Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
:icon_lol:uzmas sve sta mozes kupit na cesti u mikser i onda s tim zalijes i dobijes diku koja puca na sve strane:vb_whip: :vb_whip::violent018::vomitwar:
:thumb:..uz..
 
14.09.2009
0
0
0
33
ajd sta ste okomili na mene procitala sam te gluposti na ovoj stranici ajd da pitam nije me nista kostalo da vidim je to istina...i sad sam ja neka glupaca...zar se ovdje nemoze pitati nesto sto te zanima da vidis jel to ispravno ili ne.i sta sam ja sad krivo napravila samo pitala da vidim dal je to istinito sto sam procitala ok rekli ste mi da pricam gluposti ok shvatila sam...i netreba te me vise napominjati.saznala sam da je to sto sam procital samo glupost...tretirala sam biljku sve do sada s dubretom,ureom,vitaminima za biljke za rast i tako to i evo je izrasla i jos raste...pa ajd da provjerim i to sto sam procitala jel sta pomaze pa da mozda ako djeluje pokusam i s tim..i dobila sam odgovor ne pomaze samo bi je unistila eto hvala vam na odg ali molim vas okanite se vise sprdnje na moj racun...
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
ma mi te volimo nemas brige, nego nemoj vjerovati polovici napisanog jer se piskara bezveze iskustvo i samo iskustvo i ponesta sto procitas i to ti je to
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ma nisi ti glupača...:costumed-smiley-027
samo si bježala sa časova biologije
mada dosta spominješ napušavanje

...ako sipam redbull u rezervoar ... da li će mi auto dobiti krila ?
 
14.09.2009
0
0
0
33

[PRJEDLOZI/POKUSI]

1.Kaliforniska glista !

To je malo "stado" glista koje mozete kupiti u svakoj poljoprivrednoj apoteci ...nisu skupe...dodje ih oko 25 u jednom "stadu"...Veoma su dobre za zemlju a i za biljku (stite, prave gnjojivo itd.)

2.Aspirin / Panadon / Paracetamol


Cuo sam da se oni mogu smrviti i staviti u vodu te zaljevati biljku s njima jedom tjedno te ce biljka brze rasti i biti veca !


3. Mlijeko

Obicno kupovno mlijeko sobne temperature - dobro je s njim zaliti jednom tjedno...

4.EKSTAZI ILI NEKA DRUGA DROGA KOJU MOZETE SMRVITI


Dodati smrvljenu u vodu i zaliti biljku 3/5 dana prije nego uberete "cicak" te ce cicak biti puno jaci i ubicniji :)


Ovo [PRIJEDLOZI/POKUSI] to sam sve cuo od "raje" i ne znam koliko je istina...
ja sam probao ovo sa mljekom i dobro je...a sad namjeravam da kupim i ovo stado ovih glistica :) Samo me zanima sta vi kazate na ove prjedloge ???

evo to sam procitala na Moj Prvi Grow + par pitanja... pogledajte sami...
 
12.09.2009
45
2
0
31
hardcore devojcice to gore napisano je izvalio neki nob, zato je i zavrsilo u temi "provale"... podatak je zadrzan verovatno da bi se zabiljezilo da nas ima "svakakvih", ako nesto procitas nemora nuzno znacit da je tacno. A odg si vec dobila od mr.tvora
kad samo pomislim naslov u novinama: " cannabis zalijevao extazijem" :icon_lol:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ma *****u cura je čitala u grevjardu :D
tamo svakakvih ludara ima
baš svakakvih :icon_lol:

evo aj ti curo ponovno čitaj, al pod unutrašnjim, vanjskim uzgojem, dnevnicima itd itd
i naučit ćeš... valjda

jebiga malo smo se smijali, al jebiga :D
 

vlada_ph_cz

Aktivan Član
30.04.2009
55
1
0
36
Molio bih da mi odgovori nekko ako je voljan...

Posto mi niko nije odgovorio na pitanje koje priblizno djubrivo (10-20-30) da uzmem za cvetanje... jer tog nema... Ja sam kupio neko holandsko 3-12-36...
Da li neko zna da li je to dobro ?
 
18.08.2009
25
0
0
111
ljudi radim 12 g outdoor i ne koristim nikakve hemijske supstance za djubrenje,samo kokosija govna , niti strana semen modefikovana .. a imam biljke koje daju po 900g u proseku i neverovatno su kvalitetne :D mi to zovemo prava vojvodjansk domaja

JA BI TE SKANKOVE ZABRANIO
 
18.08.2009
25
0
0
111
ljudi radim 12 g outdoor i ne koristim nikakve hemijske supstance za djubrenje,samo kokosija govna , niti strana semen modefikovana .. a imam biljke koje daju po 900g u proseku i neverovatno su kvalitetne :D mi to zovemo prava vojvodjansk domaja

JA BI TE SKANKOVE ZABRANIO
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
AJd molim te baci neku sliku da vidim kako to izgleda.Znam da u vojvodini ima toga ali nikad nisam video.
 
18.08.2009
25
0
0
111
pa je kontam al nemam foto aparat da prikljucim na komp ,,moracu da uzmem od ortaka pa stavljam slike .

^^^^^ i jos jedan savet za sve sto imaju nesto u zamlji ipak je treba na vreme skinuti jer kad prezri dobija neke alkaloide sto jako spustaju i zakucavaju ,,,..... kad 70% dlacica postane braon vreme je,, ,,a mozete je samo polomiti al ne skroz i tako da ostane par dana i tek onda susenje to kaze Stole a on bas zna


JA BI TE SKANKOVE ZABRANIO
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
dzabe 12 godina outdoora kad si slijep
kakve skankove i o čemu pričaš ?
da li si ti sadio 12 godina istu vrstu ?

ccc :eek:hno:
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
,,a mozete je samo polomiti al ne skroz i tako da ostane par dana i tek onda susenje to kaze Stole a on bas zna


sta dobijes s tim? ima tu na forumu isto ljudi koji bas znaju al ja to jos nisam cuo od njih...pa me zanima

i ko je taj Stole? cini mi se ko neki koji ima svojih par ljudi koji vjeruju u njegove price, a ti ko da si jedan od tih ljudi...

nemoj se ljutit al to je stvarno moje misljenje
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Nikad nisam mislio da ću staviti ovakvo pitanje ovdje.
Dakle pitanje je:
Tko osim mene ne zna Stoleta?
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ja uzgajam skankove već 25 godina, znači, ja sam učio stoleta, a reći ću ti stole je amaterčina čista :D


da 12. outdoor...
s tim iq-om bi pao već na prvom outu u vegetaciji...
pogotovo ako bi stoleta slušo :icon_lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.