Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ko o čemu baba o uštipcima :costumed-smiley-027

chupo je napisao(la):
pelud je mali sicusan pući pući guci guci tak da s vjetrom moze letit kilometrima... ima negdje mozda industrijske konoplje...

e chupo tebra kada to mora da se objasni nekom :eek:hno:
meni se ne da pa se samo smijem :icon_lol:
možda ih to natjera da nauče da ne ispadnu toliko smiješni :icon_mad:
ali ne oni ce tražiti pravdu kao da smo državna institucija :rofl:
da se ne smijemo ni smijati na vutra orgu :2flip:
 
30.08.2009
5
0
0
36
Nista od slika za sada, tek kad bude berba za nekih 20 dana od sada ...
Jedna od one dve gore ima skroz ljubicaste hedove, deluje mi kao neka zajebana prekidacica ali videcemo...
 
19.09.2009
4
0
0
40
Imam pitanje odgovorite mi jednostavno sa moze ili ne moze? Muska biljka ima puno semena ako ta semena sadim da li moze da bude zenskih biljki ili ne?
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
malo si se sjebao...

ukratko...imas musku biljku,imas zensku biljku...muska biljka oprasi zensku,nastanu sjemenke...

onda imas realno 40-50% sansu da u tim sjemenkama bude nakon klijanja,da neke budu zenske.znaci stavis 10 sjemenki na klijanje..dobit ces par zenskih...
 

Kraljina

Banned
Banovan
25.09.2009
0
0
0
33
pozdrav svima....da vas pitam uskoro cu nabaviti sjemenje pa sam mislio posaditi to vani...Dali je jos isplativo?S obzirom da je vec skoro 10.mj,a zima ce za 2mjeseca...hvala!
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
39
Kraljina je napisao(la):
pozdrav svima....da vas pitam uskoro cu nabaviti sjemenje pa sam mislio posaditi to vani...Dali je jos isplativo?S obzirom da je vec skoro 10.mj,a zima ce za 2mjeseca...hvala!


ti sigurno kasnis svuda
 

Mr.JA

Banned
Banovan
19.09.2009
48
0
0
34
kraljina-
čekaj 5 mjesec, ovako ako sad posadiš nećeš ništa postić,- neće procvast jer vrjeme sunce/noć nije 12/12
ako baš želiš uzgajat uzgajaj indor
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
kralju nad kraljevima samo upri na posao i nemaš brige biće to super :sun2:
za sve se to priroda pobrine da bude u redu :icon_arrow:

ne preskači samo terapije :bis:
 
14.04.2008
4
0
0
35
e ovako. ia sam odluchio da postadim neke plentove chisto da se isprobam u tome . Dakle , htio sam da posadim neke sjemenchice shto sam izdvojio iz hedova, naravno outdoor ali sam mislio koliko toliko da im pomognem malo. htio sam da kupim zemlju i neke saksije, da Im napravim neki box, da ih makar odbranim od musica i insekata. Ali, posto je vanjsko uzgajanje a ja im pravim box, problem mi pravi svetlost jer nema struje(Ovdje mi treba pomoc ili savjeti, moze li nekoliko lampi ili nesh....) I treba mi kako da pronadjem odgovarajuce djubrivo i te hemijske smjeshe sto se biljke prskaju (radi brzeg rasta ili boljeg razvoja ili nzm ni ja zashto)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
i kada ti to hoces da sadis? zar nevidis da je napolju vec hladno ? jer znas kolko biljki treba da naraste?
u ostalom nece ti niko odgovoriti na pitanje jer sve imas na forumu?...
imas sest postova i hoces da ti se objasni sve , e nejde to toako brate aj se malo potrudi posadi nesto pa onda kasnije pocni da pitas... sa ovakvim smarnjem ce te admini mozda udaljiti sa foruma ..

niko se neradja pametan :)
 

puRa

Aktivan Član
24.05.2008
58
24
8
35
Neko mi je rekao da u fazi cvetanja treba pocupati velike listove ? Jel to tacno ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.