Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
528
568
113
balkan
joj flegy , pa neznam gdje je tvoj sajt i koliko je skriven ali ako se na tvome moze (u prolazu) osjetiti češnjak,looše ti se piše.

Ja znam da na mome nije preko 10 godina kročila ljudska noga.I nije blizu ceste,a kamoli ljudi.
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
znaci cesnjak??? a njegova svojstva ne smetaju biljkama i njihovom razvoju..mislim kad se tak otopljen pospe oko biljke..nije prejaka otopina za korjen il tak nekaj...
 

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
36
delboy je napisao(la):
joj flegy , pa neznam gdje je tvoj sajt i koliko je skriven ali ako se na tvome moze (u prolazu) osjetiti češnjak,looše ti se piše.

Ja znam da na mome nije preko 10 godina kročila ljudska noga.I nije blizu ceste,a kamoli ljudi.

kako nije kročila 10 godina, pa kročila je tvoja noga:ludaci_lol::ludaci_lol:
moja mala plantaže je dobro skrivena tak da se prvo sav moram izgrebati po trnju da bi doso do njega ali mi nije žal i kad god me pukne s terase od kuće mogu da provjeri dalekozorom dali mi se ko muva u blizini biljak, a one se nemogu vidit
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
528
568
113
balkan
ma špricat po njoj ne zalijevati sa time?!!?!
lol čoječe ,što bi sa time zalijevao!?
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
528
568
113
balkan
ma daleko od pušenja stari moj, nemoj da te brine okus češnjaka (jer ga nesmije i nemoze teoretski biti) jedino da ga u fazi cvjetanja kreneš špricati onda bi ti ostalo to osjetilo se možda,

u glavnom ako si čitao i informirao se , sa prirodnim sredstvima nemaš brige
OPET ĆU NAGLASITI Eva Rain i moja malenkost smo malo opisali zaštitu pod NEEM OIL temom.

Za vrijeme cvjetanja nema špricanja, u vegetaciji špricaj 1-2 put tjedno sa češnjakom i rastjerava svu gamad od curica!
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Che ja se vodim onom starom bolje spriječiri nego lječiti. Biljke pošpricam prije nego kaj idu van i onda preventivno svaka 3 tjedna do cvjetanja. koristim Compo bio insekticid kupljeno u Slo neznam jel ima kod nas. Ne smeta niš jer lišče ionak ne pušiš. Bio insekticida ima u svakoj poljoapoteki siguran sam. Zato mi je i ovaj neem oil zanimljiv ali to mi e sve čini nekak preslabo.

Bed za puževe, samo plave granule protiv njih. Niš drugo ne pomaže, godine vrtlarenja su mi to pokazale. Malo sam i surfal po tom problemu i ima neki "biološki" ljek u obliku parazita koji napada puževe čisto sumnjam da se to može nabaviti- kompletno OT.
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
zanima me sljedece... imam sad par komada u boxu al naravno neznam spol jer su u fazi vegetacije... ako ih bacim na 12/12 da pokazu spol i kad se otkrije koja je/su muske ako te bacim van na guerilla outdoor da li ce se vratit u vegetaciju? jer bilo bi mi glupo onda ih uopce bacat vani ako ce vec sad pocet cvijetati, nemaju ni 10 cm :(
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
528
568
113
balkan
u fazi vegetacije a nisu prešle 10cm ?
Još čekaj,dok mala stabljika dobije debljinu onda si u vegetaciji...sve do toga je privikavanje na svjetlost,vodu i ostalo.
Nemožeš već sad utvrđivati spol,jer su premlade,možeš staviti 12/12 i dalje ce ti rasti dok neodguraju svoje ''vrijeme'' ,pa će ti onda tek nakon bar mjesec dana pokazat spol.
A možeš probati tako izvesti pa nosi van,samo to skoro neradi niko jer je jednostavno nije prirodni način na koji ta biljka raste.
Možeš,ali nemoj,drži se onoga što je napisano i nemoj biti lijen čitati.
Recepti su gotovi,samo ideš po tome i nemaš problema.Zašto izmišljati toplu vodu ?
;)
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
moje pitanje je bilo jednostavno... ti na njega nisi odgovorio... drugi put nemoj onda niti nista postati, hvala lijepo...

