Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
17.04.2009
140
138
43


Eo nakon duzeg vremena dosao i ja , pa da vas pitam sta mislite o njoj, kakvi su listovi i to, koliko ja vidim sve je ok, nenapadaju ju bube ni nista ! :sun2:
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
pa evo ovako.... početak svega je bilo sredinom travnja/aprila,našao sam kod supruge neke dimike stare godinu i pol otprilike,povadio sjeme i stavio da klija...
presadio nakon nekih tjedan dana u posudu u kojoj je i sad...najnormalnije sam je zaljevao,nisam dodavao nikakve preparate još...
cijelo vrijeme je na balkonu,dakle koliko ima sunca u toku dana,toliko je izlažem svjetlosti,jedino je pomičem po balkonu kako se kreće sunce. malo sam se shebao jer sam odrezao par listova koji su mi na početku izrasli jer sam mislio da će se onda ostali listovi brže razvijati,jbg,ali sad mi na tim mjestima gdje sam rezao rastu novi mali listići.
nadam se da sam malo bolje objasnio situaciju oko biljke.
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
34
bestineverything.freeforum.ca
bome jesi...sam ti tako nastavi mada ako imas uvjete ja bi napravio na tvom mjestu nekakav boksic manji i onda pikno vise biljki pa da vidis onda koja ce biti razlika nasuprot ovoga...nego cudi me kak su tak stare sjemenke proklijale jer znam iz svoga iskustva ni jedne tak stare sjemenke mi nisu proklijale valjda si imo srece ili jako kvalitetne sjemenke... a to sto si odrezo par listova ma ajde vratiti ce se ona u normalu mada mislim da si ih bez potrebno cviko al uredu na greskama se uci :)
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
529
575
113
balkan
@ NEOdjW majstore fino to napreduje, bit će bit!! samo ako je jedina ona drzim ti fige da nebude muska!
Eto kod mene 5 cura 1 muski ostale u stanju cekanja,presretan sam i prezadovoljan kako ide situacija.
Za 2 mjeseca stavljam fotke,jer sam sada preparanoičan...al zbilja dosta (iako nemam razlog,al eto)
Mogao si napisati koliko je stara ,kolko cesto zalijevas ? kakva je zemlja ,jel gnojeno?
A za bube, hehe kod mene napadaju ko mutave na sve strane (al cure su jače od toga) pomazem sa spricanjem listova sa preparatom od cesnjaka pa donekle rastjerujem gamad od njih...al je tesko vodit bitku!! :)



@ganja_farmer

Nista nemoj skidati sa nje, usporio si joj rast na minimum sa time rezanjem listova.
Kolko god u lošem stanju bio list, nikad ga netreba skidati nek otpadne prirodnim putem,najbolje!

A bit će valjda nešto od nje...samo strpljenja.nemoj gnojit nije jos spremna.
Posadi jos par komada,nista te nekosta a neznas kakav ce ti biti omjer sa musko/zenskim pokazivanjem spola...tako da... ready, set, grow!! ;)
 
17.04.2009
140
138
43
delboy je napisao(la):
@ NEOdjW majstore fino to napreduje, bit će bit!! samo ako je jedina ona drzim ti fige da nebude muska!
Eto kod mene 5 cura 1 muski ostale u stanju cekanja,presretan sam i prezadovoljan kako ide situacija.
Za 2 mjeseca stavljam fotke,jer sam sada preparanoičan...al zbilja dosta (iako nemam razlog,al eto)
Mogao si napisati koliko je stara ,kolko cesto zalijevas ? kakva je zemlja ,jel gnojeno?
A za bube, hehe kod mene napadaju ko mutave na sve strane (al cure su jače od toga) pomazem sa spricanjem listova sa preparatom od cesnjaka pa donekle rastjerujem gamad od njih...al je tesko vodit bitku!! :)

Stara je sad oko 2,5mj.... zaljevam mozda 1 u 10 dana, zemlja je obicna, nista nisam radio, samo sam ju presadio tu i zalijem ju s koncentratom nekim svakih cca 10dana, i eo ide lagano :) ! Da ona je jedina, samo da bude cura......
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
529
575
113
balkan
2.5 mjeseca ??? :O stari moj nesto neide kako treba.
Ove curice kod mene, su moje visine (nakon malo manje od 2 mjeseca)

1 put u 10 dana,daj probaj 2 puta u 10 dana svakih 4-5 dana ,provjeris prvo jel vlazno unutar zemlje dok zaboes prst u zemlju.Zemlja obicna,hm...opet bi trebalo biti veće (jedino ako je zemlja tvrda pa nemoze širit korijen i rasti brže onda je to problem)
Koncentrat svakih 10 dana ? hm...i to mi je hm...
Ja kod svojih nisam ni jedan put gnojio,i stvarno vidim da nije ni trebalo.
sad mi je plan dodat gnojivo za cvjetanje samo i to je to.Čisto organiš vulgariš :D

