Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
pa meni to izgleda ko domaja, po braon lasima izgleda gotova

nadam se,da češ je okačit na domaja cup-ako se ne varam
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Puno hvala na pomoci.

Ne znam koliko traje cvjetanje jer sam bio na moru jedno mjesec i pol i kad sam se vratio iznenadili su me ti ljepi vrhovi.
Oko pola vrhova je tako a pola gotovo sve lasi bijele.

Ima samo jedan veliki problem moram ju obrati da stara ne skuži,ne da ne vidi nego da ne skuži na biljci.Taj najveci i najljepši vrh...kako njega...:(.

Ona i mužjak u jednom dosta malom cvjetnjaku gotovo se dodiruju.Cim sam se vratio kastrirao sam ga,nisam mogao zbog stare odsjeci ga a niti želio,žao mi tog ljepog bica.
Jeli čudno što je ženka veca a mužjak i mislim da je puno kasnije poceo cvjetati?
Može li se samo gledanjem vidjeti dali je oplođena?Jedan vrh koji sam ubrao,prerano,je imao samo jednu sjemenku.Prvi put uzgajam,tu sam dobio sve inf. ali praksa je najbolja.

Stavi cu na domaja cup.
Njezina mama je potvrdila da domaje nisu slabije od uvoza.
I ja mislim da je domaja.

I još samo nešto....sušenje......
Sto je najbolje(od ponudjenoga)-Sušenje u mikrovalnoj ili pecnici,ili sušiti u nekoj papirnatoj vrecici,medju papirima ili tako nešto.
 
18.02.2007
10
1
0
35
plurchina.blog.hr
ovoga..imam jedno pitanje i tice se vanjskog uzgajanja (kolko tolko)..zasto vec dva mjeseca nema vutre u vukovarsko-srijemskoj zupaniji u hrvatskoj..?? dodje nesto sitno i to je to..al nemoze se dignit nikakva polutka...;(
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Možda policija intenzivno hvata dilere.Možda su našli plantažu.A možda je jednostavno nestalo trave od prošlogodišnje berbe.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ima li smisla zadnja 2 dana prije berbe držati biljku u hladu a ne direktno izloženu suncu?
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ako je mobilna u saksiji,posudi,vreči onda je stavi u mrak i dobro zalij,ako imas mogučnosti vredi probati...
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Onda cu probati tako.

SLO-Era a sto sa sušenjem?Mikrovalna,pecnica ili medju maramicama ili tako nešto?
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Znam da je pisano 100 puta.Ali ja nemam uvjete za sušiti prirodno pa me zanima što je alternativa.
 
14.08.2007
0
0
0
44
Zasadio samklicu na sajtu pre jedno nedelju dana i izniklo je, dva kotiledona i za sad se naziru dva listica.
Samo nisam siguran posto je sada vec 14. avgust dali ce biljka imati dovoljno vremena da procveta, mada sam cuo da ce biti dugo leto a i mesto koje sam odabrao je prilicno zaklonjeno od nekih ekstremnih vremenskih uslova.
Ima neko iskustva sa ovakvim slucajevima?
 

Pup

15.08.2007
7
0
0
37
Pozdrav!
Evo saznali smo da neki ljudi,vise njih vjerojatno znaju za ovi box di smo posadili biljcice jos pocetkom petog miseca,strah me je da mi se nebi desilo da ih neko pobere 2 dana prije mene i te sheme...box je dosta udaljen i ima se obaveza pa se nemoze strazarit cilo vrime...
Sad biljke su visine od 1.60-1.90m,razbusale su se totalno,problem je sta su u boxu 1mx2mx0.45 a tesko bi bilo pribacit cili box ima 200+kila vjerojatno :)
Pocela je faza cvitanja ima 10dana,6 zenki.
bilje su udaljene 30-50cm jedna od druge.
dali bi puno nastetilo kad bi iskopa vecu kocku oko nje i samo je izvadija i pribacija.
slike uskoro...
 

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
Tolike biljke imaju korijen prilicno razvijen (citaj-vjerojatno dva Kineza leze u njegovom hladu) tako da ce kocka morat biti malo veca ako zelis (a zelis) izbjec ostecenja.

Doduse mene bi vise brinula treca zainteresirana strana,
oni decki sa cudnim kapama i autima sto rade biii-baaa,biiii-baaa posto je podrucje kompromitirano pa bi se potrudio sto prije rjesit situaciju... ali eto.
 
16.08.2007
17
2
0
35
stanje je jebeno dobro... slike ce te vidit kada rjesim digitalac ali ne mogu cekati da ne pitam imam 6 kuja neke su speedqueen,hashberry i kalichakra i taman je pocela faza cvjetanja i svaki dan su sve brutalnije i perverznije ali nastao je problem mogucnost je da netko zna za taj outdoor box i zato zelimo ih izvaditi iz zemlje i staviti u pitare, uglavnom makniti ih sa te lokacije!!! pomozi te!! da li je pametno micati ih sada usred najljepse faze?normalno da nije pametno ali ne zelim da nitko pusi ono sta sam se ja i prike mucili 5 miseci!!! :2flip: volia bi se poslje rugati tome sta ih je MOZDA pronasao!!
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ako ti je outdoor ali u saksiji premesti na mesto gde niko nikad pozeleo da pogleda.Ako je u zemlji onda ima veoma veliki koren,i dosta zila,tako da kad pi je vadio ostetio bi nekolicinu zila.Ali veruj mi,iz licnog iskustva ti pricam,bolje je da to odmah premestis,na kraju krajeva,bolje je da je osusis i ispusis nego da ti neko uzme i to na kraju cvetanja.Meni su moju prvu biljku,i veruj meni osecaj je uzasan...:eek:hno::eek:hno::eek:hno:,ja sam primetio da je nesto cudno i da nepozeljni ljudi znaju ali nisam reagovao jer sam se oslonio na srecu ali eto vidis kako sam prosao....peace & respect
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Zajebano, zajebano Pupsi & cOw_cRo ;).

Ma primisti te lipotice, ali kopaj duboko, duboko, duboko...
Pa sta ispadne...za kloniranje je sad prekasno :(
A jebiga ;)

I dobro ti je reka BrkZorba; ako ti neko otme biljke to je još 111% bolje nego da dodju "plavi mundiri".
Jer ako je neka mulad otrila site, ti ih skužiš, a oni iz osvete zovnu "plave mundire".

Ako su neke babe ili dide otkrile o čemen se radi, oni neće ni razmišljat nego će odma do baze plavih mundira (u biti Halo92).

Kako okrenija da okrenija, jebeno je. Seli ih šta dalje, šta prije.

Držin ti fige
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.