Outdoor season 2015 [OG Kush Autoflower]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Imaš sličan proizvod od Cvetala... Cvetal bi trebao biti lako dostupan u HR ;) Znači, prema deklaraciji ima ista dejstva i svojstva kao Slavol... mikrobiološko, stimulator rasta, mikroorganizmi bla bla blaaa... pa ako nemožeš naći Slavol gruvaj ovo. Takodje možeš dodavati Plantele Vrt ;) Edukovan si, to znamo, pa udri... nemoš pogriješit ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Wizdom

winergy2013

Aktivan Član
06.04.2013
110
394
63
Ma u toj zemlji nemas sta gnojit do cvjetanja, pogotovo ako stavis 30l, dok su lijepe zelene boje nema panike.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Wizdom
04.05.2012
178
169
43
39
Slavol imaš na njuškalo, isto kao i hidrogel recimo. Meni je problem oboje nać, i gledat ću sve s njuškala riješit, iako je skuplje nego "inače"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Wizdom

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Potrudi se da nadješ Slavol, ili neki njegov pandan... to nije NPK gnojivo, a automaticima ga valja dodavati u vege fazi, radi boljeg ugodjaja korijenju. Jako i razvijeno korijenje= jača,veća, razvijenija biljka. U fazi cvjetanja nastavljaš da ga dodaješ uz adekvatno NPK gnojivo... ne moš se zaebeš ;)
 

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
Evala vutro! :wave:

Evo maloprije napravija trening, auff presinga.. Nije mi bilo svejedno taknit je, ruke se tresu a moran. Zapalija i laganini sve. Znaci napravija san ST, a cilj je dobiti 3 glavna topa. Pa sad, vidjet cemo. U utorak ide na sajt, mislija san danas-sutra, ali zovu nevrime u ponediljak pa eto.. Slavol narucen na putu je. I uz to bit ce pocascena sa 70L zemlje. Stavljam Powerovu teoriju na test,kako nema smisla automatika stavljat u vise od 20 L zemlje. :p

Evo i slika prije ST-a, nakon ST-a sam zaboravio uslikat.. :cool23: Fuck it, vidit cemo rezultate kasnije. :crazyd:

IMG_20150614_024334.jpg

Peace out. :gled:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
Stavljam Powerovu teoriju na test,kako nema smisla automatika stavljat u vise od 20 L zemlje. :p
a testirati "teoriju" (koja inace nije moja) mozes jedino ako imas dve identicne biljka pa da drugu stavis u 20L a sa ovom nastavis u 70L. ako vec imas 70L i samo 1 biljku nece se ona buniti u toliko zemlje ali neces moci videti da li ima ili nema razlike ako nemas sa cim da poredis ;)
 

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
A znam da si to rekao negdje po forumu nemogu se sitit.. Znam ja kako to izgleda, vidija san ja growova, i unutarnjih i vanjskih. Tako da otprilike i znam kako izgleda autoflower u outu s 15 L zemlje.
 

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
Pozdrav vutraši!

Iako sam mislio napisati i zamoliti moderatore da premjeste ovo u ne završene, OG-ica je ipak odlucila ostat i borit se. Zadnja 2 tjedna vrime je katastrofalno. Vitar, kiša, sunce u periodima.. i to baš kad joj najviše triba nema ga. Al ipak, nekako se vuce. Slavol nije došao, njuškalo i ne profesionalnost.. Konstantno cekam kada cu je prebacit u rupu.. listovi jos nisu presli rub posude. Super toping, nadam se da je prošao uredno, rast je malo zastao nakon toga, i trebalo joj je vremena da se vrati.. ali evo je, prišli smo preko tog stresa i idemo dalje. Nije najlipša, ali nadan se da ce bit nesto od nje.. Peace out :)

ya.jpg
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
prišli smo preko tog stresa i idemo dalje.
Zbog ove izjave sam ti udario slažem se :) Tako i treba, nema povlačenja i nema predaje !!! Izboriće se ona, taman toliko da stekneš iskustvo uzgoja, i osjetiš draž vlastitog dima ! Koliko toliko, ali je tvoje ! Ako nema Slavola, udri Plantelom Vrt... a imaš i od Cvetala mikrobiološko gnojivo. Samo nemoj biti quiter, tj nemoj da odustaješ od nje . Srećno u daljem radu :sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD and Wizdom

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
listovi jos nisu presli rub posude.

