paranoja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
05.08.2014
3
1
0
e ovak svaki put kad sam napusen operu me neke paranoje zabrijem si nes,ne da cu past da ce mi plavci doc il nesto vec bas paranoja da ce se nesto desit da svi bleje u mene nemrem se skulirat uopce,kad pricam s ljudima ko da me cudno gledaju (iako su pusili samnom da nebi bilo) ,prije mi tak nije bilo bile su smijalice ovo ono zezanja zajebancije sve mi se dalo a sad samo trulež nedami se maknut, a i ako negdje odem desi se ovo sta sam vec napisao,znoj lupanje srca i ostalo,nemrem sastavit recenicu ni pricat s nekim jer neznam kaj bi rekao,ak sam u kuci gledam kroz prozor ako pusim i mislim da me neko gleda,jel se nekom jos to događa? zna neko o cem je rjec? pusim vec 5 godina prakticki ak ne i vise a to se desava zadnje dve i pol,mozda 3..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hacinh

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
batali vutru na neko veijeme,inace koliko ti je godina?
 

JackDaniels

Aktivan Član
07.07.2013
251
717
93
EU
Nije to do trave nego do tvog osobnog psihičkog stanja opčenito.
Pravo pitanje je zašto pušiš godinama a peru te paranoje,uživaš da ti je loše?
Ovak na prvu bi reko da si mlad i želiš se uklopit ,pa pušiš na silu da nekom nešto dokažeš.
Okani se ti toga ak ti ne paše.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smak420

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
to je prolazno,tak i mene hitalo,prije paranoja,onda bi j*** mamu svima,onda kad neko kaže da to nije za mene onda sam se sčiliro,i od tad me ne udara,tj udara,al samo se opustim,al fali mi ono kad sam se znao tolko napušit da sam čuo zvukove na pol km al stvarno ahahha
 
05.08.2014
3
1
0
moguce da je do mene a trava samo pogorsa? nekazem da nije , ne uzivam da mi je lose vec kao sto sam reko prije me nije tak lupalo pa svaki put kad zapalim ocu da mi bude jebeno ko prije znas ono zezanje smijanje i to.. ne nije to nisam takav tip osobe sacu 20 godina pa nebi reko bas da sam tolki balavac da mi je do toga , istina ne pase mi pase mi jedino ak pusim sam i pogledam neki film naprimjer..
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Spojeno!
https://vutra.org/topic/10131-pravilnik/

7. Ne budite nestrpljivi
Ne budite nestrpljivi! Postoji velika mogućnost da odmah po postovanju dobijete odgovor, ali će često proći i više od deset (10) dana pre nego što se pojavi neko ko zna pravi odgovor. Ne ponavljajte poruku u toku nekoliko dana ukoliko vidite da Vam niko ne odgovara. Dozvoljeno je ponoviti istu poruku tek posle dve nedelje, i to odgovorom na tu istu temu za koju nije dat pravi odgovor.
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Meni se čini da se ovdje radi o slučaju podvojene ličnosti iliti disocijativnom poremećaju identiteta. Subjekt kada se napuši postane paranoičan i trul. Nakon spavanca vrati se na "staro" i opet je raspjevan i veseo. Ako te simptome povežemo sa njegovim nickom malik-zagor, tada se da zakljuciti da subjekt negdje u svojoj podsvijesti drži 2 identiteta malik- koji je zaigran, radoznao i veseo i the evil one-zagor koji se javlja prilikom pušenja i siše život iz malika. Zgodan primjer je trbuhozborac s lutkom, kod kojeg lutka postane dominantna ličnost i počne tjerati trbuhozborca na zlo, ubijanje.

Kod ovakvih situacija vrlo je bitno da se malik i zagor susretnu i popricaju o svojim odnosima, odnosno iduci put kada malik zapali joint neka se ne prestaši zagora i neka ostane na đoku skupa s njim pa ćemo vidjeti kako će zagor izreagirati.

