let bez tog amore i ve ovu sezonu .. o gramima se ne moci sve bu .. al nemas pojma kak je lepo pusiti svoje e ribica.. to je uzitak .. i tvojih 5g vredi nego od nekgova debila koji je pijan pod prepecenom rakijom nego njegovih 100.. opusteno lega .. jeba mu issus bog mater.. smo svi pajdasi .. vina ima speka ima .. pa nek se je i zajebava .. ajd ti lepo bok i kaj sem ti rekel .. mal ozraste deni v zemlju nikome nej nikaj govoriti . spijeme si jedne i v 8 mj dojdi glet dal ga je mudonji njih dole i onda picke buju dale masno .. i to je to . eto .. valjda sam ti nekve stvari objasnil .. al ce ti je jos ne jasno sam reci ja ti jos jenput nekj objasnim ;D



edit.. ve buju dosli nauceni decki powerseed i takvi mi solit pamet a tak je sve jednostavno i neje to sf.. ako oces tirati pederluk ovo kaj sam ti napisal zabi .. i to je to ..


alo zagorac kaj te je tudum lupil v glavu :D daj pisi knjizevno covjece ne razumijem te nista,kako ce tek biti nekome iz bih ili srbije.
 
06.04.2013
10
6
0
31
Behind the Corner..
Iskopao sam rupe oko 40x40 x30(dubina) Izmrvio zemlju dobro.
Nisam nikakvoh humusa stavljao jer je zemlja odlicna..
Imao sam biljke u casici neki 3, 4 dana i nekako su se lijepo uspravile ali nisam imao mogucnosti da ih vise drzim u kuci pa sam ih prebacio na sajt..
Isao jucer da provjerim i vidim napredak jer su citav dan na suncu ali jedna je malo losija, nije velika, negdje oko 5 cm visine..
I pogledam malo oko nje vidim neke mrave i jedan predje preko nje.
Mislim ako ce samo nju pojest, ne zalim, ali ako ce preci i na ostale nece valjat..
Pitam onako da li ima nesto efikasno protiv njih i da li su oni uopste problem dok je biljka jos mala ? :)
:vb_kez: