Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Koliko sam skužio prošla biljka ti nije ni procvjetala, a ova izgleda da je (mutna slika brate) pa je to možda razlog što tih loptica na prošloj nije bilo...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
Stvarno je jako mutno, malo mi lici na cvet muske, da nije hermic??? Daj nesto ostrije, bas me zanima. Procvetala fakat jeste.

70kgShita je napisao(la):
Kakve su ovo male loptice na vrhu,na prosloj biljci to nisam imao?
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ovo bi tebalo da bude jasnije ako nije vecera cu staviti svezu sliku...jos sam neiskusan ali bice bolje,nego da pitam jel to dobro ili je sve bilo uzalud?

 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
70kgShita je napisao(la):
Ovo bi tebalo da bude jasnije ako nije vecera cu staviti svezu sliku...jos sam neiskusan ali bice bolje,nego da pitam jel to dobro ili je sve bilo uzalud?

I dalje je fotka toliko mutna da ne mogu da razaznam da li su to samo muski cvetovi ili je hermic, sorry.
edit: ims na forumu na dosta mesta kako izgledaju muski a kako zenski cvetovi, pa cak i fotki hermica, ili sam uporedi i razjasni ili stavi ostru fotku.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
micko je napisao(la):
http://img67.imageshack.us/my.php?image=stabljikatv2.jpg

http://img63.imageshack.us/my.php?image=stabljika2iq8.jpg

http://img124.imageshack.us/my.php?image=cicak2fe7.jpg

http://img124.imageshack.us/my.php?image=cicak1oh9.jpg







Mozete li mi reci kada je otprilike ova biljka spremna za berbu. To jeste koliko joj dana fali za sazrjevanje. Interesuje me da li joj stete ove kise sto su pocele i da li moze poceti da trune zbog kise jer su i temperature spale a od sunca nece biti nista narednih dana !


Pozdrav iz Tunguzije :)


Zna li ko kakva je ova biljka, nije nesto plaho visoka, al je podebela :)

Slijedeći put uzmi code od Thumbnails for Forums, i paste ih ovdje, tako ce se vidjeti slika
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
70kgShita je napisao(la):
Kakve su ovo male loptice na vrhu,na prosloj biljci to nisam imao?



Meni ovo liči na mudonju (ovako gledajući). Možda je hermić???? Zar nisi mogao ostriju sliku uslikati
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Evo ovako izgleda cela,a za pola sata idem da joj slikam vrh pa cu da ga stavim na forumu...

 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ne znam jel do mene, ali meni nekako tamno i mutno još uvijek.... :(
Ako kazes da su bobice, sad za vrijeme cvjetanja.... da nije mudonja????? Jer ja fakat ne vidim dobro sliku... em' mi mutna malo i tamna...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
70kgShita je napisao(la):
Evo ovako izgleda cela,a za pola sata idem da joj slikam vrh pa cu da ga stavim na forumu...

Ovde mi izgleda kao klasicna muska, a fotka sve gora od gore, kako ti to polazi za rukom. Mislim da nema smisla kaciti tako lose fotke uz pitanje, stvarno su prakticno neupotrebljive, ajd se malo potrudi.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ajmo to ovako...slike su lose za popizdit. kazes neke bobe? musko..rezi! eto...kraj price:2flip: kako jednostavno....od toliko slika koje se mogu naci na netu i usporediti ti i dalje pitas i dajes neke tako lose slike da ni sam bog ne zna sta je to...pa ni ti sam.. cemu ovaj forum sluzi? ma....bolje da ne zalazim u ovaj dio...
 
