Pitajte što god vas zanima u vezi računala!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.10.2012
35
40
18
Hahaa ne mogu ni ja sebe da skontam ali evo da probam opet da objasnim :) Ja nemam ono kao prije da se connect ili disconnect stalno sam prikacen na mrezu to je taj Extra trio i kada ga oni ugase meni stoji i dalje povezano ali kada pokusam da udjem na neki sajt koji nije https:// iskoci mi
"Poštovani,
Vaš broj je isključen zbog neplaćenog računa za prethodni mjesec.
Podsjećamo vas da ste kao korisnik usluga Telekoma u obavezi da ispostavljeni račun izmirite u roku od 15 dana od datuma izdavanja računa."
Upload bih sad jedan ss ali to bih morao da sacekam jedno 2 sata. Kao sto sam gore naveo meni i sada stoji povezano jer je to Extra trio paket i nemam connect disconnect i bukvalno imam stalno tih 10kb/s... Sad me kapirate??
 
01.10.2012
35
40
18
Hahaha ovo je sad bilo malo bezobrazno ali kazem samo da trenutno nisam u mogucnosti da platim racun sve do 1. juna tako da sam se snasao i podijelio to sa drugima ne znam u cemu je problem ali ok :)
 
01.10.2012
35
40
18
Evo sat vremena uploadujem 2 slike samo da vam pokazem o cemu pricam..

Untitled.png
Untitled1.png

Duplirao sam dolje post pa ako nije problem nekome od moderatora da izbrise jer mi je internet ovakav pa mi steka...

Evo sat vremena uploadujem 2 slike samo da vam pokazem o cemu pricam..

Untitled.png
Untitled1.png
 
Poslednja izmena od urednika:

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
Tebe brate uopće nisu isključili fizički nego su u sistem postavili filtar na port 80 (taj http što pričaš je protokol koji ide portom 80). Taj filtar ti izbacuje tu stranicu sa "greškom". E sad to što su oni aljkavi pa nisu napravili i port 443 (to je https o kojem pričaš) to je već druga priča.

Po mom sudu očekuj baš fizičko isključenje (nema spoja na net, ako je neka kutija modem/ruter blinkat će ili neće uopće raditi) kroz koji dan, jedino ako su i sa tim chekiranjem računa aljkavi kao sa ovim filterom onda možda do 1.6. i ostave ovako.

Uživaj :D (dok možeš hehe)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bounty Hunter

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Znači imam jedan problem. Imam gmail account ko i svi. I sad aktivirao sam ono da svaki put kad se netko prijavi sa drugog računale šalje ti se onaj aktivaciski kod na mobitel. Ja sam mobitel naravno izgubio(critical+ je kriv) skupa sa karticom i nemogu uci na account dok to ne upišem a što je najbolje znam password od gmail korisnickog racuna a nece me pustit unutra dok mu ne napisem taj broj.. Pokuso sam sve moguce opcije al kad odem ono regeneriranje šifre dođu mi tamo neka pitanja tipa. koje godine si napravio racun i u kojem mjesecu??? wtf.. odkud da znam kad sam napravio racun koji ima 4,5 godina a neznam sta sam jucer jeo...
dalje... pokušao sam zvati bonbon da mi oni pošalju novu karticu sa istim brojem pa bi ga tako vratio, ali izgleda da su ga oni izbacili iz baze podataka jer nije dugo korišten..
Neznam šta da radim a bitan mi je taj account sve mi je na njemu...
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Da li netko ima ideju što bi mogao biti uzrok kompijuteru da se neda upaliti ako stoji ugašen više od 3-4 dana a ako se pali svako jutro ili čak svaki drugi dan onda sve bude ok.
Da malo pojasnim simptome, znači računalo ugašeno 4 dana, stisnem gumb, butanje krene i najčešće dođe do win7 loga i onda ode u plavi ekran i počne pisati svakakve poruke, imao sam negdje sve te poruke isprintane ali sad ne mogu naći...
Živim sa tim već dvije godine, promjenio sam napajanje, promjenio bateriju na matičnoj....
Osobno mislim da je riknula matiča ploča, ali što točno na njoj ....
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Blue screen moze biti svasta. Ovisno o kodu.
ram, cpu, mbo, ps, hdd ili jednostavno nesto sa fajlovima

Jesi u tih 2 godine probao formatirat disk i stavit nove windowse?
mozda disk zafrkava
probaj disk check

win logo+r
cmd
chkdsk /r (stisni yes)
restartaj

kad zavrsi
opet isto pa
chkdsk /p

vidi sto ce rec disk check pa se cujemo
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
nemam pojma kako izgledaju te "crne kocke", nit na kojim stranicma se pojavljuju... il bas na svim. mozda je samo do flash player-a, probaj odraditi update ako nisi skoro
 
10.01.2015
175
107
43
Pokusao sam to da uradim ali ne znam kako, dok sam pokusavao sam skinuo neki plugin za yt i sad mi radi. :) Ma na svim stranicama mi se to desava, nesto pobeli, nestane, nesto postane crno, kad prelazim misem, ili samo od sebe. Kako tacno to da uradim?
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Poštovanje braćo vutraši.Prvo odma isprika što postavljam isto pitanje u dvije slične teme ali što da rečem-upomoć.
Od juče ujutro ne mogu postavit slike na vutru.Do sad nisam imao problema i stavljo sam slike kao i svi. Veličine su 1.22-1.44 mb i daje mi

The following error occurred
There was a problem uploading your file.

Resetiro sam komp koji je još uvijek XP-neće
Provo sam i preko postimage.org-neće
provo sam smanjit slike do 400 mb-neće
provo sam promjenit format u zip i tiff-neće

Ajde ko zna neka pomaže-unaprijed zahvaljujem