Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ne kužim zakaj moraš uvijek biti loncu poklopac samo da bi ispalo da se neko tebi obraća?

Jel mu čovjek fino reko..
A nije reko zato da pokaže da zna više od tebe, već da da ispravan odgovor... što je ovaj i tražio..

cccc baš si svadljiva :vb_kez:

ofićtopić
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
@skoro_normalna::vb_whip:-kolko si ti upce pogledala dnevnika,procitala iceg o uzgoju!?
nemoj se ljutit,al bolje nikakva nego kriva informacija,svi mi mozemo krivo procjenit...al oprosti ovo bi svako sa 167 postova(mada nije mjerilo) trebo znat da je biljka koja izbaci pistile ZENSKA..sta ju trbas zapalit da znas jel to to..
poz.. :common053:
p.s.bez ljutnje al daj razmisli malo glavicom tom pametnom
 
14.09.2009
0
0
0
33
ej da te pitam procitala sam da se mogu smrviti ljekovi s njima zaliti biljka jel bi mogla smraviti tablete za zivce i s njima zaliti neke tablete poput heleksa i tako te jer i u nima ima nekih sastojaka.ali me zanima oce li to sta naskoditi biljki ili....ona je vec jako narasla sd su poceli i hedovi rasti...zaljevala sam je vitaminima i dubreta sam satvljla i zanima me sta jos mogu a da nije komplicirano...
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
A di si to pročitala?!?!?!?! Prije čula na ulici od nekog kretena :eek:hno: Nemoj ljekovima zaljevat biljku možeš joj samo naškoditi. ljekovi su puferirani za pH želuca...
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
45
:shit2::kackepieksen:stvarno nemogu verovat...:eek:hno::sad2::eek:hno::violent018:
dal zato šo ste žene ili...???:costumed-smiley-027:icon_lol::costumed-smiley-027:violent018:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
EUforija je napisao(la):
pozdrav!
trenutno nemam mikroskop pa nisam u mogucnosti precizno vidit kad je gotova al sam za svaki slucaj nazreliji vrh skinuo..
ak se moze vidit s fotki dal su gotove i kakvo je misljenje vremenu kidanja..
na ovoj dolje se dobro vide trichomi na sredini malo desno.. zum zum..





znaci dal da cijelu roknem?

fina stvar EU, stvarno fino izgleda, ali moje osobno misljenje je da ju ostavis jos malo, ja sam takodjer jednu skino cijelu i kasnije mi bilo zao kad sam vidio na drugoj kolko jos moze narast i podebljat hed, samo ti nju ostavi i pazi na one dlačice kada počnu biti smeđe, e onda ju polako pripremi za harvest.. ovo nije nimalo lose ali moze se jos puno bolje... vidjet ces na mojima kad stavim slike,
samo polako i uspjeh garantiran, ovo izgleda ko fina vutra,

O.T. jesi pusio, jel mozes reci kako radi ??
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
BigL je napisao(la):
A ja mogu sa ovim "običnim" sjemenkama šta se nađu u paketićima sadit normalno jel? Netrebam kupovat sjemenke jer za prvi put ne želim to radit, samo bi htio tamo oko trećeg mjeseca zasadit jednu biljku i vidit sav taj proces kako ide svojim očima pa ako bude dobro, zašto ne nastaviti i jednog dana imat indoor box pravi itd itd....

I da, jel može ona normalno izrast u vazi nekoj malo većoj, to mi se čini sigurnije nego u zemlju direkt sadit...

Hvala na odgovoru

normalno da mozes, samo odaberi neke bolje sjemenke i sadi koliko oces,
nije lose za prvi put da malo ucis na ovima ako vec mislis kupovat sjeme... makar ti iz svojih sjemenki mozes dobiti ekstra vutru, nikad neznas :sun2:

kaj se tiche vaze, slobodno stavi u vecu vazu, ali ako imas mjesto za outdoor i ako je dobra zemlja po meni ti je onda bolje da ju piknes vani i miran si s ostalim stvarima... imas puno manje posla i brige... ali radi kako hoces, da se mene pita ja bih radje bacio negdje van, jer je meni osobno puno lakse.... nadam se da sam pomogo
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
45
pomogo si kume al si izostavio
da to može radit(sadit) tek iduče jare u prolječe...
...a do tad...ZZZdr.!!:bis:
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
hed jos nisam probo al lisce duvam vec 3 tjedna... ubija vise od iceg kaj mogu ovak nabavit..
odma te oduzme i mogu rec da se bojim vrha pusit!
sutra se ide po mikro pa cu sve tocno znat
hvala za odg., ovo se pusta jos tjedan dva pa cemo vidit....
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
mali.medo je napisao(la):
pomogo si kume al si izostavio
da to može radit(sadit) tek iduče jare u prolječe...
...a do tad...ZZZdr.!!:bis:

a to sam izostavio jer sam mislio da bi to trebalo bit opće poznato bilo kome ko sadi bilo šta, ne samo marihuanu,
hvala na dopuni...:bis:
 
14.09.2009
0
0
0
33
pa procitala sam to u vezi lijekova na ovoj stranici...eto samo da se zna pa sam htjela provjeriti...da neunistim biljku sad je viskoka oko 1,5m pa mi je zao da propadne i hedovi su vec poceli...a cim da je trtiram jos s cim bi mogla da bude jaca...puno toga sam cula da valja i zaljevati mlijekom i gustim vitaminskim sokovima.uzimala sam vitamnie za biljke cvetal i tako to i ureje sam stavljala...ali jel jos neko ima sta da mi savjetuje...
 
12.09.2009
45
2
0
31
jao boze, sta koji kuqac uopste mislite o tim sranjima?! "gusti vitaminski sokovi" mlijeko, ljekovi... nije to zamorac,:icon_lol: imas brate u svakoj poljoprivrednoj apoteci floravit, plantelu, valentin... za list i cvet, vec provjereno i vi neshto filozofirate i riskirate da sjebete biljku.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
evo ja te mogu savjetovati da prestaneš pitati gluposti jer će ti nick ubrzo biti prekrižen.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 
14.09.2009
0
0
0
33
ma ok...ovaj mr.skunk se malo previse kurci...a jbg ja imam pravo pitati ono sto me zanima to sto sam pitala to sam cula pa me zanimalo jel to istina a za cega sluzi ovaj forum...ajd pozz
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Ovaj forum služi da koristiš "search"(ono gore desno).
Piše u pravilniku ak si ga pročitala.
Pretragujući ga bi našla da pitaš gluposte.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
ma napušio sam se ja vec, nije to problem nego sto ovakva pitanja na nivou retardiranog klinca nikad na ovom forumu nisam vidio ej zamisli tablete za smirenje pa koji vam je ***** bilo je svega ovdje al ovakvih debilizama nije bar koliko se ja sjecam

gusti vitaminski sok pa di to ima :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 
14.09.2009
0
0
0
33
e pa samo da vam kazem te gluposti sam procitala na ovoj stranici ali na drugim postovima...ako vas bas zanima..uglavnom sta se ja vama pravdam...ajde...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.