08.09.2007
9
0
0
42
pozdravljam sve ganđije!
imam pitanjce u svezi svoje jedne jedine biljke koju gajim.

vani je od početka 5 meseca, do onda je bila u saksiji kod mene kući...
devojchica je procvetala i lepo izgleda iako nema puno hedova..mislim da je sativa 100%

e mene interesuje mogu li ja nju vec sada skinuti i osušiti je?
hedovi su jako mirišljavi i lepljivi ko lepak :icon_razz:

znam da je najbolje jos sacekati al nemam sta da duvam :icon_lol:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
madafaka je napisao(la):
pozdravljam sve ganđije!
. . .
e mene interesuje mogu li ja nju vec sada skinuti i osušiti je?
hedovi su jako mirišljavi i lepljivi ko lepak :icon_razz:
znam da je najbolje jos sacekati al nemam sta da duvam :icon_lol:

A ko ti uopste brani poseci svoju biljku. Il' skini jednu granu a ostalom daj jos koju nedelju.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
Pitanje za "klonadzije" posto klonirao da sad nisam. Pre 15 dana sam morao skratiti devojcicu iz Mandalinog Safari mixa. Pet boljih reznica sam ostavio u tri plasticne flase sa kisnicom. Biljka je bila u fazi predcvetanja. Juce pogledam, nigde se nije pojavio koren a sve su procvetale, boja lista odlicna, ni jedan klonuo, pozuteo ili otpao sve skupa izgleda kao da je juce cviknuto jedino sto je jos i procvetalo. Sto mi je ciniti? Da zabadam u zemlju dok je jos mokro i nema jakog sunca? Da probam neku hidro varijantu, sto takodje radio nisam. Zao mi da propadnu kad su vec ovako pregrmele dve nedelje, ogranicen sam na outdoor, dakle nema sanse bilo kakva indoor opcija. Komentari, saveti, sugestije.





 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Evo janih slika,ako nekome nisu jasne znaci da ima problema s vidom :|...





@PowerSeed,ja stvarno ne mogu da ti pomognem,jer nikad nisam klonirao,ali zato na forumu imas mnogo postova o kloniranju,prijatno u citanju...peace & respect 70
 
29.08.2007
27
1
0
69
@PowerSeed
Možda da si zarezao sa svake strane po 3 mala zareza skalperom. Malo ga dezinficiraj alkoholom ili upaljačem i zareži pod kosim kutom grančicu ne više od 2-3mm :)
Radio sam par puta tako i meni je uspjelo.

@70kgShita...dobio si kurčiće i m.uda mala:icon_lol:
Slika..sve slike koje si postavio su mutne (a ti očito imaš dioptriju), ali evo utješiti ću te i reći da se na zadnjoj vidi.

Fino je ti odreži,osuši,samelji i baci u putar...možda se i odvališ:rofl:

p.s.
Izgleda da nisi čitao postove koji se tiču muške i ženske biljke i pitaš glupava pitanja. Znam da sam novi na ovom forumu i ovo mi nije preokupacija (makar sam malo to i radio), ali barem sam se nagledao slika i vidio uživo par puta kako izgleda muška, a kako ženska biljka! I zato znam, a ti ne želiš uključiti mozak? ili vidno polje..ili jednostavno previše duvaš "ludog hibrida"...

Ako nekoga ovo napisano vrijeđa, moderatori su tu i neka slobodno obrišu :)

fools:sun2:
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Kao prvo gde misliš drzat te rezance,jer kažeš opcija je vani samo...
stiže jesen,ipak moras malo iskombinovati...

tebi inacer biljka cveta vec +10/14dana prvih destak dana je to lako izvodlijivo,posle se malo
teže okoreni
jesi li mislijo to u zemlju,kamenu vunu,piljevinu...?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
Ero, da budem iskren nista konkretno nisam mislio ni smislio, ostavio sam te reznice racunajuci da ce najverovatnije propasti i sada jednostavno nemam ideje sta sa njima, sumnjam da se to moze zakoreniti u fazi cvetanja, nikakvog iskustva po tom pitanju nemam pa reko da vidim ima li kakvih sugestija da ih ipak nekako probam sacuvati. Naravno, nista strasno i ako propadnu, to im je prakticno bilo sudjeno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.