Pitajte sve što Vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
48
Kolika ti je vlaga? Jel se vidi sta na biljkama (uvrce li listove prema gore?)...
 
15.09.2011
21
1
0
38
oprez je napisao(la):
Kolika ti je vlaga? Jel se vidi sta na biljkama (uvrce li listove prema gore?)...

Da, uvrce se prema gore.. Vlagu ti nemrem reci u postotcima posto nema jos aparaturu da mi vlagu izmjeri :( (kupujem ovaj tjedan)... I koda se pojavljuju tamno zelene fleke.. Imas slike na PROBLEMI TOKOM UZGOJA -> PROBLEMI SA LISCEM... Al posto vidim da se tamo slabo cita, stavljam i ovdje slike..

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

I to se ne uvijaju od vrhova listova, vec od grancice lista :S

EDIT: ventilacija mi je ispuh cijevni vent 200m3/h, upuh 120mm i 80mm vent od kompa..
 
31.10.2011
0
0
0
38
imam pc kučište tower (V80 x Š20 x D40)...i kupio sam HPS 100W, jel su mi potrebni i koji CFL-i ili je ovo dovoljno za vege i cvijetanje...hvala
 
29.10.2011
19
1
0
41
Kupio sam ventilator, onaj mali od 12V(0.06A) za kuciste i kada sam probao da ga spojim sa adapterom, dosao sam do problema, tu postoje 3 zice,a ja logicno imam samo 2, probao sve kombinacije ali nista ne radi inace adapter je 5v/350mA, sta ciniti? Jaci adapter ili novi ventilator? Taj sam jedini nasao i imam dva komada takva.

Edit: Guglao sam i nasao ovo ---> kulere male sa 3 zice (tu su dve zice za napajanje a treca za kontrolu obrtaja), da promenim pitanje Jel moguce koristiti ove, bez kontrole obrtaja ili kako vec da ih iskoristim?
 
17.01.2011
45
0
0
31
Mifac je napisao(la):
Kupio sam ventilator, onaj mali od 12V(0.06A) za kuciste i kada sam probao da ga spojim sa adapterom, dosao sam do problema, tu postoje 3 zice,a ja logicno imam samo 2, probao sve kombinacije ali nista ne radi inace adapter je 5v/350mA, sta ciniti? Jaci adapter ili novi ventilator? Taj sam jedini nasao i imam dva komada takva.

Edit: Guglao sam i nasao ovo ---> kulere male sa 3 zice (tu su dve zice za napajanje a treca za kontrolu obrtaja), da promenim pitanje Jel moguce koristiti ove, bez kontrole obrtaja ili kako vec da ih iskoristim?

adapter ti mora bit 12V ne trebaš spajat sve 3 žice samo dvije crna je obavezna (mislim) i sad jednu od ove druge dvije treba još spojit... samo neznam kakve su boje kod tebe prvo kombiniraj crnu pa vidi jel radi
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
S4sha je napisao(la):
Da, uvrce se prema gore.. Vlagu ti nemrem reci u postotcima posto nema jos aparaturu da mi vlagu izmjeri :( (kupujem ovaj tjedan)... I koda se pojavljuju tamno zelene fleke.. Imas slike na PROBLEMI TOKOM UZGOJA -> PROBLEMI SA LISCEM... Al posto vidim da se tamo slabo cita, stavljam i ovdje slike..

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

I to se ne uvijaju od vrhova listova, vec od grancice lista :S

EDIT: ventilacija mi je ispuh cijevni vent 200m3/h, upuh 120mm i 80mm vent od kompa..


Frende mislim da radiš problem tamo gdje ga nema.Ajd growaj to i prićekaj pravi problem.
 

RastaBird

Aktivan Član
19.03.2011
88
1
0
44
Imam pitanje....nije baŠ vezano za unutarnje uzgajanje al ok, kako izbrisati korisniČki profil ba vutri?!!!!!!!!!
 

RastaBird

Aktivan Član
19.03.2011
88
1
0
44
Molim moderatore da mi daju ban...imam svoje osobne razloge i molim vas da mi ga date jer ću inaće postat neugodan i zaspamat ću cijeli forum sve u cilju dobivanja bana...Hvala...isprika na spamanju
 
25.10.2011
3
0
0
39
ako moze jedno pitanjce..cisto informativno- dali se hasis moze praviti od otbada biljke(stabljike,lisca,korena) ili striktno od hedovine? i dali sve to mora da je suvo i koliko suvo? eto tako za sad..pozz..
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....ajde probaj upisat u google "how to make hash"......:icon_lol:
 
06.04.2011
35
4
0
45
Imam jedno pitanjce?Dali cvet da bi bio pun (tvrd)zavisi od sorte,visine svetla,gnojenja ili od nekog drugog razloga. Ubrao sam jednu marijanu ostavio je u mraku 48 h.Od nje otkidao granu i osusio ali sam video da su mi cvetovi nakon susenja suplji-retki.Imam CT.sa 600w hps koji je jos uvek upaljen (12/12) nad preostale 3 marijane (78 dan cvetanja) na visini 10-15 cm od vrhova.Nisam ih pregnojavao.Koristio sam plantelu cvet.Nije im radjen nijedan trening.Hvala unapred
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
moze li neka fotka da vidimo sta smatras pod tim "suplji-retki", inace, svi faktori koje si nabrojao su u igri, da li znas koji je strain
 

Wu

Aktivan Član
14.07.2011
104
9
18
32
ljudi ko se razume u ph merace i njihov kvalitet, imam priliku da kupim milwaukee sm100, po ceni od 1200 din (12e) a na netu mi prikazuje cene od 90 do 130$ tako da mi se cini kao dobar dil, a i po ceni bi reko da je kvalitetan :) zanima me misljenje nekog sa vise iskustva posto ja u zivotu nisam drzao ph merac u ruci! Peace n Pot!!
 
06.04.2011
35
4
0
45
PowerSeed je napisao(la):
moze li neka fotka da vidimo sta smatras pod tim "suplji-retki", inace, svi faktori koje si nabrojao su u igri, da li znas koji je strain
Kralju nisam u prilici da slikam (crko mi aparat)Ali kontas me cvetovi mi dodju pufnasti ne tvrdi (puni).Neznam sortu,uzeto od lokalnog dilera iz paketa za koju je on reko da je dobra lampasica.Al kada sam to kupio bio pun cvetuljak.Pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.