Pink Plant & Special Kush#1 - Tajni vrt by Imbra Presvetli Grabarić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
Pozdrav growersko-konzumatorskoj zajednici i onima koji će to tek postati..........
Ove sezone otvaram dnevnik da podjelim s vama svoju veliku strast i ljubav….uzgoj cannabisa….ne volim riječ marihuana jel je to pogrdni naziv za ovu biljku….koja zaslužuje puno više poštovanja nego ga trenutno uživa u cijelom svijetu.

Growam iskljućivo za sebe i svoj gušt...ali nije samo rekreativa u pitanju.....nego i tumor s kojim se bori član uže obitelji.....znači dio za uživanciju a ostatak za ulje.
Odlućih se za feminizirano sjeme iz dućana da ne gubim vrijeme i resurse na muške biljke koje meni ne koriste za niš…..zasad niš ne križam pa mi polena ne treba…..


Pink Plant
Sativa 85% Indica 15%
Thc High
Yield Alta
Indoor flowering 55-65 day
End of flowering height 2 – 4 m
Outdoor harvest from mid to end October
Weight/Yield in soil between 1 and 2 kg
SUMMARY: Outdoors, it is an extremely vigorous plant, rather big, with true super-productions. Its pistils turn pink during the flowering phase. It generates little ambient odours, which makes it ideal for crops where smells might be a problem.

Special kush #1
THC 17%
CBD Low
Yield Outdoor 500-550 grams per plant dried
Height Outdoor 200 - 270 cm
Flowering time 7-8 weeks
Harvest month Late September
Genetic background Afghan x Kush
Type Sativa: 20% Indica: 80%
Effect Clear and energetic



U planu je multi topiranje, razno piganje, vezanje i natezanje iliti LST, a kasnije vjerojatno i supercroping....ovisno o razvoju situacije.....a sve u cilju da budu šire nego višlje....iz više razloga...bolje dobijaju svjetlo, lakše je općenito hendlat s njima, vjetar predstavlja puno manju opasnost kad su niže i zavezane...manje su uoćljive i svašta još
Napominjem da trenutno nemam mogućnost da budu u zemlji....zato im neče niš falit u teglama....potrudit ću se da dobiju najbolju moguću brigu....znam da će neki reč da bi bile bolje i veče u zemlji....ali o tom po tom....bumo vidli u 10. mjesecu rezultat
Zemlja je zmiksana u omjeru 1 / 1 / 1

Nakon mješanja izgleda ovak


Posude su zapremine 6 litara a kasnije idu u malo veče
Od gnojiva raspolažem sa ovih par


Tokom vegetacije dobit će Slavol,gnojivo od koprive a kasnije Plantella Vrt, Plantella Cvet i možda još nešto dodam kad dođe vrijeme.
Voda s kojom zaljevam je sa izvora + kišnica a kad ostanem bez toga onda ide malo odstajala iz vodovoda sa naštelanim PH
Od prateće ekipe imam ovo


A sad kronologija...
I onda je avantura počela......
05.05. stavljene na klijanje, s ciljem da izađu iz zemlje u drugoj četvrti, u vrijeme ploda...što se i dogodilo.......

07.05 posađene u zemlju i stavljene na prvo sunćanje

11.05 prvi dan vidle sunce

22.05 zalijane za 4 litre vode + 40ml Slavola


Trenutno stanje danas, 14. dan života
Pink Plant

Special Kush


Toliko za sad od mene i mojih cura
 

Prilozi

  • 22_05_grupna.jpg
    22_05_grupna.jpg
    148,1 KB · Pregleda: 40
  • Dan_1.jpg
    Dan_1.jpg
    179,2 KB · Pregleda: 41
  • Gnojenje.jpg
    Gnojenje.jpg
    103,9 KB · Pregleda: 40
  • klijanje.jpg
    klijanje.jpg
    48,3 KB · Pregleda: 44
  • ko_ice.jpg
    ko_ice.jpg
    86,7 KB · Pregleda: 48
  • kopriva1.jpg
    kopriva1.jpg
    115,3 KB · Pregleda: 49
  • PP125_05d14.jpg
    PP125_05d14.jpg
    122,9 KB · Pregleda: 44
  • Prate_a_ekipa.jpg
    Prate_a_ekipa.jpg
    93,9 KB · Pregleda: 40
  • prvo_suncanje.jpg
    prvo_suncanje.jpg
    151,6 KB · Pregleda: 40
  • SK125_05d14.jpg
    SK125_05d14.jpg
    113,4 KB · Pregleda: 46
  • zemlja1.jpg
    zemlja1.jpg
    113,3 KB · Pregleda: 43
  • zemlja2.jpg
    zemlja2.jpg
    136,2 KB · Pregleda: 41
Poslednja izmena od urednika:

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
za special kush#1 mogu samo dobre stvari rech...samo..ja ga nebi topirala i maltretirala..meni je dao odlichan urod na LST ..i samo LST...
jel ovaj Pink Plant od Eva seeds-a?? vidjela sam da su to..relativno nedavno..predstavii kao novi strain ( high level x tnt Kush )...poznanik je proshao gotovo sve njihove strainove i ...onaj jamaican dream uvijek istiche kao najzahvalniji njihov strain...( meni nikako da stigne na red Eva seeds...)
btw. za tretiranje tumora si mogao uzeti bar jedan strain sa povishenim CBD-om...jer..ova oba su sa nizhim CBD-om...
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Sretno.Special je prekrasna biljka,i za duvat i za ulje.Neces dobit neke masivne cole al ces dobit jako puno manjih nugova i bit ce bas dankara.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Presvetli bit ce to odlicno...Mozda nisi trebao razrijediti Potground H sa TM i ovo,ono ali sve 5 bit ce to bomba ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
-Bu to olrajt,-sunceko ti presvetlo.
a ovo marijuana !!!- ak je ok ovima ok ......
http://www.youtube.com/watch?v=pg7hHIqUflc
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.