pc grow GNOMO AUTOMATIC-POPRAVNI by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
upravo sam je zalio: litra vode,5 ml Plantele,10 ml Slavola.
nakon toga ide flush,2 dana mraka i onda :prof10:.
bit će još update nakon flusha i harvesta.
 
05.11.2012
7
0
0
31
šta se desilo na kraju? :) inače pratim od početka, svaka čast, zainteresovan sam jako za pc grow
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
bome da,ništa bez strpljenja...

napravio flush,pustit ću je dok se ne isuši pa ću je stavit na dva dana u mrak i onda najljepši dio growa :)

86.dan 18/6

 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
to, to, sreca tvoja dovde dobacuje ;) dosta dana se nakupilo, al uskoro samo ruku u teglicu zavuces :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
po ovim vrhovima vidim da će bit dobra na kraju,moralo je i mene napokon krenuti. :) istina,malo se odužilo,al šta ćeš...sve ću kompenzirat zavlačenjem ruke u...teglicu. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
96.dan 18/6:

još je na životu,hehe,nakon flusha sam je još jednom zalio s vodom i Slavolom,a prije 2 dana sam opet radio flush i mislim da je to to...evo i slika,nisu baš nešto ali se vidi,vrhovi su počeli poprimati laganu ljubičastu nijansu,listovi žute i fino miriše...

p.s. bez kompa i neta sam još uvijek,ali vas pratim mobitelu,samo neda mi da komentiram preko moba.pa vi slobodno komentirajte,ja ću već to pročitati. :)

 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
pozdrav svima,evo da završim ovaj grow...izvještaj harvesta kasni jer sam bio bez kompa 2,5 tjedna.

dakle: harvest obavljen 31.01. nakon 98 dana pod režimom 18/6...zadovoljan sam urodom,količinski.kvalitetu još neću komentirati jer se kjura :) u teglici. evo slika da vidite kako je to izgledalo:




kroz neko vrijeme ide i smoke report.

a sad...priprema novog grow-a. :))))))
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
lijep pozdrav!
bio bi red da napišem smoke report o ovom nesretnom gnomu....ni iz popravnog nisam zadovoljan kvalitetom uzgojenog..izvuko sam nekih 15-ak gr suhog,vrhovi su se izgleda presušili,bili su šupljikavi iznutra,okus je bio po travi i to je još najbolji dio čime sam najzadovoljniji...rad je bio slab,prvih 15-20 min intenzivno lupanje u glavu,poslije toga zakucavanje u stilu Šakila O´Nila :icon_mrgreen: .sve u svemu nisam zadovoljan kako je ispalo na kraju,moglo je to puno bolje.malo sam razočaran s pc growanjem,očekivao sam da će to biti bolje,ali očito ništa bez hps-a.no nema veze,od nekud se mora krenuti i zakoračiti u svijet growanja.pc mi je bio jedno iskustvo koje mi je pomoglo da shvatim kako biljka diše i općenito životni ciklus marihuane,tako da sam s te strane zadovoljan jer sam skužio neke stvari,isprobao i lst i scrog,nenamjerno topirao i tako... :) a to će mi sve biti od koristi u daljnjem uzgoju.nema odustajanja,growanje je zakon stvar i odličan hobi koji smiruje i zaokuplja čovjeka,tako da nastavljam dalje,ali s boljom opremom i boxom,al o tome više u novom dnevniku...

peace
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Ja isto mislim da je to do HPS-a, a meni su se bas vrhovi cinili debeli i punasni.

Moji su puni nekog soka i ljepljivosti pod HPS-om isto u pc growu.

Mada super si izvukao za CFL grow. pozz i peace.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.