Sretno ti bilo dalje!
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
@ Flegy
bila je to jako kvalitetna marihuana,neka hercegovačka domaćica,imao sam jebenu sreću što je proklijalo. za box trenutno nemam uvjete,nemam prostora,a ni s lovom ne stojim dobro tako da će box malo pričekati bolja vremena. zasad ću se posvetiti ovoj biljki pošto mi je prva pa da na njoj naučim neke osnove uzgajanja,iskreno se nadam da će od ove biti bar za pljugu :icon_lol:
nemam vremena da pišem dnevnik uzgoja na forumu,pa ću s vremena na vrijeme u ovaj topic bubnut koju sliku da pokažem kako se razvija moja mala,naravno ako može tu u ovaj topic...
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
34
bestineverything.freeforum.ca
@ganja_farmer
sve s vremenom ce doci na svoje od iskustva do boksa pa na dalje :)
imas ovdje sekciju za takvo postavljanje slika mislim da se zove foto galerija il tako nesta... sretno s biljkom (nadajmo se da nece biti musko) :sun2:
 
16.09.2008
0
0
0
46








Posadih 4 sjemenke jednu kraj druge,onak da se bar neka primi....uglavnom sve rastu odlično pa ih tako i presadih,nakon mjesec i pol dana. E sad me zanima ak ih ostavim sve 4 na tak malom prostoru,kaj da očekujem od njih...možda da koju maknem ili da ostavim samo jednu ili 2..? Ak je ko imal slična iskustva neka javi rezultate pa da reagiram na vrijeme. Inace,posadim svako ljeto po biljku i uspije mi svaki put(a to je ak ih sadiš vani prosto ko pekmez) tako da mi je kaj se uzgoja tiče jasno sve pa evo ak neko zna nek savjetuje..... i ovu priliku koristim da čestitam ovim ljudima,kaj su u pc- oxu ona čuda uzgojili,svaka čast...
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Nemoj ih razdvajat,prekasno je za to.Kako rastu savijaj svaku na svoju stranu i biće to ok.
LST je prava stvar,i kad se rašire skroz neći im toliko smetat šta su skupa.
 
26.11.2008
32
16
8
37
zanima me ja sam posadio prije 10 dana i poraslo je malo jesam li zakasnio? jer treba u aprilu a ovo je kraj maja?
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Bit će to dobro, imat će ti biljože mjesec-2 vegetaciju, na Suncu, uz potrebnu njegu, biće to-to :D, nikad nije kasno ;)
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
bok ekipa malo razmisljo i doso na ideju da vas pitam ima li ko od vas iskustva sa kamerama?mislim kupit kameru i postavit ju na pleys ...naso sam na netu nekakve ip kamere ,ili one kaj lovci uptrebljavaju u kombinaciji sa malim akumulatorom i detektorom pokreta ....jel postoji kamera da ju stavim van i da mi bude povezana sa compom???kaj mislite o tome?to mi treba......
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
Pikavac je napisao(la):
bok ekipa malo razmisljo i doso na ideju da vas pitam ima li ko od vas iskustva sa kamerama?mislim kupit kameru i postavit ju na pleys ...naso sam na netu nekakve ip kamere ,ili one kaj lovci uptrebljavaju u kombinaciji sa malim akumulatorom i detektorom pokreta ....jel postoji kamera da ju stavim van i da mi bude povezana sa compom???kaj mislite o tome?to mi treba......

kavacpi jel bi ti to da loviš nesretne krtice ponovo ili bi da predješ na krupnije biljojede ?

to nije sigurno i nema potrebe za tim
prije će neko vidjet kameru ili osjetit smrad od mrtvih krtica u djelovima okolo nego vidjet biljke
 

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
Pikavac je napisao(la):
bok ekipa malo razmisljo i doso na ideju da vas pitam ima li ko od vas iskustva sa kamerama?mislim kupit kameru i postavit ju na pleys ...naso sam na netu nekakve ip kamere ,ili one kaj lovci uptrebljavaju u kombinaciji sa malim akumulatorom i detektorom pokreta ....jel postoji kamera da ju stavim van i da mi bude povezana sa compom???kaj mislite o tome?to mi treba......



kako vanjsko uzganjanje ima veze s kamerom?
za taj post mogao si stavit u sve i svasta a ne u vanjsko uzgajanje (znam da zelis pratit kako ti biljcice napreduju itd....al post nije za ovu temu sorry) pozzz
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Mala_crna,ako se ne razumiš u grow vutre i u kamere,radije ostavi komentare i :dog_walk2:
Čovik pita za mišljenje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.