Outdoor season 2015 [OG Kush Autoflower]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Više smajlija, a manje znakova uzvika na kraju rečenica molim.... pogotovo kada se vodi argumentovana rasprava :)
 

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
Evala! :wave:

Transplanting mission has been completed. Došlo je vrime da curica dobije novo okruženje. Lipo je obraslo na sajtu, uklopila se dobro. 6. misec je bija užasan. Pre malo sunca, puno kiše i vitra, šta je rezultiralo malom biljkom. Ali nadam se da ce se sad trgnit malo i da ce eksplodirat. Rezultati ST-a.. hm neznam ni sam haha. Neznan jesan li napravija problem, ali.. Kako sam je presađiva, tako mi je otpa dobar komad zemlje.. Mislija san da je suho ali ocito nije bilo tako :whato::. Svejedno pazljivo san je stavija u rupu, prekrija zemljom, i priko toga sam stavija malč. Zalija sa nekih litru vode i to je to.

P.s. zamolija bi modove samo da promijene naslov dnevnika, pošto je samo jedna u pitanju :)

Evo i slikica, do sljedećeg updatea živila vutro! ;)

c.jpg

c2.jpg
 

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
Update.

Evala, nismo se dugo culi. Nije odustala ona a tek sada ni ja. :D Zadnji put kad sam je vidija je bilo i kad sam je presađiva, što se tice zalijevanja isto tako, zalija san je litrom vode i to je bilo to. Iskreno nisam se nadao nicemu jer sam bio svjestan da je necu moc puno obilazit. Ali dogodija se scenarij kojem se uopce nisan nadao. Eksplodirala je. Kad san je vidija pocea san joj tepat od srice. Suza radosnica mi je kliznula niz obraz haha :p Prošlo je tocno 17 dana od zadnjeg susreta.
Iznenadila me koliko je zapravo zdrava. Po slikama se nece moc lipo vidit jer sam bio u nocnoj smjeni :p ali jako jako tamno zelene boje, definitivno sativa fenotip sto se tice listova. Visine je nekih 40-45 cm. Dao sam joj 7l vode, popricao malo s njom, poljubio je i pozdravija do sljedeceg puta. smiley9934 Malčiranje? Najbolja stvar ikad !

ljubav 2.jpg

ljubav 3.jpg

ljubav1.jpg

Tu su i slikice, znam da nitko ne prati ovaj dnevnik jer neman 10 velikih divova pa nije nikome zanimljivo, ali nadan se da cu ga uredno izvest do kraja. A od mene se moze ocekivat svasta u buducnosti ;) Veliki pozdrav vutro!
 

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
neznam ti ja nista :p ma iznenadit cu ja tebe kad tad sa svojim znanjem power smiley9934
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.389
27.866
1.098
Trøndelag
ako si u mogucnosti probaj je malo cesce obilaziti,jer svakih 17 dana po ovoj vrucini je malo ali opet bolje ista nego nista. bice ona ok ;)
iduci put je lagano pognoji da je priviknes na hranu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Wizdom

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
Iskreno peti, nadao sam se da ce nekako izgurat zbog malča.. jer sam na vrh stavio dosta dosta debel sloj. I pokazao se odličnim! 17 dana na temp. koje su varirale od 32-36 mala ne da je izgurala odlično, nego se priporodila. Od sada svakako malo cesce cu obilazit. Nego da te pitam kad si vec tu, plantela list ili cvijet? i mogu li kombinirat oboje tijekom cvitanja, oce li bit sta koristi?
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Mozes kombinirat prve 2 nedelje tokom cvetanja,a posle samo plantela cvet..n i moj ti je savet kad krene cvetanje,da naprskas biljke nekim fungicidom za pljesan,ja tako radim... peace
 

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
Još uvik je nisan sinja, smatran i da nema potrebe još par dana. Zadnji put sam je zalija sa 7l ciste vode + da je od tada kisa pala 3-4 puta. Još nije dobila ništa spize, to cemo u sljedecem updateu. E sad, da krenem sa pola doze ili da joj udarim punu?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.