Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
kremenko je napisao(la):
jel zna netko kako se pravi ulje od vutre?
ako ima vec na forumu moze link ili sl.
hvala:read:



posto ti je prvi posto a i vidim da si u kremenom dobu em si promasio forum ovo je foruma za vanjsko uzgajanje marihuane....em sto velis ulje mislis na hasis ulje ili ulje od sjemenki ili...
 
04.04.2007
1
0
0
44
čuo sam da ima neko ulje od marice, koje se samo premaze po cigareti i smoke away.
e sad od čega se dobija nebi znao reći :eek:hno:
pa nas interesiralo jel tog u hrv uopce ima?
ako ne kako se pravi?
tenx i sory ne snalazim se bas u forumu,pravi kremenko:icon_lol:


edit: izgleda sam opet fulo.....fak!
 
31.12.2006
36
5
8
ima neki pouzdani način za prepoznati m/ž sjeme? a nakon što nikne?

i kako onda okrenuti prema dolje ili prema gore?

hvala!
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Ja ću ti isto reći da ne postoji način da utvrdiš jel to mudonja ili željena ženka jer se na to još može recimo utjecat.Npr zemlja koja ima visok ph barem sam ja tako negdje pročitao mogla bi izazvat loš female to male omjer, razno razni stresovi pri presađivanju ili tako nekim sitnicama također mogu odlučiti o spolu tako da ti nema pravila osim ako ne radiš sa feminiziranim sjemenom što isto nije 100 % jer uvijek tu ima naravno i drugih faktora.

pozz :icon_lol:
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
Jel se moze sa outdoor biljkama izvesti nesta kao LST, ali odmah od rane vegetacije tako da biljka raste skoro po zemlji ,a da joj samo vrhovi strse prema gore. Znam je da je netko pisao o tome ali stvarno nisam mogao naci nigdje taj dio.
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
outdor@c je napisao(la):
..........nikad nisam naručio sjemenke preko neta a ni neću.........jako se bojim svega..........

Outdoorac ti si najobičniji Spammer da si jednu pametnu rekao na ovom forumu nebih ništa rekao . Tvoje bezpotrebne komentare zadrži za sebe a ako misliš pitat,napisat ili komentirat nešto pametno na ovom forumu onda samo izvoli .Adminima se odmah ispričavam radi ovog posta no netko treba stat na kraj tom hebenom :signs040:
Ja kliknem reko neko novo pametno pitanje ili možda nešto normalno i naletim na ...

NEKA SE I OVAJ MOJ POST OBRIŠE NO AKO MOŽE NEKA ODSTOJI JEDAN DAN DA KOLEGA TO USPIJE PROČITAT A I SVI NJEMU SLIČNI...
POGLEDAJ POSTOVE NEMA NIŠTA OSIM SPAM-a

EDIT: USPUT TEMA SE ZOVE PITAJTE SVE ŠTO VAS INTERESUJE A NE KOMENTIRAJTE SVE ŠTO ŽELITE
 
20.03.2007
0
0
0
43
kakve su šanse da biljka uspije na balkonu samo uz dnevno svijetlo, i kolko treba bit velika tegla u kojoj biljka raste, možda vam je smješno al to se zove totalni početnik.

:sick:
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Možeš uzgajati na balkonu super ako ti svjetlost obasjava cijeli dan balkon.. Što se tiče vaze i ostalog sve ti piše na forumu!
 

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
samo bi dodo pitanje jedno na ovo sa balkonom, bil se ubrzao rast kada bi se biljka drzala na balkonu tokom dana a tokom noci pod lampom? Mislim dali bi bilo nekog stresa kod nje ???
 
28.03.2007
5
4
0
44
zdravo, zdravo!!!

evo, voleo bi da cujem od nekog ko je to radio i prije:
kako funkcionishe narucivanje sjemena, ko je provjereno siguran, kako se to salje (znam da je postom al ono, kava kuverta i to), dal se nakom desilo da ga neko (murja) saceka

ja sam iz hr, jel ima neko domaci ko se time bavi??

preferiram private message za odgovor jer ipak moze svatko da vidi sta se tu pishe, a vjerujem da i murjaci tu i tamo vole zabit nos di im nije mjesto:eek:hno:
 
25.04.2007
0
0
0
38
Imam malo vise pitanja...
Ove godine sam biljke tek zasadio. Sledio sam neka uputstva koja sam procitao na ovom sajtu. Biljke sam zasadio 1.marta, naravno prvo su proklijale. Elem sad koko je vec proslo vremena mislim da ih dobro ne cuvam, tj. mislim da im nesto fali. Zasadio sam ih u obicnu zemlju koja je pola pola samesana sa stajskim djubrivom (Jer moja keva tu zemlju koristi za cvece). Zalivao sam obicnom vodom i imaju svetlosti otprilike oko 5 sati direktne svetlosti. Ali su mi se listici nesto malo povijeni na dole ali ne mnogo i nemaju tako jako zelenu boju vec dosta svetla zelena na krajevim gotovo zuta ali svetlo. Sta mislite da bih trebao uraditi. Razmisljao sam ovih dana da biljke ponovo presadim u kupovnu zemlju ali bih voleo da znam sta dalje. I molio bih nekog da mi pomogne. Da zaboravio sam imam 4 biljke...Pocetnik naravno
 
09.04.2007
0
0
0
45
Evo Prvi Put Se Javljam.imam Vec Posadjene 4 Biljke I Jednu Od Njih Bih Rezao,tj. Rezo Joj Vrh,cisto Radi Experimenta.pa Sad Se Pitam Kad Je Najbolje Vrije Za To,odnosno Kad Je Biljka Najpovoljnija Za Skidanje Vrha.aj Nek Se Javi Neko Ko Je To Vec Iskusio.hvala
 
25.04.2007
0
0
0
38
I jos nesto ima im skoro 2 meseca a nisu porasle jedva 2-3 cm. Zalivam ih svaki drugi dan. Ne idu mi bas najbolje. :eek:hno:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.