Stress killer, bomobnčići, karamela, čokolada

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
pozdrav vutroljupci.
Prvo isprike sto nisam bio u mogucnosti druzit se s vama na vutri. (shebo mi se komp a na mobu nemam volje za pisanjem dnevnika)

sad da se bacimo na cure koje su sretno zavrsile.

Candy Kush 1
Zavrsio je sa zivotom 13.12 ,(50. dan cvijetanja) nakon sto su trihomi rekli "režime" evo i nekoliko slika
candy (1).jpg candy (17).jpg candy (18).jpg candy (25).jpg candy (36).jpg


trichomi candy1.jpg

Sljedeči je po trihomima bio Stress Killer CBD auto, (85. dan života) dao je i najvise suhih vrhova.
stress (14).jpg trichomistress.jpg trichomistrss4.jpg stress (7).jpg


Sljedeci je na red dosao Kush (54 dan cvjetanja) od njega nemam bas nesto slika nisam bas imao previse vremena za slikanje.
uglavnom imao je najtvrde vrhove
kush (2).jpg
kush (4).jpg


Sljedeca je na red dosla Chocolate Skunk (56. dan cvijetanja) preljepi cvjetovi predivno mirisi a jos se ljepse dimi :rasta:
trichomichoxa (1).jpg trichomichoxa (2).jpg choclolateSkunk (1).jpg choclolateSkunk (2).jpg choclolateSkunk (9).jpg


Sljedeci je doso na red Candy Kush ( 55. dan cvijetanja) za njega isto samo pohvale
trichomicandy2.jpg trichomicandy3.jpg candydvojka (2).jpg candydvojka (6).jpg candydvojka (3).jpg

Sljedeca je bila Royal Caramel (56. dan cvijetanja) poprilicno sam zadovoljan i s njom posebno sto se tice rada i okusa. o tome cu vise na smooke reeport..
od nje nazalost nema slika


Sljedeci je bio CheeseBarry (60. dan cvijetanja) dobro je proslo mada je moglo i bolje. ni od njega nemam slika.

Cijeli Grow je proso sasvim ok, da nije bilo seljakanja i svasta nesto bilo bi odlicno, i jos moje neznanje o bio gnojivima + ne bas dobra zemlja.... al znat cemo za sljedeci put.


za koji dan cu napravit smooke reeport i moze u zavrsene dnevnike
Hvala svima na podrsci i na smjernicama :respect::vutra:
 

Prilozi

  • stress (3).jpg
    stress (3).jpg
    232,7 KB · Pregleda: 24
  • stress (6).jpg
    stress (6).jpg
    273 KB · Pregleda: 23
  • stress (8).jpg
    stress (8).jpg
    194,2 KB · Pregleda: 21
  • stress (9).jpg
    stress (9).jpg
    203,7 KB · Pregleda: 19
  • stress (10).jpg
    stress (10).jpg
    216,8 KB · Pregleda: 17
  • stress (12).jpg
    stress (12).jpg
    300,3 KB · Pregleda: 16
  • stress (15).jpg
    stress (15).jpg
    158,2 KB · Pregleda: 22
  • kush (1).jpg
    kush (1).jpg
    160,5 KB · Pregleda: 23
  • kush (3).jpg
    kush (3).jpg
    206,2 KB · Pregleda: 22
  • choclolateSkunk (3).jpg
    choclolateSkunk (3).jpg
    237,7 KB · Pregleda: 20
  • choclolateSkunk (4).jpg
    choclolateSkunk (4).jpg
    282,3 KB · Pregleda: 11
  • choclolateSkunk (5).jpg
    choclolateSkunk (5).jpg
    229,8 KB · Pregleda: 10
  • choclolateSkunk (6).jpg
    choclolateSkunk (6).jpg
    238,3 KB · Pregleda: 11
  • candydvojka (1).jpg
    candydvojka (1).jpg
    173,8 KB · Pregleda: 11
  • candydvojka (7).jpg
    candydvojka (7).jpg
    196,8 KB · Pregleda: 9

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav stovani narode i moj dnevnice
Evo da ostavim par redaka o svakoj biljci
Stress Killer CBD
stress killer automatic.PNG
MIRIS- predivan miris bora sa notom mente
OKUS- borovina, menta u pozadini mi ostaje i okus dinje
EFEKT- cist high, opustanje misica, i ono najbitnije pomaze boljoj polovici u PMS-u( smanjuje bolove), otklanja znakove stresa, popravlja raspolozenje. jedan kolega veli da mu to dode ko osvjezenje za glavu " ka da stavim obloge od lisca na glavu"
Kad ga pusim na vape u glavi mi bute ko da iz glave isijava temperatura.
DIM- jako lagan za pusenje bilo na vape, joju, il cisto
IZGLED CVJETOVA- prozracni, spuzvasti vrhovi puni trihomcica,
OSVRT NA SORTU- lagana za uzgoj, podnjela je visoke temperature u vegetaciji je bilo i preko 32, uz LST budu odlicni rezultati nebi je vise stavljao u grow jer je automat a njih bas i ne volim, trebalo joj je duze od fotoperiodne.


