pa pa paranoja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.04.2013
3
1
0
Drugari imam jedan problemmm.. Kad god se svarim sa ekipom.. mnogo se lose osecam, znaci totalna paranoja tripujem se stalno da me zagledaju sto mi totalno pokvari trip. Ne mogu da se opustim znaci stalno razmisljam o nekim nebuloznim stvarima i kad pokusam da skrenem misli sa toga, jednostvarno ne mogu.. Desava se nekad da se opustim skroz i to je pravo uzivanje .. sve mi je smesno znaci pravi raj !! Pritom imam te zelene oci koje kad se navarim izgledaju strasno :D
Znaci toliko puknu da ja stvarno nemam reci.
Sta da radim da se resim te paranoje..???
Znam i sam da nisam jedini kome se ovo desava ali bih stvarno hteo da se resim toga i da uzivammm :smoke18:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ne da nisi jedini nego si pedeseti u ovoj godini :) gledaj da ti se cesce desava ovo:

herblover je napisao(la):
... Desava se nekad da se opustim skroz i to je pravo uzivanje .. sve mi je smesno znaci pravi raj !! ...
vidis da mozes, znaci furaj u tom smeru ili nemoj paliti... probaj uzeti manju kolicinu... sam moras pronaci sta ti odgovara
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
jedna od standardnih zabluda je da te pusenje trave cini srecnim.
ako si bio ubedacen pre toga,moze se desiti samo da ti intenzivira taj osecaj.
i kraj price.
sredi prvo zivot (i sebe),razmisljaj pozitivno,i sve bude kul.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SkyHighatrist

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
loop je napisao(la):
jedna od standardnih zabluda je da te pusenje trave cini srecnim.
ako si bio ubedacen pre toga,moze se desiti samo da ti intenzivira taj osecaj.
i kraj price.
sredi prvo zivot (i sebe),razmisljaj pozitivno,i sve bude kul.

Nije zabluda, thc pospesuje lucenje hormona srece (serotonina),takodje sex i klopa isto podsticu lucenje ovog hormona :) pa kombinujte sva tri :) ja idem redosledom vuja,klopa pola cuke odmor,sex :)
Pa ne cepa on eksere i slajbu(eside ili lsd) ne znam kako vi zovete pa da mu pojacava trenutni osecaj nekoliko puta...
Ovo sto se njemu desava je bed trip i desava se pocetnicima koji ne znaju da se opuste i uzivaju i puste da ih vuja "vozi" :) pa neces umreti od par dzokova,nemoj se tripujes i bice sve ok,samo udji u spiku sa ortacima i laganica :)

p.s. neam nameru nikog da uvredim samo iznosim svoje misljenje bazirano na dugoj upotrebi ove supstance :)
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Bogme,ja ako sam smoren ili depresivan,ne ucini me srecnim uvek...mada 1000 ljudi -1000 cudi
a da konzumiram dugo,vala,ako 16 god. nije dugo...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pocetnicki

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Mada postoji mogućnost da je ovim drugima to trip da ti se smiju....jedva čekaju da zapale s tobom da te mogu ismijavati
Nezgodna situacija,no to pokazuje ako je tako, koliko su uskoumne osobe koje to rade...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Sasvim normalna pojava.

Da imas non stop 100% sativu nebi bilo toga.

Ovako i ja nazalost imam tako neke paranoje,

zamisli kako je meni?

Zapalim i nemogu da se opustim jer mi je microgrow u sobi.

Dobro, radim pa me to jedino izvlaci. :)

Ali bolje nekad da si malo isparanoiziran nego da opletes dok opusteno varis. Shvacas sta sam htio reci :)

Sve vise razmisljam da posjecem jednu od 2 biljke i stavim auto purple 65%sativa.

Ili sada kad razmisljam bolje da sam uzeo auto lemon haze ili auto white widow od royal queen seeds.

To je ono sto ti fali, polet, fokusiranost, bezbriznost a daje sativa.

Reci slobodno fali mi da budem opusten i bezbrizan kao dok sam bio mali ;)

Zato je najbolje kad bi imali pristup i birali sto zelimo. Barem danas medicinskih sorti ima.

Gradovi na jadranu odumiru, a mi jos cekamo s kofi sopovima i ostalime sto nas ceka... pa mogli smo vec stajati kao drzava rame uz rame, ali ne mi cemo jos cekati da umru otoci skroz...

pa pola europe bi bilo na jadranu da je nas premijer pametan.

Spanjolska s Ibizom bi bila mala beba za nas da dekriminaliziramo lake droge u potpunosti.
 

SkyHighatrist

Aktivan Član
18.10.2012
101
147
43
54
Bgd
pocetnicki je napisao(la):
Gradovi na jadranu odumiru, a mi jos cekamo s kofi sopovima i ostalime sto nas ceka... pa mogli smo vec stajati kao drzava rame uz rame, ali ne mi cemo jos cekati da umru otoci skroz...
pa pola europe bi bilo na jadranu da je nas premijer pametan.
Spanjolska s Ibizom bi bila mala beba za nas da dekriminaliziramo lake droge u potpunosti.
Word.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Sative i jesu mindefuckeri......i sto je Loop napisao ako ti nisu slozene kockice u glavi a i u zivotu..onda marihuana moze imati nezeljen efekt..i manje je bitno sta duvas:)Ali da Sative znaju napraviti lom u glavi,znaju.Sa godinama naucis hendlati pa ti postane svejedno dali te tko gleda u cudu ili si u trgovini rekao date mi kilu mlijeka i litru kruha.Jbg nemozemo svi biti kirurzi ili veterinari a svi mozemo imati vozacku ili duvati ganju.Nije marihuana za svakoga;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura
09.02.2013
27
9
3
36
Ljudi ja kad se napusim s kim god bilo,osjecam se nelagodno a u slucaju da je neka cura,prijateljica sa nama postajem seksualno uznemiren pomalo napasan,dali je to premalo seksa ili sta?? Pomoc!! -.-