Outdoor season 2015 [OG Kush Autoflower]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
A ja mislin da ce me docekat zvijer kad se vratin, buknila je od dana presađivanja (5.7). I poklopilo se sve cemu san se nada. Pocetak cile ove price me totalno satra, vrime je bilo užasno.. Mislija san da će proć još jedna godina bez mog pothvata u ovome. Ali eto, vrime trenutno nemože bit bolje nego šta je, na direktnom je suncu cili dan.


Neda se, dišpet je dišpet. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan and Stipe

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
Update. ( Bez slika, uskoro ce )

Otisa san je povirit danas, imam malu zvijerkicu. 120 cm visine, tek sam sada uvjeren kad je postala velika cura da mi je ST uspio. Doduše taj ST mi je produžija vegetaciju jako jako puno. Više od očekivanog, but no problems. Pre flowering je lagano krenuo. Sad ćemo vidit kako će se stvari odvijat. Nije gnojena s ničim, Potgrond H i malč od kore drveta su odradili svoj posao. Više ni jedan outdoor grow ne radim bez ove 2 stvari, točka :p .

Pri vrhu je jako tamno tamno zelene boje, oko sredine i pri dnu biljke krajevi listova su žuti. Pri dnu se naša i koji osušeni, ali oko toga ne brinem. Potrošila je svu hranu iz zemlje, triban je malo refat. Malo je grickaju, ali ništa oko cega bi trebalo panicarit. She's a big girl.

Prije nego šta san krenija do sajta, namjerava san otic po gnojivo. Ali apoteka je bila zatvorena. :fuck:


Vrime je za spizu!
Sutra ujutro picim po plantelu list i cvijet. Plan za kakav smatram da bi mogao biti pravi za nju je ovakav.

Prvo hranjenje (19.8) :
100 ml plantele list + 50 ml plantele cvijet na 7 L vode.

Drugo hranjenje (26.8) :
100 ml plantele list + 100 ml plantele cvijet + 2 male zlicice melase na 7 L vode.

Trece hranjenje (2.9) :
150 ml plantele cvijet na 7 L vode

Cetvrto hranjenje (11.9) :
200 ml plantele cvijet + 2 male zlicice melase na 7 L vode.

18.9 Namjeravam je opalit sa 40 L vode + Final Phase i skidat je do 25.9
Nadajmo se da me vlaga nece zeznit, i da ce uzivat jos u suncu. Ispricavam se unaprijed jer nemam slike, crka mi je mob u međuvremenu. Ali obećavam foto sešn next time.

Živili!
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

dojcin

Banned
Banovan
18.08.2015
4
5
3
31
u pravu sii moraju da budu bar 2 metraaa zaa takav tretman

ma samo da nas grad ne obere


Ne pisi post za potom, Editiraj ! St.
 
Poslednja izmena od urednika:

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
@L0oD Primit će, počela je sisat svu moguću energiju iz donjih listova kako bi rasla (ako me logika služi zato se suše i otpadaju? ) To je cvjetanje ne vegetacija. Koliko ja znam biljci treba puno više od onoga šta joj zemlja ili samo cista voda pruža, a do sada je imala samo takav tretman. Stabljika pri dnu je debela kao 2 upaljača. Ne vidim problem da joj svakih 7 dana podižem spizicu, bez obzira šta nema 2 metra. Iako, isto ću se složit sa vama da bi bilo polje ići pinku laganije, na kraju krajeva manje je više.

1. - 50 ml LIST + 50 ml CV na 7 L vode.
2. - 100 ml LIST ( ovo je zadnja doza lista ) + 75ml CV + 2 zlicice melase na 7 L vode.
3. - 100 ml CV na 7 L vode.
4. - 125 ml CV na 7 L vode + 2 zlicice melase .
5. - 150 ml CV na 7 L vode
6. - Flush

Ovo mi izgleda malo realnije kroz određeno vrijeme. Nemogu falit s ovim jer u 6 tjedana, svakih 7 dana dajem joj pola doze više od prethodne. Ovi brojevi su tjedni, koji se krecu racunat od sutra.


@funky weed Pocinjen normalno sa jednon dozon, mislija san da ce ono gore ic, al san se vratija na zemlju. Bija san lipo kendan sinoc. Ne boj se brate, mezimica je to moja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: funky weed

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Frend,nisam ja nista lose napisao,niti da li moze prihvatit ili ne... to je mineralno gnojivo,sad ima mnogo aspekta da li ce joj godit ili ne u to ne bi zalazio... samo sam napisao da biljku ispod 2m ne bi hranio sa tolikom kolicinom(da je moja u pitanju) a ovo drugo tipa hranjenje kako si opisao,to vec moze :) i nije mi jasno zasto toliko vode koristis za prihranu? Vidim tipa dosta growera to radi,ne kontam ulogu toga... (a ne da mi se sad pisat sto se tice zemlje i vode)
 
Poslednja izmena:

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
Boze sacuvaj, ja cu uvik rado prihvatit tude misljenje!

A prakticki, ne obilazim je tako cesto, ali sada ce to prestat. Situacija postaje malo ozbiljnija, sta znaci da ja moram biti malo ozbiljniji da ovo prođe u najboljem mogucem slucaju. Otkad je u prirodi, kad sam je presađiva zalija sam je sa 1 L vode, dolazim nakon 17 dana bum. Zalijem je sa 7 L vode, vratim se sinoc jos veci bum. Prakticki 2 puta sam je zalija sveukupno sa 8 L vode u 2 miseca najveceg pakla. I dobija sam dojam, da san joj da više od toga da nebi bilo isto.

A mislin da ce joj 7 L mixa svakih 7 dana biti dovoljno. Pa cemo vidjet, nadam se najboljem.
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ja bi to odradio sa sto vise vode(zalivanje 10-15-20l) pa onda na 2l vode gnojivo nakon zalivanja :) sad sve zavisi u kakvoj si mogucnosti odnet vode do biljke :) aj da ti ne spamam dnevnik vise :) peace out edit: a vidim da je auto,nisam corav :D pa posle ja lud...
 
Poslednja izmena:

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
To je autoflower, ne pate ti oni baš previše od vode.. Ne spamas legendo, kod mene samo laganini! Gustaj :D
 

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
Hebiga ekipa ovom dnevniku je došao kraj, prvo pa muško. :plac:

IMG-20150919-WA0015.jpg
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
odradi grow s manje pažnje do kraja i dekni neki hash, ako imaš vremena i volje sada.....:rasta:
 

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
kad vidim mušku biljku koja nije odrezana na vrijeme ,dobijem zamraćenje pred očima,možda je oprašio nekom biljke koji se trudi i radi i na kraju dobije hrpu sjemena.totalno si neodgovoran i neuk. bar si se mogo potrudit da znaš koja je muška biljka a koja je ženska.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Degustator
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.