Perpetuum Growile

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
Mislim da nije light burn, prežderala se a jedva da je 15ml (3x5) hrane dobila kroz cijeli grow, do kraja bi mogla samo na vodi živiti, neka se pojede kroz ovih 15-20 dana i pod nož. Nisam nešto pretjerano oduševljen ponašanjem dotične mlade dame, jedino rad finalnog proizvoda me može ponovo nagovoriti na ovu sortu. Mislim izgleda ona lipo i sve ali čini se malo zahtjevnija za uzgoj.
 

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
i tako kaže ona meni aj zalij me i daj mi isti,
mislim se aj u ku*** juče sam te zalija, što sad hebeš,
opet ona meni, zalij me i daj mi isti, jel vidiš kako mi tužno listovi stoje,
o listove ti poljubim.... i onda enlighment, ne mogu odgonetnuti zašto su mi godine tribale da skužim ovo
PB224463.JPG PB224464.JPG
i još pogodim zapremninu da je 1L, taman, na čepu par rupica i voila, nalij i odi zapaliti, nek se sama zaljeva. Sistem za sve ljenčine ili one koji jednostavno nemaju vremena. Zalivanje više neće biti tlaka.
 

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
Somango is no more.... ostala mi je neka peteljka od fan lista u glavnom vrhu, odatle je krenulo njesra koje me koštalo skoro 50% glavnog topa, ta peteljka se uplisnjavila i uhebala sve što je se dodirivalo, jutros je sve to skupa uočeno, počišćeno koliko se moglo i evo rezultata, ostaci glavnog topa, fino se počelo u ljubičastu bojati, da je bar još koji dan ostao.... ljepljivo do bola, mirišljavo, spužvasto, možda tek u nekoj daljoj budućnosti bude ponovo posađen PC124568.JPG
PC124566.JPG