Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
pusti ih punx oni su ljubomorni i do bola zavidni što ti tako dobro ide.oni sade po 2-3 biljke svakih 4-5 miseci jer očito nemaju volje i želje bavit se oko toga ko ti. tebe treba pohvalit ko početnika s puno volje,želje i sposobnosti.to ti je gomila napušenih forumaša koji samo čekaju kad će nekoga ko tek počinje, a ima mota, počet sprdat zbog vlastite nesposobnosti da budu ko ti.ti to što si posadio, samo redovito zalivaj i radi LST (to ti je ono LOMI STABLJIKU TRZAJEM - kad je lomiš da ne raste puno u visinu nego da bude ko grm) jesi li gleda, kad ti je prodavač proda sime, za koju vrstu ptica je bilo?oni često znaju ljudima uvalit sime hrane za papige i kanarince.to je ok sime,priko 90%bude ženskih biljaka ali thc mu nije najjači. Uvik traži sime od hrane za ptice, ali za kormorane,pelikane ili flamingote. Te ptice imaju veći kljun pa im u njega stane više hrane.zato od toga simena biljke budu veće što je i prirodno, to je svima jasno.
svako dobro u daljnjem radu

želi ti tvoj deda

p.s.nabavi insekticida u prahu ali ne za skakavce i gusjenice nego za što, naravno pelikane, kormorane i flamingote. Jer nije se jedan put dogodilo da dođeš povirit biljke a tamo pelikan žvače top.
to su šokovi

e i zaboravi san, za je učinit u hibrid, u bidun od 20 litara ulij jednu bočicu acetona, onog za nokte. i zaliji dva put tjedno, ali nikako po danu...
 
12.09.2008
9
1
0
44
Pozzz ekipa, nisam imao pristup kompu pa me nije bilo. U medju vremenu nista novo. Biljke koje sam skinuo suse se danas peti dan, malo me brine ovo kisovito vreme zbog pojave budji, jer nisam u prilici da svakodnevno obilazim biljke. Za one tri sto ostase na sajtu, pripremio sam pelin protiv gusenica, idem danas prskati pa tjemo videti kako majmun dere krokodila. Ako ostane smek pelina nazvatju je GORKI HED!

Lucd dream
Dobre su ti biljke bro. Moze jos koja fotka, daj da vidimo celu biljku.

GreenMan
Nastavis li tako osedeces druze, predlazem da postove sa pitanjima preskaces neko vreme.
 
10.07.2008
13
0
0
35
jedan put sam gledao na vutra.org neku sliku koja pokazuej kakav head mora da bude, ako se sfali jedan dan može samo da se baci
al ne nađem ove slike ima li neko koju koja pokazuje kakve moraj uda budu dlačice da se ne za*****
 
12.09.2008
9
1
0
44
Mirda
Ako misis na hed za skinuti, slike su na vura sajtu, pregledaj vanjsko uzgajanje. Sto tamniji to bolji i sto vidljiviji kristali(smola).
 
10.07.2008
13
0
0
35
wutraman je napisao(la):
Mirda
Ako misis na hed za skinuti, slike su na vura sajtu, pregledaj vanjsko uzgajanje. Sto tamniji to bolji i sto vidljiviji kristali(smola).
uredu hvala, sad su jim samo vrhovi dlačica malo braun
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
wutraman je napisao(la):
GreenMan
Nastavis li tako osedeces druze, predlazem da postove sa pitanjima preskaces neko vreme.

To je jedna mogucnost.A druga je da brisem bez objasnjenja.I milina.Hiljadu puta postavljati ista pitanja,a ne procitati nista sto je vec napisano,ili kao ovaj kreten pricati kako sejes semenke iz hrane za ptice,pa jos posle i napusavati ljude...mislim...