dakle, zanima me da li ce se vratit u stadij vegetacije ako ih nakon utvrdjivanja spola vratim na 18/6 tj 24/0 stavec...

hvala
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
e sad da ja pitam tebe...ak se vozim 160 i pukne mi guma na autoputu,da li cu prezivjeti??? :)

mnostvo je cimbenika....

da,vratit ce se,ako ih prebacis sad...

s tim da ti je objasnio i komplikacije koje ti mogu doci ako sad prebacis na 12/12.i zasto ih ne smijes prebaciti sad.
 
19.05.2009
0
0
0
38
prerano cvijetanje?!
Dobio sam par sjemenki. pa sam ih odlucio posaditi. Stavio sam ih na klijanje 15.3. kad su proklijale stavio sam ih prvo u box da malo ojacaju (dan/noc 18/6). kad su biljkice izrasle do kojih 20-ak cm, tocnije negdje mjesec dana poslije, presadio sam ih van. danas su visoke kojih 70 cm, i uocio sam da su procvijetale, sto me iznenadilo zato sto sam htijeo da procvijetaju negdje u 7 mjesecu sto je karakteristicno za outdoor. sto ce biti sa mojim biljkicama? hoce li jos izrasti? kad mogu ocekivati berbu s obzirom da su procvijetale sredinom 5. mjeseca?
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
marihuana roler, evo, isto i mene zanima! Imam baš jednu koja je procvjetala prije kojih 20ak dana, ima istu visinu ko tvoja otprilike. Pistilice se sve više pojavljuju, i to mi se čini da ide baš polako, da bi pod lampama to sve išlo brže.
Moje mišljenje je da pošto, predpostavljam ne znaš koja je sorta, tako ne znam ni ja za svoju...a na ulici sigurno kupujemo mix mixeva svega i svačega pa je možda to neka sorta koja jednostavno genetski ranije cvijeta....(možda je jedan roditelj tih biljaka koje su nam procvijetale autoflowering sorta pa evo, jednostavno ranije cvijetaju). Po tome koliko ja znam, može bit sve samo naj! Ima ovdje i growova, ak se ne varam, da je čovjek držao 18/6 režim 4 mjeseca i dobio prekrasan urod i sve ko da je bilo na 12/12. Sretno nam s našim biljožama koje već sad cvijetaju :))))))))))
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
528
568
113
balkan
Moje su isto procvjetale,razlog ko zna!?
ali ja bi rekao preflowering stadij,jer su samo pokazale spol .zanimljivo što su izbacile prvo žene svoje spolove,a muških nema! :)

mozda je mjesec kriv ! :)
mozda ovo čudno vrijeme vani,hladno,kišovito pa odjednom vruće...možda ih je jednostavno to prebacilo kao da su već u stadiju za cvjetanje.

Što se mene tiče,nemam ništa protiv.Samo me brine kiša ,ako je bude bilo još da neću fungus pokupit...ali nebi smjelo sad će samo sunce briljirati....
 
04.02.2009
21
0
0
36
zanima me izaso mi je drugi par ostrih listova na biljchicama i kad je poceo nicat treci ja sam ga odrezo(da rastu grmastije s tim da nisam ostetio listove) dal ce biljke sad moc nastavit rast ili je to kako doorsi pjevaju the end
 
04.02.2009
21
0
0
36
narasla su mi dva para ostrih listova i kad je poceo nicat treci ja sam ga odrezo da raste grmastije s tim da osale listove nisam ostetio oce li rast dalje ili je to kak doorsi pjevaju the end
 
17.04.2009
140
138
43
Eo nakon duzeg vremena svratio i ja na forum, pa da vas pitam dal se zasad biljka dobro razvija??? Koliko vidim normalno raste gore, i nenapadaju ju nikakve bube ni nista ....

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.