Pc middle case Afghan skunk fem Advance seeds 115/145w CFL

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Ma obožavam minijature! Da netrebam za leka, imo bi takvih 10 minijatura najmanje :) :respect:
Dobijo sam od jednog prijatelja neke džinove za outdoor, neko seme iz paragvaja on osebno tvrdi da nikad nije vido veće, pa ako sve bude kako treba, da se nevidi s meseca, bilo bi lepo uporediti s tvojom!;)
 
Poslednja izmena:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Ma samo se ti nama drzi Cerače!! Sibaj samo to ulje ako pomaze a vidimo da radi cuda.. Pa ajd zivi bili pa vidli te tvoje paragvajke za usporedbu.. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
http://www.onaonline.com/prod-onablock.html
Zanima me dal je netko koristio ove neutralizatore mirisa i koliko su efikasni?! Dali stvarno otklanjaju sve negativne mirise? Narucio bi si tu jednu kutijicu aplle crumble jer vec sad mi skunkica ima zagazit i opojan miris pa bi to nekako probao uklonit!! Hvala nek odgovori netko ako je to probao.. ;)
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Cerak razmisljao sam o tome ali nemam kud s njime unutra mi ne stane zbog malog prostora. Ma joj neznam ni sam kako napravit daj neki savjet!!? Od aktivnog ugljena?? Gdje njega nabavit i kako to sve izvest??
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Pozdrav vutrici!! Ipak je pala odluka da skunkica ide prije na 12-12h mislim da je bilo dosta vege.. Smatram da ce mi jos malo popunit prostor tokom sljedecih tjedan dana prije prefloweringa!! Dakle dobila je jos jedan trening a navecer timer ide na 12-12 i takodjer mjenjam lampu na 2700K!! Kroz par dana cu u box ubacit jos jednu ili dvije stedne od 23W(2700K) pa cemo pojacat lumene koliko toliko za fazu cvjetanja.. Sto se tice mirisa odlucio sam da cu ovaj prvi grow ipak odradit bez filtera,probat cemo sa neutralizatorom ( ona block ) pa cemo vidjeti.. Eto toliko do sljedeceg posta!! Uzivajte svi... ;)
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    411,5 KB · Pregleda: 214
  • image.jpg
    image.jpg
    301 KB · Pregleda: 203
  • image.jpg
    image.jpg
    283,3 KB · Pregleda: 197
  • image.jpg
    image.jpg
    218,2 KB · Pregleda: 195
22.02.2015
112
129
43
Nadam se da nisi negdje u zgradi jer bi susedi mogli da onjuse s vremenom..a ako si u kuci, onda te boli kc..iako nekad zna ulica da mirisi no nikad me nitko nis pito nije :D U zgradi bi me bilo strah brijem bez filtera..ovako ga nikad nisam koristio :S

Biljoze fino zdrave..nema sta :respect::sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Nadam se da nisi negdje u zgradi jer bi susedi mogli da onjuse s vremenom..a ako si u kuci, onda te boli kc..iako nekad zna ulica da mirisi no nikad me nitko nis pito nije :D U zgradi bi me bilo strah brijem bez filtera..ovako ga nikad nisam koristio :S

Biljoze fino zdrave..nema sta :respect::sun2:
Monk,nisam u kuci u zgradi sam nazalost ali oko mene su sami penzici a stan pokraj mene je prazan tako da nema brige sto se toga tice.. Dakle ja sam najmladji u stanar u zgradi a ostali stanari su svi 60+godina tako da se ne brinem.. Peace ;)
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Ovo bilje fino raste samo nastavi tako,svidja mi se grow zato jer je pedantan :)
Hvala Nixa jesam pedantan sam kao sto se i vidi valjda!!? Gledao tvoj dnevnik white rhino-a i ne vjerujem koliko je to bilo brutalno!! Inace bas sam taj strain planirao ove god u outdoru i sad mi se definitivno sve vise svidja.. Peace
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Vecer vutro. Evo malog update-a!! Danas 30-ti dan zivota,tj. drugi dan na 12-12 mojoj skunkici. Malo sam modificirao box tako sto sam ubacio jos dvije cflke od 20w(2700K) i sad sveukupno za cvjetanje ima 145w!! Ovime sam dobio nekih 2000 lm vise. Postavio sam ih okomito u bocne bridove boxa s ciljem da sto vise osvjetlim donje razgranke.. Nema jos znakova pistilama ali strpljiv sam ma da ih ocekujem cak vec mozda kroz koji dan!! Vise iz slika... Pozz svima!!! ;) I da zamolio bi modove da naslov editiraju 115/145w. Tnx ;)
image.jpg
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    353,9 KB · Pregleda: 95
  • image.jpg
    image.jpg
    450,3 KB · Pregleda: 91
  • image.jpg
    image.jpg
    353,4 KB · Pregleda: 89
Poslednja izmena od urednika:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
#UP DATE#
32. Dan zivota ( 4. dan 12-12 ). Nakon sto se zemlja napokon osusila od zadnje pune doze substrala za vegu, dobila je lagani flush od 15-ak L mlacne vode. Bome fino se zutila voda na izlasku kroz rupe.. ;) tako sad ide "cista" u preflowering fazu.. Sljedece zalijevanje ide crvena plantela puna doza za otprilike 4-5 dana!! Slika prije na prozoru i poslije tusiranja.. Zivjelo nam growanje.. ;) peace ;) :)
image.jpg
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    328 KB · Pregleda: 77
Poslednja izmena od urednika:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
## Update##
Ciao vutroljupci. Stigao na red i novi update! Danas 36. dan zivota tece biljozi od toga 8. na 12-12.. Sve zasad ide dobro,nema losih znakova nigdje sto me veseli!! Morao sam skinit koji veci fan list jer su stvarali sjenu donjim vrhicima ali sad je to ok!! Kao da sam primjetio prve pistile ali nisam siguran ako i jesu premale su.. Moram uzet mikroskop pa skicnit bolje. Vau miris je strasan vuce na svjezu metvicu.. Hah a kako ce tek bit za mjesec dana jaoo.. No dobro,kako god proci ce i to.. Jos je zemlja relativno mokra od flusha( u srijedu) ali cim se osusi ide ili pola ili cijela doza crvene plantele.. O tom cu jos razmislit!! Komentari i savjeti dobro dosli, evo slika uzivajte... ;) :)
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    492,4 KB · Pregleda: 137
  • image.jpg
    image.jpg
    384,7 KB · Pregleda: 137
  • image.jpg
    image.jpg
    478,4 KB · Pregleda: 140
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.