cjurano cca 40 dana
stresskiller (2).jpg stresskiller (1).jpg


Candy Kush Expres
candy kush expres.PNG

MIRIS- borovina sa notom zemlje i neko tropsko voce
OKUS- borovina sa okusom slatke tajne ( za one koji neznaju, to su bomboni od kraša)
EFEKT- odlicno izbalansiran high indice i sative, indica zakucava, zatvara oci, isusi usta, dok je sativa zaduzena za pozadinski high koji te drzi zivljim. mogu ga koristit kroz cijeli dan bez da budem umoran, u drustvu je uvjek nasmijan.
Moram dodati jos to da nakon pljuge nije pozeljno motat jos jednu istu jer zna zaljepit za krevet na dva tri sata
DIM- lagan i sladak za pusenje u joji, na vape treba pripazit da neide preko 220 jer tada jako grebe i tjera na kasljanje. cistak meni nije bas nesto jer ne mogu ni jedan dim povuc bez da zakasljem
IZGLED VRHOVA- dugi nabijeni vrhovi puni trihoma, a od drugog fenotipa ko da su mu mla tvrda jaja izbila.
OSVRT NA SORTU- jedna od boljih sorti za uzgoj i za dimit korz cijeli dan. Da nije bilo razno raznih situacija moglo je i puno bolje. Zavrsila je
u 50. danu cvijetanja i tako presisala automatika. Od 2 biljke svaka ima svoj oblik cvijeta al je efekt isti.
Definitvno ce opet nekad u grow, i preporucujem je svima koji zele brzo dobit kvalitetnu vutru


cjurano cca 50 dana
candy1 (2).jpg candy1 (1).jpg candvojka (2).jpg candvojka (1).jpg


Royal Caramel
royal caramel.PNG


MIRIS- vockast sa notom borovine
OKUS- tropsko voce, karamela s notom borovine
EFEKT- prvih 5 minuta drzi cisti high a nakon toga krece psyhodelia, kretanje je ograniceno, kod ustajanja cesto mi nestane slike na 2-3 sec odlicno za po dana ako se ne pretjera s doziranjem u joju. Na vape joj jos uvjek trazim mjeru, najbolje mi je pusit na 190 a za sve dalje nikad nebi uspio zavrsit do kraja jer me dosta grebe za grlo
DIM- u joji,lagan, ponekad kad prepunim pluca lagano zakasljem, uz to je slatkast i bas je karamelast,
na vape , pun okus karamele i tropskog voca
IZGLED CVIJETOVA- vjerojatno izgledaju puno ljepse i punije, jer ova moja nije bas punila vrhove ko sto su punile ostale. dosta su prozracni i vrhovi su bili jako teski za trimanje. al je zato bio jako bogat trim
OSVRT NA SORTU- s obzirom na probleme koje sam imao jos je dobro i zavrsila, i vec je ponovo u boxu, doduse jos je beba al zelim je testirat u punom potencijalu
Cjurano cca40 dana
candy1 (2).jpg caramela (2).jpg caramela (3).jpg


CheeseBarry
cheesebarry OO seeds.PNG

MIRIS- borovnice, sa notom borovine
OKUS- NA VAPE- puni okus bobicastog voca
JOJA- puni okus bobicastog voca sa notom dimljenog sira
EFEKT- u pocetku rad nije toliko jak ni ne primjetim kad popusim joju il vapu samo desetak min nakon zavrsetka krece shou u glavi, baca me s nogu ne mog stajat pa krece mucnina pa povracanje ako pretjeram i u joju stavim skoro cisto, nakon toga zaspem ko bebica i u jutro se probudim pun energije. to mi se desilo samo kod konzumiranja u joji jer volim pretjerat sa soljenjem( prva truba za konzumaciju). i od tada ne pretjerujem jer je stvarno jaka vutra i preporucio bi je svakome tko slabo spava
IZGLED CVIJETOVA- ljepo nabijeni vrhovi prekriveni sa puno trihoma
OSVRT NA SORTU- radi problema koje je imala rado bi je vidio u punom potencijalu i rado bi je ponovo sadio jer se isplati imati ovu prilicno jaku sort.


Cjurano cca30 dana
cheesebarry (2).jpg
i malo mutanta od nje
cheesebarry (1).jpg cheesebarry (3).jpg
nastavit ce se..............
 

