Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Joxim_HR

Aktivan Član
22.02.2009
63
568
83
Pozdrav !

Ima ko iskustva sa naručivanjem sjemenki, i isporukom u HR. Kakva je procedura, ima problema kod carinske pošte....itd
Svaki savjet rado ću prihvatiti.

Hvala
 

travinlist

Aktivan Član
03.07.2008
60
0
0
36
Joxim_HR je napisao(la):
Pozdrav !

Ima ko iskustva sa naručivanjem sjemenki, i isporukom u HR. Kakva je procedura, ima problema kod carinske pošte....itd
Svaki savjet rado ću prihvatiti.

Hvala

Daj sinko malo pregledaj forum, naci ces sigurno :sick:
 
23.12.2008
0
0
0
33
jel moze neko da mi kaze da li mogu da stavim sa stek biljke koje su mi rasle u saksiji pa su prebacene u casu ali su mnogo krive i slabe i ne idu u visinu pa me zanima da li od njih moze nesto da se napravi ili da zasadim samo dobre?
 
08.03.2009
7
0
0
33
Pozdrav svima..
Zanima me koliko jedna biljka marihuane napravi grama oslusenih (znaci poslje susenja koliko se dobije grama iz jedne biljke..)?
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Stvarno se nemoraš brinuti oko toga. Uzgajanje je puno nepredvidivih stvari tako da bi ti bilo najbolje da se dobro pripremiš i isplaniraš grow. Oko 50-100g pa na više je realno očekivati, ali ponavljam sve ovisi o uzgajivaču i sorti. Kad dođe berba biljke če te nagraditi samo ako prežive i to bi ti trebalo biti najbitnije:)
 
08.03.2009
7
0
0
33
SuperAngel je napisao(la):
Stvarno se nemoraš brinuti oko toga. Uzgajanje je puno nepredvidivih stvari tako da bi ti bilo najbolje da se dobro pripremiš i isplaniraš grow. Oko 50-100g pa na više je realno očekivati, ali ponavljam sve ovisi o uzgajivaču i sorti. Kad dođe berba biljke če te nagraditi samo ako prežive i to bi ti trebalo biti najbitnije:)

Pa jeste mi to najbitnije.. :)
 
19.05.2008
47
4
0
42
Ev mene zanima direktna sjetva...kad pocinjete s njom,koji vam je omjer sjemena i zemljista...i kolko koristitite sjemena za za jednu biljku(tjst,kolko stavite u jednu rupu)..i na kraju kolko cekate da pocne probijat zemlju,kolko cesto zaljevate i kolko duboko sadite u direktnoj sjetvi(vani jel)... XD.... et nis kopleksno sam informativno.... :pat:

P.S imam neki osjecaj da necu dobit odgovor neam pojma zas...XD..mozd smaram ma bez obzira...:rofl:
 
08.03.2009
7
0
0
33
Yoda je napisao(la):
Ev mene zanima direktna sjetva...kad pocinjete s njom,koji vam je omjer sjemena i zemljista...i kolko koristitite sjemena za za jednu biljku(tjst,kolko stavite u jednu rupu)..i na kraju kolko cekate da pocne probijat zemlju,kolko cesto zaljevate i kolko duboko sadite u direktnoj sjetvi(vani jel)... XD.... et nis kopleksno sam informativno.... :pat:

P.S imam neki osjecaj da necu dobit odgovor neam pojma zas...XD..mozd smaram ma bez obzira...:rofl:

Stavi 6-7 sjemenka u jednu rupu.. Iskopaj nekih 40 cm zemlju. Zaljevaj svaki dan otprilike..
 
08.03.2009
7
0
0
33
grasscar je napisao(la):
ovako počet ću sadit pa me zanima jeli ovo dobra pozicija za biljku (nema prolaznika, u zabiti)

sa svih strana sunce može doprijeti do nje...tj potpuno je na otvorenom od istoka pa do zapada samo me zanima jel to dobra pozicija pošto se radi o šikari u šumi....

http://img10.imageshack.us/my.php?image=slikaz.jpg

hvala unaprijed


Ako nije bas plodna zemlja onda je malo pognoji za bolji rast.. :D I zaljevaj, a za ostalo ce se majka prirode pobrinut..
 
19.05.2008
47
4
0
42
Travica je napisao(la):
Stavi 6-7 sjemenka u jednu rupu.. Iskopaj nekih 40 cm zemlju. Zaljevaj svaki dan otprilike..


Ok 6-7 sjemnki u jednu rupu...40cm?? razmak tih rupa il??(brijem da nije dubina rupa:icon_lol:)

Il si mislio da izoram na tu dubinu sto mi je jasno...

Kolko ce im treat da probiju.....
 
11.03.2009
1
0
0
40
Pozdrav ljudi!
Jedan sajt ce mi biti na otp. 450m nadmorske visine,gdje su noci hladne.Temperature se ljetu spustaju ispod 10,jutra su rosna a nekad ima i mraza.negdje sam procitao da ako se nocne temp. spustaju ispod 15 nije preporucljivo saditi..
Vasa iskustva i misljenje?HVALA unaprijed
 
08.03.2009
7
0
0
33
Yoda je napisao(la):
Ok 6-7 sjemnki u jednu rupu...40cm?? razmak tih rupa il??(brijem da nije dubina rupa:icon_lol:)

Il si mislio da izoram na tu dubinu sto mi je jasno...

Kolko ce im treat da probiju.....

Pa sta nije oko 20-40 cm za dubinu rupe..? I stavi pola metra razmaka od svake biljke..
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
hhheeheaheaheahaehaeheh
40cm u dubinu
haahhaahahahahahahaha
izace ... za jedno 20godina... mozd tvoje djete to pobere jednom :)
 
08.03.2009
7
0
0
33
Frula je napisao(la):
mislim da ce ti ''OMFG'' bit dovoljan odgovor na to pitanje...

Ja sam samo reko da se toliko (20-40cm) iskopa samo zato da bude rahla zemlja.. Nisam mislio stavit na 40cm dubine sjemenke... -.-
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.