pc grow GNOMO AUTOMATIC by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
prihavcen bad ;) i nisi bas puno krivo skpocao, fali ti samo bar jedan (auto) da ga odradis do kraja i onada vise nema mesta pitanjima... sto se mene tice drzi se ti proverene klasike od 18/6 (pa na nize do 12/12) sa auto i keep growing... with smile
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ne znam više ni sam koji da režim koristim,zasad su na 18/6 vidjet ću šta i kako dalje. :/
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
ja sam za 20/4 ;-)
imaju poprilicno svjetla, a opet stignu se i odmoriti...i biljkama treba odmor zar ne?
automatik brzo procvjeta tako da bolje im je pruziti sto vise svjetlosti...samo moje skromno misljenje...znam da te zbunjujemo, sorry
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ma neka,samo vi mene zbunjujte :) drago mi je da izražavate svoje mišljenje i dajete prijedloge,znači da vam je stalo da nešto uzgojim. :)
zasad su na 18/6,imam još vremena dok procvjetaju da odlučim šta dalje,ali mi se čini da će ostati na 18/6 da ne kemijam previše.
 
14.06.2012
12
0
1
40
ganja_farmer je napisao(la):
ne znam više ni sam koji da režim koristim,zasad su na 18/6 vidjet ću šta i kako dalje. :/
drži tako na 18/6 jer je prirodnije od 24/0.ja uvijek tako radim u pc-u.mjesec dana vege i prebacujem na 12/12 i over.
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
listovi su nekako čudno uvijeni, jel to do vrste, temperature ili ... Mislim da bi ti dobro došao neki PC vent da sa strane pirka po vrhovima
Od pistila još ništa? Inače dobro izgleda, mala će bit miss na kraju :icon_lol:
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
moguće je da je od temperature jer mi se popela temp.za par stupnjeva gore,al inače mi djeluje skroz ok.mislim da je glavni vrh izbacio prvi pistilček :) al je još jako sitno i sumnjam da bi moj idiot od fotoaparata to uhvatio.
 

konoplja666

Aktivan Član
21.05.2012
71
3
0
39
pratim tvoj dnevnik jer si počeo isti dan kad i ja,te oba imamo u pc midi boxu, jedno ja imam nešto neznatno jaču rasvijetu 2x45w i 1x24w,meni je pustila pistile nakon nekih 25 dana, zanima me kako ćeš riješit problem s visinom,jer ja lagano nemam više kud, listovi mi se podogu i do 1 cm od lampi,lst radim,ali nako par sati ona se opet digne gore,sad ju lagano pokušavam savijat nekako u krug,nisam topirao.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
zasad nemam problema s visinom,lst radim tako da je pokušavam što više u širinu razvući,i nekako ide za sad.još uvijek stoje na kutijama od cd-a.po potrebi spuštam dolje.tebi je jedini bed jer ne znaš koja je vrsta,pa tako ne možeš ni znati koliko će ići u visinu.al sviđa mi se ova tvoja ideja sa rezanjem boxa dolje. :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ljudi,itvinite ako sam vam dosadan,ali moram s vama podijeliti nešto:
naime,danas sam ih prije mraka zalio u kombinaciji s 3%-nim hidrogenom i evo što se dogodilo do večeri,odnosno do paljenja svjetala:

starija:


mlađa:

uvijeni listovi prema unutra


inače u globalu ok to izgleda
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
ne sekiraj se previse, malo im je vruce izgleda, a tom zutom listu je mozda vreme da odpadne, ne verujem da je nedostatak azota u friskoj zemlji.
proctala sam ceo dnevnik evo uz kafu i napreduju polako, ali sigurno, samo teraj dalje.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
idu nekako,ne daju se.imam još dva venta viška pa njih planiram ubaciti,jedan da izvlači topli zrak,a drugi da puše po biljkama. :)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
E ovako sad...