Davnih dana. Korjen je dole okrenio do sada par puta sigurno. Kod normalnih biljaka kazemo rub tegle gdje se to desava vec nakon 10-12 dana ovisno o tegli i biljci ali kod tebe ne. Presadi je, pomozi joj. I to ne u tu zemlju u kojoj je sada ;)
 

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
pusti slavol pusti sve zamisaj kap plantele list na litru ipo i s tim je zalivaj nemoj je previse gnjojit dok je vakva i sta ce ti 70 litara za automata neisplativo je nece mu bit nista bolje od 25 l meni u 5 litara budu ekstra budem prezadovoljan ,svi su poceli gadit tera magmu a ja vam mogu rec da mi u njoj najbolje uspjeva sve probao sam i potground i florabela i dosta zemlje tm mi se pokazala najbolja nakon mjesec dana pocmem gnjojit sa sitnom dozom plantele list i sve 5 i radije radi lst nego toping
sretan uzgoj
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Usporedjivati H ili Florabelu sa TM i tvrditi da je TM bolja od ove dvije mi govori da to nisi radio.
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Kakvi ti u 5l bude dobro? Znaci ceo forum koji radi na 15l-20-25l oni su ludi... dok ne pocne da cveta ne koristi nista,imaju dovoljno oni hrane u toj zemlji... i de molim te prezentiraj to kad nakon mesec dana krenes koristit plantelu list na autose... bas me zivo zanima kako to sve izgleda u 5l i nakon mesec dana Plantela list....
 

blackfox

Aktivan Član
04.05.2012
216
864
93
40
Sto se tice gnojenja autosa u vege fazi tu se definitvo slazem da je nepotrebno gnojiti do flower faze i onda naravno krenut samo sa gnojivom za cvijet sto je i pozeljno za veci prinos.
Ali sto se tice toga da auto ne moze uspjeti u posudi od (najmanje) 5L i imati dobre rezultate tu se definitivno ne slazem! Ja osobno nikad nisam koristio vece posude od 11 litara za auto i uvjek sam imao super rezultate, ne kazem da moze biti lose ali je i nepotrebno vise od 15l za njih.. Evo jedan moj primjer od prosle godine auto ww u 5l posudi (sry za spam, cisto primjera radi)
IMG_2145.JPG
bila je preko metar i pol, najveci problem u tako malim posudama (ako su out) je taj da u kasnijoj fazi cvijetanja biljka jako brzo isusuje zemlju i jos pogotovo ako sunce pici svaki dan pa se mora svakih 2-3 dana ici zaljevat jer inace aj bok :vozdra:
Naravno da je ipak pozeljno imati posude barem 8-10 litara zbog toga da se korijen razvija normalno, ali tko nema prilike za to, moze se i ovako u krajnjoj nuzdi.. sretno i pozz
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: ganjarolerica

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Autos moze i u pola litri posude uspet,naravno da nisam rekao da ne moze uspet al kakav prinos,ne mozes savetovat nekog ko je poceo tek growat i uporedjivat sa nekim ko to radi godinama... peace (izvinjavam se na spamu)
 

blackfox

Aktivan Član
04.05.2012
216
864
93
40
Pa vidis i sam otprilike kakav prinos, po meni za auto sasvim dovoljno ( cast iznimkama i uvjetima u kojima raste) a to jos i nije bio kraj. I to nije bila usporedba neko samo primjer da se moze, uostalom covjek je sam rekao da i tako ta njegova biljoza ide u rupu u zemlji. Samo sam ti dao primjer da ne kritiziras i napadas covjeka ako je rekao da on uspjeva u pitarima od 5l. Eto toliko od mene, necemo dalje u off topic i covjeku spamat dnevnik s glupostima.. Peace and love :mario::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Pa kad si me vec ispravljao,procitaj lepo sta sam napisao... u 5l kako mozes smatrat dobro,gde je koren biljke,gde je potencijal,da ne nastavljam dalje o biljci,a to sto si ti prikazao na slici,metar i po i vise,meni je to smesno(biljku od metar i po u pot od 5l zalivat posle 2-3 dana i tvrdit da imas dobar prinos,moguce al u kom gradu rodjace,koja drzava)... a kritikova sam ga iz razloga sto savetuje da ne koristi (Slavol) i da koristi plantelu list posle mesec dana... i lepo sam napisao da prezentira kako izgleda biljka (autos) posle mesec dana kad koristi plantelu list i to u 5l... a ti posto si 3 godine vise na ovom forumu od mene,lepo procitaj sta sam napisao pa onda me ispravljaj! Ili da ti lupam pravilnik ovde,pa da se podsetis nekih bitnih informacija... Izvinjavam se autoru i urednicimi na ovom offtopicu... sto se tice mene zavrsio sam diskusiju sa tobom,sve najbolje i peace rodjace ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.