Outodor 2014 / detalji izrade starter box-a

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.04.2014
14
11
0
Jedna slika od rekao bih 1000 reci.... Tip for cardboard box zacepite dno nekom plastikom nadjite neku veliku tacno/plato tako nesto jer se od vlake malo omeksa karton... Pozz do sledeceg update-a.... :leafblunt:
Zaboravio sam da dodam ovo im je 10. dan...
245hbb8.jpg
 
02.04.2014
14
11
0
day 11...
Najpre od svega da se zahvalim nekolici koji prate ovaj moj dnevnik i da im naglasim da ce dnevnik samo zbog tog malog broja i biti vodjen, posto vidim da ovde niko nikoga ne savetuje, kritikuje ili hvali... od mentora ni da ne pominjem...
Ovo je biljozama 11. dan i izgledaju ovako...
1417a78.jpg
mtunnp.jpg
316r9km.jpg
2u4mz48.jpg
iyiia0.jpg
63x84i.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore
02.04.2014
14
11
0
dej tvelv :smoke18:
Biljoze trenutno izgledaju ovako;
2rlzy3l.jpg
20a703s.jpg
10hu1w0.jpg
2nkovtk.jpg
34j8v0m.jpg

Kao sto vidite dobile su novi vent koji je po mom misljenju i prejak (o tome cemo kasnije)ali osim toga sve mi deluje ok naravno da su sugestije dobrodosle !!!!
Pitanja su(ako je moguce za iskusnije growere):
1. Koja je normalna temperatura za box u ovom stadijumu?
2. Da li ventilator treba da duva po vrhovima biljoza ili izmedju stabljika pa da ih tako i pomera (plesanje biljaka)?
3. I trece pitanje je malo duze ali evo ga :D Do sada su biljoze bile izlozene svetlu 24/7 kada budem hteo da ih presadim naravno da ce doziveti neki stres.. Moje pitanje je da li postepeno da im regulisem vreme svetla da smanjim na tipa 18/6 da bi pretrpele manji stres ili jednostavno da ih izbacim napolje pa taj stres moraju da istrpe pa moraju?
Hvala u napred i molim samo iskusne da savetuju !!!!!
Pozz
:leafblunt: :leafblunt: :leafblunt: :leafblunt: :leafblunt: :leafblunt:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ja mislim da tebi sugestije nejdu baš u uho. Ove veće u malim čašama će ti se početi sušiti, pa ti čekaj koliko hoćeš sa presađivanjem, čak i neke u većim posudama su ti kritične što se tiče veličine. Korijen se lagano frče po dnu ziher.
Svejedno je kako puše vent, ako je jači nemoj direkt po biljkama, ako je slabiji možeš, bitno je da simuliraš povjetarac. Nema potrebe za updejtom svaki dan, i žarulje idu u vodoravan položaj, ne u okomit, al to je samo još jedna sugestija jel.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed and Stipe

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
stvarno nema smisla da gledamo biljke u 10 danu, pa u 11 danu, pa u 12 danu... a da se nista ne menja po pitanju sugestija, pa i generalno, daleko je oktobar mesec, bice vremena za foto-update, jednom sedmicno je sasvim dovoljno ako se ne desava nesto bas bas posebno. uz to, ako je ovo dnevnik, sugerisem da izbacimo drugi deo naslova cim biljke izadju napolje, a to bi moglo biti uskoro ;)