Pineapple Chunk x4

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.12.2010
102
34
28
ma tek sam ih zalio 3 put otkada su u ovim pitarima od 15 litara. Taman sam ih zalio prije slikanja. Svaka dobije litru vode ph 6.5 po onoj metodi ph metar bez ph metra.
 
19.12.2010
102
34
28
Proklijao PD (bio bi i ranije da zena nedira stvari) ja stavin na kuciste od kompa radi temperature, a ona makne u wc di je hladno tako da mu je trebalo dosta da proklija. Uglavnom sad je u posudi od 0,5 litara i u 9 navecer ce se suncati i on pod hps-om. Ps klonove cu poskidati za tjedan dana kad budem ove PC-ove izbacio na sajt.
 
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Što nebi bilo pametno, ako će biti tako kako nagađaju. Sutra uđi na tu dugoročnu prognozu pa pogledaj ponovo i neće biti ni približno slična toj tu. Nemoj previše ozbiljno shvaćat te prognoze i meteorologe.
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ja u cetvrtak gledao vremensku prognozu,kad je padao sneg... pokazalo kao da ce biti petak,subota i nedelja pravo suncani... petak bio suncan,a subota oblacna... nedelja jutro kisa i sneg :D
Pogadjaju da yebe kevu znaci... al juce,auu vidim da sam u dnevnik... sry na spam frend... ce izbrisem ako smeta
 
19.12.2010
102
34
28
evo samo da se javin da sam ziv, prebacaj je bio uspjesan ali jos nije sve gotovo jbg, dvije biljoze su posadene u (120 litara+ TM),perliti i hidrogel (svaka), za ove dvije jos moram iskopati rupe (istemati bolje reci) sajt je super ali jebate di god zabodes stine.
ChiliHead meni je sajt mozda i gori nego tvoj za sve to priniti tamo, ali zato postoje kartonske kutije pa nema kidanja listova. Malo zemlje poispada iz pitara ali vratis nazad i sve OK.
Slike ce biti kad stavim i ove dvi u rupe, Purple Destroyer isto lipo napreduje, ali vidit cu di cu sa njim.
 
Poslednja izmena: