Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.09.2008
0
0
0
41
pozdrav svima
imam jedno pitanje pa ak neko zna da mi odgvori.Ovako frend i ja smo u isto vrjeme psadili po biljku tamo negde krajem petog mjeseca,jedna i druga su fino izrasle samo kaj je njegova cura a moja decko.Njegova je fino procvjetala i ide na susenje,dok kod ove moje samo brdo sjemenki.E sad u cem je problem s obzirom da je velika maknuo bi ju ak mi nece nista dat,da ju stara ne vidi,tak da me sad zanima kolko mogu dobit od nje,njega ili cega vec jel ako mogu i od nje nesto dobit ajmo to tak rec "konkretno" onda bi ju ostavijo.
Eto, pa ak je neko voljan nek da neki savjet.hvala
 
03.10.2009
0
0
0
30
molim za pomoc ja sam dobio jednu kesu semenja, i neam pojma da li su to muske ili zenske semenke, drugo zasadio sam u saksije sa zemljom za cvece i stavio na krov gde ima dosta sunca, trece ortak to zaliva svaki dan, kada ce biljke biti spremne za berbu, i kako da se beru pomoc molim...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
eh.. vjerovatno ce te uvrstit u bisere sa ovim muske/zenske semenke..

a sada.. pomoc ti moze samo jako puno citanja.. budes li gubio vrijeme na pitanja neces daleko dogurati sudeci po onome sto znas sada :)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
nerazumem kako u ovo doba moz saditi biljke ..
al mozda zivi negde gde nema zime :))
puno je ljudi koji sade sada a izgleda nisu procitali ni jedan deo foruma

CITAJTE MALOOOOOO
 
20.09.2008
0
0
0
41
Ma to su sjemenke koje su iz zafrkancije bacene u teglu.Kog god bi pitao nije mi znao rec jel bu kaj od toga il nebu,neki kazu da bude neki da ne bude.Nebi se cakni logiro na forum zbog toga,nego se igram s gljivama pa cu poslje svakako stavit neke slikice svoga rada.
Sori ak sam nekog uznemirio.pozdrav
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
heheheheh e sad sam se lijepo ismijao,zabio sjemenku u saksiju i pita kad ce berba i kako da je ubere a zima na vratima,dugo nisam cuo nesto ovako,svaka cast
 
07.10.2009
4
1
0
34
e samo da pitam dali ima sjemenka iz koje direktno raste muzijak.
PS: jel ima gluplje pitanje?:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
invex je napisao(la):
e samo da pitam dali ima sjemenka iz koje direktno raste muzijak.
PS: jel ima gluplje pitanje?:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Glupa pitanja puno u zadnje vrijeme al da ti pravo kažem ovo baš i nije. Čak je zanimljivo...
Sad ako muška biljka razvije ženske cvjetove(što se zna desit...ipak veoma retko) te ako nekako neki od njih bude oplođen...(šansa još manja jer su ovakvi cvjetovi u većini slučajeva neplodni) da li znači da generacija bit će sa više Y kromozoma?Ako je tako u praksi onda evo ti odgovor...ali!
Ja ne znam čak u teoriji što se može očekivat od toga...
Ima li tko prijedlog?
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
pa cuo je da ima feminizirano sjeme i lik lijepo zakljucio sto nebi bilo i maskulinizirano...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.