Outdoor growing!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
30.07.2012
8
0
0
37
Dobar dan svima na forumu, nov sam ovdje i zanima me vanjsko uzgajanje! Zivim u dalmaciji i trebala bi mi mala pomoc i nekoliko savjeta. Naime, dosta mi je vise placati vutru pa sam htio uciniti nesto kao hobi, gdje cu uzivati ja :D Mislio sam napraviti to tek sljedece godine, ali mislim da bi prvo trebao nauciti neke stvari od vas malo iskusnijih. Znam da se to sadi krajem travnja-pocetkom svibnja. I znam onaj cijeli proces klijanja ( papirnati rucnici voda itd.) Ali, ja nezelim posaditi to odmah u nekakav mali pitar vec odmah na sajt. Pa me zanima sta da ucinim sa zemljom prije nego sto stavim klicu. I to kako treba hraniti biljku, i jeli je treba prskati sa onim sta mozete kupiti u bilo kojoj cvjecarni za bolji rast biljke?

Znam da pitam ono godinu dana prije haha, ali dobro je pripremiti se i nauciti nesto prije svega toga. Pomozite ako ikako mozete i dajte koji savjet! HVALA!! :smoke18:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
gdje cu uzivati ja a bome i moji prijatelji
:signs046:Nemoj raditi grešku u startu.Sam si u ovome,tako je najbolje,vjeruj mi.Možda će ti to i drugi članovi reći.Ali evo ja ću prvi:)
Ovo ostalo ćeš do proljeća shvatiti,čitaj...a ako gdje zapne,tu smo.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
  • Sviđa mi se
Reactions: natura

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Malo smo preopterećeni urednošću foruma :icon_lol:




:samoja zlo smekšao si se to je taj moment.....
 
30.07.2012
8
0
0
37
A sta mislite jeli cak to i bolje da se klica odmah posadi na sajt pa da priroda ucini svoje?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.