Odmah da kazem, nemoj mi zamjeriti na rijecima, ovdje se ne radi iskljucivo o tvom growu niti o tebi kao groweru.



Ova shema s automaticima je cista nebuloza. To su izmislili samo za pocetnike da rokaju bez brige i pameti. Znaci, posijes, pregnojis, zajebes s rezimom svijetla, radis svasta... ona opet raste. ALI

Veliki ali.
Poceo si grow prije 2mj i 11 dana cca, dan vise manje komplet nebitno.

I jos da naglasim, ne radi se o uvjetima growa (svjetlo, zrak, zemlja bla bla) nego iskljucivo o automaticima kao vrsti trave.


Znaci 2 mjeseca je proslo, one jos vegetiraju i jako su male (prirodno, samo ovisno o strainu).
Moje misljenje je da su automatici banana, to ne valja... ne bih reko nista, trava je trava ali nije to to. Recimo da si posadio domacicu, imao bi vece biljke u jednakom stadiju vegetacije.

I sad pazi ovo, nisam htio refreshati temu, ali zasto se Dreamerica ne javlja? Napravila je grow a di je smoke report? Rad trave, okus, kolicina. Dobro aj spomenula je kolicinu. Smoke report se jos ceka. Dam se kladit da rad nije nesto. Znaci omjer ulozeno-dobiveno nije prosjecan nego los.


Jedino sto sam od svih auto dnevnika naucio da auto sorte nisu bas nesto i da ih se uopce ne isplati uzimati. Barem za indoor, u out-u ipak imaju veci potencijal.
I jos cu naglasiti, to je moje osobno misljenje. Svima je vise manje poznat onaj lik koji je od stabiljke automatica oborio rekord sa 350g suhog. Ali on je imao svemirski brod i znanje daleko vece "nasem".



Inace sve pet, samo growaj i uzivaj. Oprosti jos jednom ako sam prenapadan, dugo sam cekao da ovo kazem. ;)
Zivio
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
hm vjeverice reka si za pocetnike pa netko nezna ni auto dovest do kraja,i nije svakomu bitna gramaza,nek svak roka sto mu je zelja sumnjam da kogo pozali ka uzgoji nesto svoje...
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
e moja vjeverice, ok, to je tvoje misljenje, ali pisati da su automatici losi, i da rad ne valja ili sta ti ja znam su totalne gluposti....
koliko je ljudi na ovom forumu sadilo automatike, indoor i out pa su ispale bombe covjece :) svaki strain je odlican ako se odradi s dovoljno brige, strpljenja i ljubavlju... i ovo da se drimerica ne javlja sa smoke reportom jer nevalja takodjer gluposti... ja neznam od kud dolazis do takvih zakljucaka, sta samo zbog ovog primjera, ti blatis automatike i pises neznam sta.
automatici manje rastu i brze sazrijevaju, zato je manji urod ali je isto tako i brzi... nekome se isplati sadit auto, nekome ne, netko sadi auto, netko ne... ali ovakve prituzbe su nepotrebne totalno.... evo mene nema mjesec dana skoro, nisam updejto dnevnik 3 tjedna i sta to znaci da je propo grow? grow i dalje traje, samo nemam vremena zbog obaveza napravit update i poslikat sve, jedva nadjem vremena za ovakav post da skuzis vise da nemora bit odgovor/istina ono sto ti je odma prvo padne na pamet, promisli malo, istrazi, raspitaj se, a onda iznesi zakljucak ili misao :) i sorry farmeru sta ti spammam dnevnik nepotrebno :)

peace out !
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
sadim automatika jer jedino za auto imam uvjete i mogućnosti.
p.s. nije 2 mj. već mjesec i malo više,i nisu obje u vegetaciji,ova starija je pustila pistile. :)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Da, oprosti, mislio sam mjesec i po ali sam krivo napisao.

No, svog misljenja se i dalje drzim, cekam smoke report. :bale
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.