Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.01.2007
0
0
0
imao sam biljke visine recimo 40cm i odgrizle ih ovce na pola..

ostali su donji (stranjski vrhovi) glavni je odgrizen.. (nisu bile rezane na vrhu za sea of green)

i sad mene zanima, da li se taj stranjski da odrezat na vrhu (sea of green shema) da rastu 2 iz njega, ili to samo pali na izvornom (prvom) vrhu. hvala na odgovorima.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Thanks Ograz.Ma glavno da mogu zivjeti i da bude neki urod.Naravno da ne moram na more ali moje ce se biljcice morati malo snaci bez mene.Dok se ja sa curom na moru neprestano sexam i pusim "kupovnu(dilerovu)" travu.
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Danas dođem domeka,lijepo se uvalim u stolac,upalim komp i na vutru.org

Odem na rubriku pitajte sve što vas ineteresuje i imam nešto zanimljivoga za vidjeti...:icon_lol:
Zapravo ne jednu nego dvije stvari od mnogih "pametnijih"....

Prva:
ReDHeaD je napisao(la):
Mene samo zanima mogu li mravi nastetiti mojim biljkama????

Dragi moj ReDHeaD (čak sam se potrudio napisati tvoje ime ispravno)....
osim što si maltretirao ljude na shoutboxu ovim pitanje,ali konstantno...još očito nisi došao do odgovora..
Da mravi i štete biljkama (štajaznam kakvim biljkama, možda imaš maćuhice doma??) već bi to saznao do sada,a ne bi postavljao takvo pitanje. I zašto si baš našao kopati rupe na njihovoj stazi kad si mogao par metara dalje posaditi i ne pitati gluposti.
Ovo ti ozbiljno govorim.
p.s. i to nije sve što će tebe zanimati..vjeruj mi...

Druga zanimljivost:
hah je napisao(la):
mravi su dobri, oni stite biljku od nametnika, kao puzeva ostalih sranja koja mrcvare jadnu biljku...

Ne znam zašto nitko nije reagirao na ovaj post...(očito su ljudi preletjeli,a nisu vidjeli)
jer je taj post glupost nad glupostima. Stvarno se ne sjećam kad sam vidio ovakvu u zadnje vrijeme.
Mislim...sama pomisao da oni ubijaju, u tvom slučaju "čiste" biljku od puževa i drugih nametnika je besmislena.
U Hrvatskoj i svakoj drugoj zemlji postoje pravilnici o karantenskim štetnicima na poljoprivrednim kulturama. Pod njih spadaju i puževi...
A naši dragi ratari mole Boga, Krišnu, Alaha i ko zna koga još da se (uz već postojeće) ne pojave na njihovim oranicama jer su tada, blago rečeno, NAJEBALI!
Mislim da još nemožeš pojmiti koliki su potrebni financijski napori da se njihovo širenje koliko toliko zadrži,a kamoli da se taj problem i riješi...Da su u toj priči mravi "čistači" puževa, pa brate mili ne bi ih u prirodi ni bilo,a naši bi ih dragi ratari uvozili na bačve da se rješe tog problema!
I još jedna teza koja opovrgava tvoj navod. Prva stvar koju će te valjda u osnovnoj školi na satu biologije naučiti je ta, ako su ti mravi na cvijeću,nekom drvetu *****-palcu, onda su na njima zasigurno i lisne uši!
I mislim stvarno...

Razmislite prije nego bacite takvu tvrdnju na sajt jer će ljudi stvarno pomisliti da je to istina...ja ne znam koja ste generacija (niti me zanima)..jel ste 10 ili 50 godina,a vidim da to nije ni bitno jer je ipak sve u MOZGU kojeg očito nemate...

Drugo vam nemam što za reći. Nisam pisao da vrijeđam ili kako bi pokazao sarkazam,ali sa određenom dozom "ljutnje" da se ovakva debilana može tu naći, TO SIGURNO JESAM!
Mrzite me,ali istina je...to što je bi nemožete prihvatiti, vaš problem!

Toliko od mene!
Ako admini misle da je neprimjereno neka obrišu,ali prvo neka ostave par dana!
Da vide oni koji trebaju jer mislim da sam toliko zaslužio tipkajući taj fakin post!
:sun2:

P E A C E !:maryjane:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
braind3ad je napisao(la):
imao sam biljke visine recimo 40cm i odgrizle ih ovce na pola..

ostali su donji (stranjski vrhovi) glavni je odgrizen.. (nisu bile rezane na vrhu za sea of green)

i sad mene zanima, da li se taj stranjski da odrezat na vrhu (sea of green shema) da rastu 2 iz njega, ili to samo pali na izvornom (prvom) vrhu. hvala na odgovorima.