Prilozi

  • chocolate skunk.PNG
    chocolate skunk.PNG
    21,6 KB · Pregleda: 6
  • OO kush.PNG
    OO kush.PNG
    20,7 KB · Pregleda: 6
  • caramela (1).jpg
    caramela (1).jpg
    262,6 KB · Pregleda: 5

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
......Evo nastavka

Kush
OO kush.PNG


MIRIS- jako zanimljiv zemljast miris sa notom nekih gljiva
OKUS- zemljast, i samo zemljast, na vape se osjete i gljive a u pozadini ostaje lagano slatkasto
DIM- jako tezak dim, ako se pretjera s kolicinom u joju tjera na kasalj. na vape 190 stupnjeva dim je stvarno lagan i ne tjera na kasalj osim kad se ide na temp iznad 200 onda vise nije tako lagan dim
EFEKT- kod pusenja joje vec kod prvog dima se osjeca kako lagano ide ka kauchlook-u u glavi nemos pretjerano funkcionirat jer ti je krevet svuda kuda pogledas, za izlezavanje je ok kad se ne pretjea s kolicinom, ponekad se uspije i koja epizoda serije pogledat.
na vape je odlican kad nemogu zaspat u noci punog mjeseca jer udara odmah u bulju i uspava me ko bebicu, a u jutro kad bi se probudio prvo nebi znao sta prvo trebam napravit jel skuvat kavu jel smotat joju il :ljubav: bolju polovicu, nakon malo razmisljanja navali narode na bolju polovicu :ljubav::ljubav::ljubav:jer kuzim da sam pun energije. Odlican rad bude kad ga pomjesam sa stress killer-om
IZGLED CVIJETOVA-kratki ,debeli, nabijeni, tvrdi ko kamen(doslovno) sa puno trichoma
OSVRT NA SORTU- pretpostavljam da je lagana za uzgoj mislim da joj je falilo dosta kalcija i malko joj je bilo prevruce. a mozda je i do breedera,a i vjerojatno do groowera, kad cu imat bolje uvjete u smislu temperature, opet cu se vratit na Kush al vrlo vjerojatno od nekog drugog breedera
Cjurano cca30 dana


I konacno moja nadraza
Chocolate Skunk
chocolate skunk.PNG
MIRIS- predivan skunky sa notom kaka-a
OKUS- vockast okus sa notom cokolade i citrusa, finiju vutru jos nisam pusio
DIM- lagan, klizi kroz grlo, naravno ako se ne pretjera u joji , na vape moze se dimit na svim temperaturama i odlicno klizi svaki dim
EFEKT- na pocetku pusenja joje osjeca se citi high, reko bi da je sativa, u drugoj polovici joje vec krece na body high i krene lagano na phisical stoned i samo da ti je sve na dohvat ruke da se ne treba micat puno jer svaki ubrzani pokret te vraca u futelju tek kad prode epizoda seije onda se krece u napad na frizder, pa kad shvatis da nemas dosta slatkog i da ce trgovina uskoro zatvorit, oblacenje i zurba do trgovine.... medutim na stepenist popricam sa susjedom spustim se ispred zgrade i neznam kuda trebam ic. srecom pa imap parlafon da provjerm s dragom di sam ja krenuo, ima i situacija da odem do trgovine pa se izgubim dok trazim jednu stvar jer mi je na um palo nesto drugo i 3 puta obidem trgovinu ne nadem pa opet dir s mobitelom u ruci jer sam negdje posijo popis a ne mog se sjetit sta je sve bilo na njemu.... znaci chille serija :ljubav: i puno grickalica. Na vape kad pusim coxu spreman sam za dir po gradu jer mi je mozak puno funkcionalniji nego kad zapalim joju
IZGLED CVIJETOVA- kratki debeli masni tvrdi vrhovi sa puuuno trihoma.
OSVRT NA SORTU- definitovno zasluzuje da ju stavim u svaki grow, lagana za ugoj ,sa LST treningom sam ju ljepo rasirio i dala je oko 120 g.

Cjurano cca40 dana
coxa (1).jpg coxa (2).jpg


Evo dragi dnevnice uspjesno sam te zavrsio. imao si problema koje smo zajdno s ekipom sa foruma rijesili.
Hvala Svima na pracenju i podrsci. a sad idem dalje u chille, i vidit kako napreduju plavusice za koje cu ovih dana otvorit dnevni
:rolleyes::vutra::razvaljen:::spliff::respect:

 

Prilozi

  • kush (1).jpg
    kush (1).jpg
    221 KB · Pregleda: 4
  • kush (2).jpg
    kush (2).jpg
    359,2 KB · Pregleda: 4