Pc BoX-Extended-CfL Žarulje !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
Evo vec je mislim 42 dan cvjetanja, do sad sam zadovoljan.
Pognjojeno par puta Plantelom za cvijetanje.
Jedan mali vrhic sam bija "skinija" popalili ga ja i brat i s obzirom da je navrat nanos posusen sa fenom dobro je i odvalilo.

Pistili jos nisu posmedili, ni 5% od ukupnog

Po vasem misljenju koliko jos do kraja??? Mozda 20-25 dana??? E i da, kad da prestanem gnjojiti, 10-ak dana prije berbe ili????

 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
sad sam procitao dnevnik i super su napredovale,pogotovo onaj pocetak.Ali sad ova slika,cini mi se da su malo zakrzljale,ili se meni to samo cini.

jako su male ,nekak mi se cini da neces dobiti bas nesto za pusiti?uhvati se lowridera,za pc box najbolja biljka :)
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
hmmmm...mislim da nisi obratija pozornost na to da mi je dno kucista probuseno te da kako one rastu ja podizem kuciste prema gore tj. podmecem ispod kucista predmete da bi dobija u visinu prostora.....,a dignuto je za jedno 8 cm, te cu ih veceras opet morati dizati za 3-4 cm, tj. spustati:icon_lol::icon_lol:

E i da, stvrno neznan koliko cu dobiti za pusiti ali ova veca je negdje oko 25-30 cm visine i ovaj najveci vrh sta ide skoro pa horizontalno je debljnine/promjera negdje oko 4-5 cm.....
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
BlekFog je napisao(la):
Pistili jos nisu posmedili, ni 5% od ukupnog

Po vasem misljenju koliko jos do kraja??? Mozda 20-25 dana??? E i da, kad da prestanem gnjojiti, 10-ak dana prije berbe ili????

Sta niko nema savjet???
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
kad ce bit gotovo neam pojma pa ona shema kad pištili pola pola budu il ranije mal ak više na high il kasnije ak na stoned (al to su nijanse)
a za negnojenje nemoj ju barem zadnja 2 tjedna (da budes siguran) gnojit neg sam čista voda da se ispere taj vuj okus od gnoja i tih svih šitova..
koji ti je dan cvjetanja? cirkam neki prosjek cvjetanja je 8 tjedana... pa ak znas odkat su procvale računaj si..
ljepo to izgleda... i ima dost toga... aj nabaci neš za usporedbu jel tesko sad vidit kolko je to zaprav veliko :D
biče tu masnih vrhova napretek :)
 

bakajoko

Aktivan Član
22.01.2009
121
4
18
35
nemoj gnjojit zadnjih 10-ak dana, a ja bih rekao da tu ima još barem 15-20 dana za odradit... polako, nema žurbe ;)
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
Evo samo da nabacim koju sliju za usporedbu

Prosjecna banana velicine od 20ak cm, ali je vrv puno puno deblji od nje same...


a evo i sporednih vrhica


 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
lijepo ona izgleda ,bez daljnjeg,samo sljedeci put ju malo stavi na 18/6...ili jos bolje drzi na 18/6 i onda fino odsjeces 2-10 grana(ovisno o tvom prostoru/potrebama),napravis klonove i njih stavis na 12/12..cisto da popunis mjesto.tu imas puno praznog prostora koji se da iskoristiti :)

ali stvarno fino..i ak ti jr prvi grow kao sto pise u naslovu ,bit ce najsladji.uf..iako ja taj osjecaj imam svaku put kad zavrsim grow:)

a sto se tice ovog koliko do kraja,morapo bih ili sam vidjeti ili staviti neku mikro sliku gdje se cisto vide pistile,ili bar poblize vrhovi da se moze procijeniti...ali ovak prema ovoj slici ..imas ti jos bar 15dana...a onda ponovno pitaj :)
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
Evo ga ....nove slicice
Zadnji put gnjojeno prije 3 dana...i vise ih necu....sad ih pustam nek se "saperu" od gnjojiva i tako jos 10-ak dana....i onda.....
............................HARVEST

 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
toliko sam high da mogu samo reci...do jaja :)
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
p0z...meni se ovo dopada :)
Uspeo si sa samo 4 cfl od 25 W a meni vicu kako to ne valja :) jeste da neces imati ni 100g ali jbg.
Zanima me samo kako ce to na kraju biti kakv je high,i koliko ces dobiti...
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
mogu ti reč da mi se jako
dopada ova minijatura bit če
za popušit pred ljeto ...;):sun2:
...nego iduča runda mora u veči
plejs kad več imaš zelenu ruku..!!:bis:
POZDRAFFF..!!
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
Aj fala dragom bogu da u ovaj dnevnik svratilo par iskusnijih, a ne one njaabetine i spameri...
Uglavnom.....danas ih bacam u mrak na 48 sati zalit cu dobro vodom tj. isprati i onda odraditi harvest...
Novi je box u pripremi dimenzija SxDxV-60x40x110 cm, i idu u njega cfl lampetine:costumed-smiley-027, pa cemo vidjet sta bi od toga moglo biti i da sjeme je LS....nadam se da cu ga dobiti...
Takoder se mislim kombinirat scrog, lst, ali opet neznan ili mozda samo lst, STA VI MISLITE???
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
daj kad sve zavrsi ,poslikaj obavezno vrhove,izmjeri kolicinu...

a sto se tice LS,upravo rastu u dva boxa po 2 komada i mogu ti reci da idu u visinu,stvarno se vole raširiti..vec su cirka 1metar visine,a usle u 10dan cvjetanja cirka...oba boxa pod 400w hps-om

ja ih mislim staviti i sebi,kao neki mini LS grow,dimenzije boxa su ti kao i meni,samo sto je moja visina puno manja od tvoje ,ja imam 60cm.uglavnom cu definitivno ici na grmoliki oblik stabljike i mozda jos poslije kombiniranja.to bih i tebi savjetovao.po ovomu kako sad rastu ,vole ici u vis,a poslije proizvoljno upotrijebi jos pokoju tehniku.
ipak je uzgajanje umjetnost :)

i da nadodaj.sad sam opet pogledao tvoju biljcicu i evo mali savjet.koliko mi se cini sve pistile su sktoz bijele,cini mi se da bi ta biljka mogla bar jos minimalno 10ak dana,a ak vec zelis nesto popusiti,otkini si jednu manju granu i osusi a ovo pusti dalje.stvarno je super napredovala ali kad osusis bit ce sva prozacna i na vagi ce imati na kraju 10ag grama,pusti ju jos 10ak dana...i daj neki update slika.
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39


Eto ekipa, slike su tu molim vasu procjenu....pistili su na 50/50 posto negdje....vise manje....ajde pls brze komentare da mogu veceras do 10 to baciti u mrak ili jos drzati
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
ak je na 50/50 i zelis rezati..mozes....baci u mrak
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
nemoj se ravnat po pistilima , ako mozes pogledaj trichove , ako nemas mikroskop ...mozes uslikat kvalitetnu makro sliku i zoomirat na kompu .
Jako me podsjeca na moj prvi dnevnik ...
lijepo , lijepo...
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
Evo harvest je gotov
Dobro sam se izmucija sa sisanjem, totalno sam ispalija, a cura prstom nije tila mrdnit da pomogne, uglavnom ovako mokrog ima oko 100 gramicha, pa se nadam kad se to sve posusi da ce biti 20-25 gramicha...
Vrve sam povjesa u pc box te cu ih tamo drzati do daljnjega



Eto toliko od mene za sad, drugi grow box je u pripremi, u koji ce ici kombinacija lst i scroga, 250 w cfl zarulja itd....Do slusanja!:bis::bis::bis:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.