Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
gnojivo uzmes sa vise N nego P i K,mogu bit manji za vegetativnu fazu zavisi sve,ak je bolesna i to onda ti trebaju ostali elementi ..... uostalom vec je pricano tu na forumu o gnojivima i sve ti ljepo pise...
 
04.02.2009
21
0
0
36
stavio sam sjemenke klijat u papir i proklijale su izaslo je ono bijelo i zanima me na njemu su je pojavile ko puno dlacica oce uspijet biljke i sta je to
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Ljudovi,molim vas za jos jednu pomoc :) Ovih 4 biljcice sto su mi blizu kuce(+jos jedna stavljena pre par dana,ali je mala)rastu kao nenormalne.Poceo je da im raste 4 par listova(okrugle ne racunam).Visoke su ~25 cm,zanima me kada da im secnem vrh jer NE SMEM da ih pustim da budu vislje od ~70 cm da bi se stopile sa okolinom,5 metara od njih je komsijin sokak(nije prometan ali prodje par ljudi dnevno).Kako su krenule zadnjih par dana izrasce 5 metara :(
Hvala unapred
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
a rezi onda,25 cm je visina kad mozes rezati vrh da i lagano ju pretvarati u grm..

samo pazi,bila ti je tema prije dan-dva,spominjalo se kad i koliko rezes...pokusaj pronaci...

a sjeme ti je vrerovatno domaćica??? vole one i po 3 metra otici..pogotovo kad ne znas kakvo je sjeme :)
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Jeste seme domace ali napisah pre par dana da mi je drugar par godina uzgajao tu istu,valjda se aklimatizovala :) Dao mi nesto vutre za pusenje i ja izvadio semenke i zasadio(ne zna cak ni on da sadim).Jeste domaca sativica neka ali jako jako dobra i raste visoookooo (po njegvj prici,mada mislim da preteruje) "kao sljiva" :)))

Znaci da rezem? Hvala :)

edit: evo slikao sam jednu da vidite da li je rano

 
10.05.2009
0
0
0
35
Na pocetku pozdrav svim forumashima,vec duze citam vutra forum ali nisam bio registriran...

ovako imam par pitanja u vezi vanjskog uzgajanja,mozda su pitanja vec bila postavljena ali mi je stvarno previse listati tolike stranice...sorry:p

Planiram poceti se baviti vanjskim uzgajanjem,jer za unutarnje nemam uvjete a i postalo mi je malo preskupo trositi 200+ kuna tjedno za robu, pa me zanima:

Koje vrijeme je najbolje za sadnju?(mjesec u godini)
Gdje nabaviti dobro sjeme,dali mogu koristiti recimo od nekog dobre vutre kada nabavim ili da narucujem?
Koliko treba otprilike da sazrije i da je spremna za berbu?

Ostalo sam vise manje proucio surfajuci po forumu.

Hvala..:p
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
Peace_Love je napisao(la):
Na pocetku pozdrav svim forumashima,vec duze citam vutra forum ali nisam bio registriran...

ovako imam par pitanja u vezi vanjskog uzgajanja,mozda su pitanja vec bila postavljena ali mi je stvarno previse listati tolike stranice...sorry:p

Planiram poceti se baviti vanjskim uzgajanjem,jer za unutarnje nemam uvjete a i postalo mi je malo preskupo trositi 200+ kuna tjedno za robu, pa me zanima:

Koje vrijeme je najbolje za sadnju?(mjesec u godini)
Gdje nabaviti dobro sjeme,dali mogu koristiti recimo od nekog dobre vutre kada nabavim ili da narucujem?
Koliko treba otprilike da sazrije i da je spremna za berbu?

Ostalo sam vise manje proucio surfajuci po forumu.

Hvala..:p

poz...
vec je pocelo vrijeme sadnje al jos niej kasno...
mozes uzeti sjemenke iz dobre vutre al onda ti niej sigurno dal je zenska to je rizik..a ak imas mogucnosti i novaca naruci si sjemenke iz nekog grow shopa i znas da su 10 zenskih sjemenki...
ovisi o vrsti biljke i uvjeta...
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
nolle
sta ne ostavis da malo raste ravno normala...
e i onda kada bude nekih 3o-4o cm fino uzmeš ciglu i malo špage pa ju zavežeš da ide blizu tla (na nekih 4o setk cm od tla ovisi kolko ti uvjeti dopuštaju) tipa lst... to je ludilo u autdoru...

i nikad nije kasno za autdoor
recimo ja nečču još jel neam neki doar plejs pa cu bacit neke biljoze tek u 6-7 mjesecu da nebudu veče od 4o-5o cm...(iako i onda znaju narast puno veče)
bolje sigurno nego do jaja..
:)
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
nolle nemoj je seci niposto.bolje uradi LST.5 puta manje stresa za biljku i bolji rezultati.
 
04.05.2009
0
0
0
34
ljudi zanima me koja je razlika između muške i ženske biljke al ne po izgledu nego po svojstvima
i što npr ako zasadim mušku biljku što dobijem od nje?

ako je ovo negdje bilo ispričavam se al ja sam koristio tražilicu ui nisam našao
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
balkan je reko kratko al jasno hehe :D

pa ista stvar ko i kod ljudi zenska proizvodi sjeme ak ju muski oprasi zato se uklonjavaju muski da bi dobili sto vise cistih vrhova...muska ti ima jako mali postotak thc dok zenska ima ogromni (ovisi o vrsti) ... itd itd moglo bi se o tome dosta a ak zelis znati vise pretrazi bolje forum :D
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Dantex...

jednostavno...zensku pusis a od muske nemas apsolutno nikakve koristi osim ak mislis oprasivati...onda ti da pelud...u bilo kojem drugom slucaju ..sluzi samo za pravljenje cackalica :)

.
.
.

imam vani 2 komada lowridera#2 muskih..da prikupim malo peluda ..i u cemu je fora..jedna do druge...jednu su pojeli puzevi,mravi ili tak nekaj??? a druga stoji nedirnuta..i to mi nikak nije jasno...jednu do kraja pojeli a druga kao da sam ju tek izvadio iz boxa...

evo ja trenutacno imam 2 lowridera u boxu, 5 feminiziranih lowr na klijanju..oni ce van nakon nekih 20 dana i jos jedno sjeme LEMON skunka koji cu staviti u klijanje za par dana.. ici ce van..ali ne zelim veliku biljku pa cekam jos malo :)

nego mene zanima cime tjerate nepozeljne kukce ...sve pojedose ,mamu im njihovu...

imam vec pa sigurno 40 dana lowridera zensku vani koja raste ali onak krzljavo jer ju jedu stalno...odustao sam od nje,provjerim ju svakih 7-8 dana ali ti kukci...ima li sta provjereno ..da pali...

uf..raspisah se...
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
528
568
113
balkan
CHE* = CHESNJAK ili ti bijeli luk !

u mixer samelji i razrijedi 5 češnjaka za 5 litara vode, smrdi ko kuga,sa tim špricaj!

uostalom piše ti malo više o tome pod topicom NEEM OIL ,Eva Rain je prevela tekst koji sam našao na jednom forumu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.