Ko me smori ima da ga ili :tovarenje_banana: ili :b_cowboy:.Trece nema.
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
pa da si tako nastupao ranije ovakvih govana ne bi ni bilo .... sto se nerviras, cek da nadjem nekakav dobar QUOTE gde ti mene smirujes ... hehhehehe
e brate brate ... jebo forum aj na pivo
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
pa pitaj nekog ko zna na forumu sta je protiv kise i zime : ))))

aj onda na kuvano vino ako ti je zima
bice sve ok, samo nemoj da brines !!!
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
mirda je napisao(la):
jedan put sam gledao na vutra.org neku sliku koja pokazuej kakav head mora da bude, ako se sfali jedan dan može samo da se baci
al ne nađem ove slike ima li neko koju koja pokazuje kakve moraj uda budu dlačice da se ne za*****


Nigde ne pise da ako uberes dan kasnije nego sto treba da se moze samo baciti,moze samo pisati tjedan-dva...Kupi uvecalo i pogledaj trichome,ako su pomalo providni rano je,ako su bele neprozirne boje taman,ako su tamni kasnis...

Ovo se je napisano x puta...ja pisem vec drugi put...A posle se pitate zasto vam moderi brisu postove...imate oci jel da?znate da citate jel da?ako znate da koristite search,to je to...ako ste lenji i mrzi vas da citate,pa je lakse da postavite pitanje ovde i cekate odgovor na gotovo,nemojte se cuditi ako dobijete poene za ponavljanje tema,ili nekoriscenje search opcije...

Do mene nije,samo kazem...
 
12.09.2008
9
1
0
44
Ej ljudi juce na sajtu primetih nesto cudno, naime kod jedne biljke vrhovi hedova imaju neki crveno-ljubicast pigment. Zna li neko da mi kaze da li to ima veze sa sortom ili sa uslovima gajenja, cak mi se cini da ima razlicit miris u odnosu na druge biljke. Mislio sam da nije prihrana zajebala stvar al davno nisam prihranjivao.
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Normalno, meni je bilo cudno kad mi je durban poljubicastio ali kazu da je ok.
 
16.09.2008
0
0
0
46
imam jednu biljku i slike njene samo kaj ne znam kak da ih stavim uglavnom sativa je to prekrasnog voćnog mirisa cvate 4 tjedna al još uvijek ne pere nimalo a i miris joj nije previše intezivan kak da stavim slike da vam je pokažem? visoka je 1,50,odrezal sam joj vrh u 8 mjesecu,posađena je krajem 3 mj. i super je sve bilo par tjedana izrasla su 2 para listova i onda je stala,stagnirala je 2 tjedna u tegli i mjesec dana na siteu i onda sam navratio onak bez nade,ona je bila 40cm 27.06 je to bilo odonda je narasla na današnjih 1,50cm i više bi da ju nisam skratil. kad bi bar znal kak slike poslat?
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Imam jedno pitanje za one malo iskusnije....

Neki dan sam došo na plejs da zalijem,ugasio sam motor,a iz grmlja čuo "Stani policija" i čuo sam da je netko trčao prema meni,nisam čeko nego sam upalio motor i pobjego...a policajca nisam vidio,neko vrijeme sam sumnjo da je uopće bio policajac,al recimo da je,jer ne želim nagađat...

Mene zanima kakav je policijski postupak kod otkrivanja biljki,da li se odmah sijeku ili....
Sto policajci rade kad se otkrije to...je li pametno tamo se vraćat ili bilo koji drugi savjet ako netko dobr volje zna....hvala
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Nije ti sigurno dobro da se vracas tamo ako je to stvarno bila policija.Verovatno ce sad oni poseci biljke jer znaju da ti znas da si provaljen i da se neces vise vracati tako da nemaju koristi od njih.
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Nekako imam osjećaj da te neko zaebavo,a možda i nije.Otiđi za par dana u 4:30 po noći iz nekog desetog smjera do biljaka pažljiv ko lisica sa petardom u guzici i izvidi situaciju.Ako je čisto i biljke itimalo zrele sjeci, nosi, bježi ne vračaj se.A ako te neko zaebavo smisli sam rješenje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.