Ako se biljka oporavi od stresa ona ce pustiti nove vrhove. Ne mora glavni da bude vec bilo koje racvanje.
 
28.02.2007
0
0
0
35
Ej ljudi, gdje mogu ovdje na sajtu nac slike da vidim kako izgleda kad mi stabljika baci muski vrh, tako da ga mogu maknut na vrijeme...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
Loco weed je napisao(la):
Ej ljudi, gdje mogu ovdje na sajtu nac slike da vidim kako izgleda kad mi stabljika baci muski vrh, tako da ga mogu maknut na vrijeme...

Imas u vanjsko uzgajanje/rano cvetanje dve fotke muskih, sveze postavljene.
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Jel ko zna gdje mogu nać sortu "Maui Waui" gledo sam po Alien shop-u na search i nedaje mi rezultate kake tražim... i ako ju je neko ikad uzgajo nek mi malo opiše kako se biljka drži na našem podneblju...jeli kvalitetna i take pojedinosti....fala lijepa
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
UNDERCOVER je napisao(la):
Jel ko zna gdje mogu nać sortu "Maui Waui" gledo sam po Alien shop-u na search i nedaje mi rezultate kake tražim... i ako ju je neko ikad uzgajo nek mi malo opiše kako se biljka drži na našem podneblju...jeli kvalitetna i take pojedinosti....fala lijepa

Upiši u Google i sve će ti se samo reći. :google2:

Čini mi se da je ova vrsta Nirvanino maslo, ispravite me ako griješim ... :cool44:
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
gledo sam već.... sve su hawaii maui waui.... nijedan nije orginalni.... a vidio sam na sajtu da ima ta sorta.... i jako mi se ćini zanimljivom... uzeo bi hawaiii ali piše da je za iskusne pa se neb htio tolko zajeb... da nebi sve propalo kad nisam iskusan
 
13.09.2005
39
2
0
40
molio bih malu pomoć vutra mastera, imam par pitanja, pa krenimo redom:

1) na nekim od biljaka doljnji listovi su počeli žutiti (dok je sve ostatak sasvim zdrav) , negdje sam vidio da je to vjerojatno posljedica nedostatka dušika (N), ali nisam siguran jer gnojivo koje koristim ima ga u izobilju.



2) neki od listova su spaljeni kao da su opečeni nekom kiselinom, jel to možda znači -preveć gnojiva?



3)šta znači kad su peteljke listova ljubičaste boje??

Jel moguće da je posljedica svih mojih problema neodgovarajuće gnojivo, ako ne šta drugo??
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Triger? Aj ako ti nije tesko otvori novu temu ovde: Problemi tokom uzgoja Da pocnemo da koristimo taj podforum.

Znaci... ides edit ovu temu i iskopiras sve i copy/paste u novy temu.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
pogledaj ispod lista trigger to sto je na zadnjem listu je ispijen sok lista od Thripsi ili nesto slično
vrlo zahvalno opšte a i napravi kao neki zastitini plast je sojin lecitin

upotrebljavajte kao sto reče inq podforum-problemi uzgoja!!!
sretno inačer lepe biljke i sretno
 
13.09.2005
39
2
0
40
@Era, daj pojasni malo u vezi tog- sojinog lecitina? kako se koristi, u kojem se obliku kupuje, djelovanje?

i nek mi neko pojasni ako zna zašto neki listovi imaju peteljke ljubičaste boje(nedostatak čega)? negdje sam o tom već čitao, al zaboravio.
 
20.06.2007
17
3
1
34
Imam 3 stabljike koje su visoke oko 1m i ja bi ih sad presadio u kukuruze. koliko bi im trebalo mjesta da normalno rastu ako su kukuruzi oko 1.70m
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
Daj im jedno 1.5~2 m2 za pocetak, ako se prime OK lako ces skloniti jos koji kukuruz, to onda vidis na licu mesta, one koji najvise zaklanjaju sunce sa istoka i zapada. Razbacaj na razlicita mesta, nikako nemoj sve tri na gomilu. Mogao si i ranije da presadis, sto si cekao da izrastu metar?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.