Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
biljka se klonira uvek u vegetativnoj fazi!!!!!!!!!
za dobar klon mora biti oko 10-15cm..Možeš klonirati prije nego biljka procveta ili ako nakon cvetanja ostaviš biljku za majku i kad je vratiš na 24h svetlosti ili 18/6 nakon 3 tjedna moči češ ponovo raditi klonove...

sve to je več opisano-samop ste leni tražit
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Baš planiram uzeti dvije od biljaka koje su mi na cvjetanju i vratiti ih na 24h svijetla da dobijem klonove... da li ih moram ponovno presađivati u novu zemlju ili je ispiranje dovoljno pa mogu početi sa prihranom za vegetaciju?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
Jedva da vidim cvet, ako je zenska ima jos da se ceka bar 6-7 nedelja. Neobicno oblikovana, lici na jablan covece.
 

Gec

06.07.2007
3
0
0
41
Moze li mi netko reci kako da se domognem sjemena iz recimo Growshopa Aliena kojeg ste preporucili?
Kako murija ne skuzi sta primam odnosno je moguce da ce murija da mi pozvoni na vrata s vrecicom u ruci i znackom ???
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
gec ima napisano stvarno dosta oko naručivanja i kako su ljudi prošli...
malo potraži

inačer welcome
 

Faker

Banned
Banovan
10.07.2007
16
0
0
42
Kako prepoznati sta je konoplja a sta marihuana? Pretpostavljam da to dodje na isto ali imam pun vrt samoniklih biljcica pa..
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
baci neku sliku pa ce ti se "il doktore" vec javiti(ja nisam taj dotur)!

samo uzbrdo:):sun2:
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ako ih kojim slučajem ostavis pri zivotu -onda češ moči videt kad procveta, nakon nekoliko vremena uzmi povečalo-ako se po cvetovima,listovima koji niču uz cvet pod povečalom vidni kristali onda je to indijska konoplja....

pozdrav
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Možeš koristiti Thumbnail Code umjesto Embeddable Code na Imageshacku... tako ćeš dobiti one male sličice u tijelu poruke...

Ja ne znam prepoznati industrijsku konoplju... ako se ne varam na onoj prvoj slici s desne strane ima velik broj muških biljaka... ali možda slika vara... na drugoj slici mi izgledaju kao ženske koje su tek pokazale spol...
 
15.06.2007
4
0
0
43
pozd....kada muska biljka oprasi zensku stabiljku onda zenska stabiljka svu svoju snagu trosi na sjeme....onda bi bilo logicno da su oplodjene sjemenke bolje za sadnju jer su oplodjene...ili se varam?
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ja ovo bas ne razumem...
ako muska biljka ne oplodi zenske biljke onda semenki nema
žensku biljku može oprašiti i hemafrofit
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
78
ccc..jel ovo skrivena kamera?:icon_lol:

Sjemenke nastaju samo i jedino u slučaju da muška spolna stanica oplodi žensku! Nikako drukčije...bilo da se radi o jednodomnoj (muška i ženska) ili dvodomnoj biljci (u našem slučaju hermafrodit)...
Biologija 3 razred osnovne škole..ccc

P E A C E!:maryjane:
 
15.07.2007
5
0
0
50
dragi,

trazila sam al' ne nadjo' nista na ovom forumu vezano za 'padanje' i upadanje u sudske procedure.

meni su prosle nedelje nasli 6 biljaka na terasi, isekli i izmerili oko kilo i po. nasli su i nesto suvo od prosle godine u stanu... jos nije podignuta optuznica al' kako stvari stoje bicu optuzena za proizvodnju i stavljanje u promet...

kako sam videla kz srbije spominje mogucnost oslobadjanja krivice ukoliko je za sopstvenu upotrebu.

nisam osudjivana, u radnom sam odnosu sa solidnom platom i ne zelim da me osude krivicno jer se ne osecam krivom!

iskustva, preporuke....?
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Jedina i najbolja preporuka je dobar advokat.Inace zaista se mozes pozivati da je za licnu upotrebu itd.Ali posto je tolika kolicina u pitanju ne znam kako ce tuzilac to da spakuje i sta ce da trazi.Najbolje ti je u svakom slucaju da unajmis advokata.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
anche je napisao(la):
dragi,

trazila sam al' ne nadjo' nista na ovom forumu vezano za 'padanje' i upadanje u sudske procedure.

meni su prosle nedelje nasli 6 biljaka na terasi, isekli i izmerili oko kilo i po. nasli su i nesto suvo od prosle godine u stanu... jos nije podignuta optuznica al' kako stvari stoje bicu optuzena za proizvodnju i stavljanje u promet...

kako sam videla kz srbije spominje mogucnost oslobadjanja krivice ukoliko je za sopstvenu upotrebu.

nisam osudjivana, u radnom sam odnosu sa solidnom platom i ne zelim da me osude krivicno jer se ne osecam krivom!

iskustva, preporuke....?

Evo sa foruma, sveze sa sretnim krajem a na slicnu temu.
http://forums.vutra.org/legalizacij...akon-republike-srbije-izmene-2.html#post30911
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.