Moguće, ali samo moguće, ne kažem da je, ali mozda gdin Malik ima veliku fobiju od gdina Zagora i onda se on prestraši čim se ovaj pojavi, a zna se da je zagor zajeban igrac i uvjek se skrpa na đok. Dakle možda paranoja nije zbog vutre vec se ona javlja samo kao rezultat fobije od one druge ličnosti koju subjekt ima u sebi, a koja se javlja gotovo uvijek za vrijeme pušenja đoka.

Subjektu bih preporucio trip na gljivama i/ili Hoffmanov lijek jer bi na taj način najbolje suočio ličnosti koje se u njemu javljaju, te bih još volio naglasiti i naglašavam kako subjekt nikada nece biti sretan dokle god je jedna od ličnosti dominantna. Ličnosti moraju biti skupljene u subjekt i medusobno se nadopunjavati. Jer let's face it, malik je crn i pomalo gay s tim big hapiness thing, dok s druge strane zagor je badass, to mu niko ne osporava ali ga cesto pere depresija... ako se ne daš slikati vjerojatno se sramiš samoga sebe, a to ces dovesti u red jedino ako se malik i zagor združe. Znači združe a ne stope, jer stopiti se mogu samo muškarac i žena.

Zaključak je da se subjekt treba združiti...
 
05.08.2013
13
1
3
Meni se desava da me oblije znoj, bukvalno kaplje sa mene, kao da sam trcao 20km....uopste ne znam da li je do vutre, mozda je prskana nekim sranjem ?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Komentar člana "thc u krvi" ne govori previše. I od "zdrave" vutre se može prepušiti i orositi hladnim znojem.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.184
5.167
258
somwhere over the rainbow
CIKABAJA75 je napisao(la):
Meni se čini da se ovdje radi o slučaju podvojene ličnosti iliti disocijativnom poremećaju identiteta. Subjekt kada se napuši postane paranoičan i trul. Nakon spavanca vrati se na "staro" i opet je raspjevan i veseo. Ako te simptome povežemo sa njegovim nickom malik-zagor, tada se da zakljuciti da subjekt negdje u svojoj podsvijesti drži 2 identiteta malik- koji je zaigran, radoznao i veseo i the evil one-zagor koji se javlja prilikom pušenja i siše život iz malika. Zgodan primjer je trbuhozborac s lutkom, kod kojeg lutka postane dominantna ličnost i počne tjerati trbuhozborca na zlo, ubijanje.

Kod ovakvih situacija vrlo je bitno da se malik i zagor susretnu i popricaju o svojim odnosima, odnosno iduci put kada malik zapali joint neka se ne prestaši zagora i neka ostane na đoku skupa s njim pa ćemo vidjeti kako će zagor izreagirati.

Moguće, ali samo moguće, ne kažem da je, ali mozda gdin Malik ima veliku fobiju od gdina Zagora i onda se on prestraši čim se ovaj pojavi, a zna se da je zagor zajeban igrac i uvjek se skrpa na đok. Dakle možda paranoja nije zbog vutre vec se ona javlja samo kao rezultat fobije od one druge ličnosti koju subjekt ima u sebi, a koja se javlja gotovo uvijek za vrijeme pušenja đoka.

Subjektu bih preporucio trip na gljivama i/ili Hoffmanov lijek jer bi na taj način najbolje suočio ličnosti koje se u njemu javljaju, te bih još volio naglasiti i naglašavam kako subjekt nikada nece biti sretan dokle god je jedna od ličnosti dominantna. Ličnosti moraju biti skupljene u subjekt i medusobno se nadopunjavati. Jer let's face it, malik je crn i pomalo gay s tim big hapiness thing, dok s druge strane zagor je badass, to mu niko ne osporava ali ga cesto pere depresija... ako se ne daš slikati vjerojatno se sramiš samoga sebe, a to ces dovesti u red jedino ako se malik i zagor združe. Znači združe a ne stope, jer stopiti se mogu samo muškarac i žena.

Zaključak je da se subjekt treba združiti...
:thumb: Za najsmiješniji post na vutri ikada!

u pozitivnom i potvrdnom smislu dakako

:)

edit: moderatori moje izvinjenje, zaebo sam sa duplim postom i starom temom...šta'š godine, demencija...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.