Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Weed man 666

Banned
Banovan
01.07.2008
0
0
0
35
Poštovanje,
imam jedno pitanje za iskusne growere dali je dobro kada se uzima klon od biljke koja je u cvjetu ,npr.da uzmem klon od čevapa(vrha ,cvjeta) i dali ce sad daj vrh dalje rasti ili se nebude opce to primilo.
hvala
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
bongash je napisao(la):
Moralni principi mi nalažu da te upozorim da samo što adresu nisi ostavio, usto, imaš svoju sliku u avataru ... to ne sluti na dobro.

Shvati ovo kao dobronamjernu primjedbu.

Živio!

nisu mi jasni pa nikako...
pitam se jeli moguće da su toliko naivni.
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Sta fali avataru i slici,odlicna ideja i ja cu da postavim takav avatar.Pa ako neko hoce neka me juri mozda ce da mi kaze eeeejjjj ti si taj video sam te na avataru na sajtu hehehe ??
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
bongash je napisao(la):
Moralni principi mi nalažu da te upozorim da samo što adresu nisi ostavio, usto, imaš svoju sliku u avataru ... to ne sluti na dobro.

Shvati ovo kao dobronamjernu primjedbu.

Živio!
nisu mi jasni pa nikako...
pitam se jeli moguće da su toliko naivni.




Sta fali avataru i slici,odlicna ideja i ja cu da postavim takav avatar.Pa ako neko hoce neka me juri.Mozda ce da mi kaze eeeejjjj ti si taj video sam te na avataru na sajtu ....hehehe ??
 
20.06.2007
17
3
1
34
pa mogu ja stavit avatar od kolege (s kojim sam npr posvadjan) ili nekog sa ulice...heheheh LOL
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Naravno Zile,ja nemam pojma da postoji vutra sajt a kamoli ko stavlja moje slike tamo.Moze da bude bilo ko.A i ko ce da se cima da me preko neta nadje zbog par biljkica.Treba se biti oprezan i promisljen ali bez prevelike paranoje.
Sto znaci > ,ali zbog opreza stavite naocare kao kolega Galerivs.
Moja stize u avatar ubrzo !



Galerivs mislim da je domacica :)
Necu da ti kazem zasto to mislim dok ne platis pivo,ok ?
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Galerivs mislim da je domacica :)
Necu da ti kazem zasto to mislim dok ne platis pivo,ok ?
 
21.08.2008
5
0
0
36
ma pustam pivo i dzoks samo da poraste, trenutno je 2 m i izgleda zajebano ali hedovi josh nisu ovo ono mislim nema josh belih dlacica i ludila, KAD CE BREEEE, ako znas reci mi da li je dobra domaja, a kakva je to biljka domaja:common053:, i kad ce bre hedoviii:balls:
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
vidim ja da niste vi baš imali posla s plavim skakavcima. nek vam je sa srećom...
kao, ko me zna, ja sam jedna obična dinamička ip adresa.koga briga za mene i moj hobi...imam sunčane cvike, a možda i nisam ja, a ako i jesam to me neko drugi stavio!
što bi reko škot, švabo, englez: yeah right!
blesavost je ok, ali glupost je glupost!
šteta zbog sajta, jer valja, a vi sve činite da ga kompromitirate
glupa usporedba, ali zamisli da vam je hobi pedofilija?! i da umisto vutre objavljujete slikice na tu temu? ne bi vas čudilo kad bi vas zaskočili?
to što ste u tišini vlastitog doma, sami uz kompjuter, to vas ne čini nevidljivima i nepostojećima...
hobi nam je krivično djelo, pa bili mi u rh u bih, slo ili srbiji...
i zašto budalama koje bi nas rado sjebale davati extra informacija?
život nije partija cod4 na bosanskom serveru...jednom kad sjebeš, nema respawna!
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
deda je napisao(la):
život nije partija cod4 na bosanskom serveru...jednom kad sjebeš, nema respawna!

Deep
______________________________________________________________________
 
21.08.2008
5
0
0
36
marihuana spaja ljude a ne razdvaja ih, a ti idi pa bacaj hate negde drugde, ja jesam iz srbije, al ja vas nisam sjebao jer sam imao 4-5 godina kad smo ratovali, i ovde sam zbog marihuane i ljudi koji vole ganju i zato respect za sve marihuana loverse a ti sto bacash hate da idesh malo da se jebesh
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
koji hate?koja srbija?o čemu ti pričaš?čime si to opterećen?alo?ako ti mozak tako spaja zbog prevelike ljubavi prema ganji, pa odmori malo, očito ti škodi.
bongash te upozorio da si dao previše detalja o sebi, a ja sam se složio s njim jer vidim da vas ima koji niste svijesni ozbiljnosti hobija kojim se bavimo.što ti znaš ko sve prati ovaj forum i iz kojih razloga.
u ovom digitalnom dobu svemu se može ući u trag, zato ti pričam o oprezu. ne moraš biti paranoičan ali oprezan budi.
totalno si me razočarao reakcijom.ovo je bila situacija kao da se ti voziš na skuteru bez kacige, a ja te upozorim da pripaziš jer su blizu panduri,a ti mi odgovoriš:šta je ustašo,šta bacaš hate, ja volim vožnju na skuteru bez kacige,respect za sve ljubitelje vožnje bez kacige, a ti što bacaš hate da idesh malo da se jebesh
a dobro, oprosti...
 
10.07.2008
13
0
0
35
alo momci smirite se ovo vam nije politička diskusija
galevris
bjele dlačice bi se morale da se vidi več, u suprotnem ako se ne vidi bič če skoro 100% muško(po mom iskustvu)
al dobro pogledaj ja sam juče jedva vidio muško koju sam do sad čuvo jer nisam znao a dobro da sam bolje pogledao i vidio da je mudonja
p.s. galevris sex možeš najbolje da vidiš na vrhu biljke
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
:)
po izgledu bi definitivno trebala bit ženska.ali nikad se ne zna.ali nije ti još panika što ne cvita,sad će svaki tren.očigledno je dominantnija sativa pa kasni.imam i ja isti slučaj,sve druge su već i par sedmica u cvatu a jednoj se ne žuri.čak i liči na ovu tvoju.moja procjena, počet će cvast u drugoj sedmici 9. miseca.
 
21.08.2008
5
0
0
36
deda je napisao(la):
i zašto budalama koje bi nas rado sjebale davati extra informacija?
život nije partija cod4 na bosanskom serveru...jednom kad sjebeš, nema respawna!

Sta nema hejta, ajde ne ubacuj se, nisam dosho ovde radi prepucavanja, nego radi druzenja, a ti smisljash duboke poruke sto znaci da si ti opterecen
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.