Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.02.2007
13
0
0
42
Jao meni lika, jel to proklio novi admin ..
Pa da mi se ne zuri ne bi postao dva puta..
Pa molim neke iskusnije clanove da mi odgovore..
Pozzz
:dog_walk2:
:icon_lol::icon_lol:
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
Grassy je napisao(la):
Interesira me jedna stavar!!
Kad biljkice proklijaju i stavim ih u casu da li ih mogu drzati pod vecim rezimom svjetla u namjeri da mi sto prije izrastu do zeljenih 10- 15 cm..
Mislio sam svjetlo staviti 20 - 4 jer mi je u interesu da sto prije ih vani stavim tj. izrastu do 15.cm, jer cu malo kasnije dobiti sjeme ali nisam siguran hoce li to imati nezeljeni efekat jer znam da bi mogla cvjetati kad bi dosla van radi rezima svjetla ili je premala za to!!
Molim strucne osobe da mi daju savjet i da li je to u redu jer su male!!
Pozzz & tnx.

joj za 1 tj ti je vec 10 cm ako ju drzis na prozoru sam uz suncavu svjetlost a kamo ne ak stavis neko svjetlo mada ja tu nevidim potrebu nikakvu za stavljanjem mozda 1 neonka i to bi ubrzalo poprilicno stvar...sam polako nikud s zurbom sve ce doci na svoje nesmijes biti nestrpljiv...
 
03.02.2007
13
0
0
42
Kralju nije da se meni zuri, nego njoj..hehe
Znas dobiti cu sjeme malo kasnije nego sta sam trebao pa da stigne odcvjetati na vrijeme do zimulje jer je sativa tj. da ima vremena za vegetaciju dobru...
Citao sam od neki poznavaoca da joj je stres da bude 20 - 4 pa kad dode vanka jbg ona cvjeta jer je 12-12...ali nisam nigdje nasao jel joj stresno dok je mala do 15 cm da mi izraste na 20 - 4 pa bi je onda za ruku vanka..
pozzzzzz & tnx
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
E, pa mene zanima da li neko ima iskustva sa vetrovima i mladim biljkama...
poceo sam outdoor i sve manje vise islo lepo al' jutros se probudim a vetar siba na sve strane....
odem do biljoza a dve su nekako pale, stablo im je polomljeno ali nisu odvojene od stabla nego samo nekako iskrivljene.........valjda je dovoljno jasno...
Sta da ocekujem od njih? jel se mogu oporaviti ili ne?

uneo sam ih sve unutra, dok je vetar, a ove sam podigao, malo zemljica okolo i sad stoje kao da su normalne al ne znam da li ce preziveti.

i kako zalivate u outdoor-u? Meni je povrsina zemlje uvek suva i rastresita a u dubini zemlje je vlazno i sad ne znam da li da ih zalivam????

POZZZZZZZ
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
glupsone:
Ako stabljika nija skroz pukla, nego samo onaj vanjski dio, oporavit će se.Neznam kolike su al
stavi im male kolce i zaveži i zakopaj ih malo bolje u temelju.A za zaljevanje,dok su male malo
češće,svako 2,3 dana ako nema kiše, a posli kad korjen nađe vodu malo dublje onda nije bitno šta
je zemlja na površini suha jer će liti uvjek bit suha.Tako da je jedino bitno da se dobro zakorjene
prije ljetne žege...
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
imam pitanje cito sam tu da mora bit razmak izmedu najmanje 50cm a mi nagurali na 20 25 ima dost u dubinu 50 60 oce bit sve oki mislim na kaj moram zitpa jer neko sadio tak blizu ???
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
Pozeljno je da svaka biljka ima sto vise prostora za sebe,dovoljno je bar 0,5 m2,ukoliko zelite da izraste i rodi maksimalno.A postoji i varijanta da na manjem prostoru posejete vise biljki ali to znaci da treba da imate mnogo(bas mnogo semenki).U tom slucaju biljke nece dostici maksimum ali ce ih biti vise,a posto ce svakako biti manje,nego kad imaju dovoljno prostora,bice manja verovatnoca da ih neko primeti.
Moja preporuka je prvi metod jer pravo je zadovoljstvo kad vidite rezultate svog rada u vidu biljke od 1,5-2 m.
 
04.02.2009
21
0
0
36
zanimam me sta se pocelo događat s biljkom mala je i ona dva mala glatka listica su se pocela ko zutit sve su svijetliji idu prema zutom
 
13.05.2008
0
0
0
35
Jel neko zna kako napraviti jednostavan sustav za navodnjavanje da nije potreban direktan dotok vode nego npr da malo po malo curi iz kanistera ili boce....
Hvala
 
13.01.2009
32
0
0
33
trebam savjet... uzgajam vani u sumi, imam 20 biljaka... zasad su jos male... zanima me kako da takoreceno sakrijem od helica koji lete iznad suma i naselja, zadnje vrijeme imamo malo vise problema s tim helicima... pa ako mozete da me savjetujete...
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
20 biljaka je pun ku***

izbjegavaj to mjesto i navodnjavaj samo ako je potrebno..sumsko tlo zadrzava dosta vlagu...da skrivas mislim da nemas kako,a i ako bi stavio bilo sta kao kamuflazu,samo bi navukao jos vise sumnju na tu lokaciju...

izbjegavaj i dodji na berbi pa sta bude bude...

a ti helikopteri,pa mislim da u letu koji je ajmo reci minimalno 80ak kmh na sat,nije bas da gledaju sta se nalazi ispod njih,i ako je suma ,koja je vjerovatnost da ce proci bas iznad tvog growa i da ce bas vidjeti tvoju wutru...od svog tog zelenila i drveca...
 
13.01.2009
32
0
0
33
znam da... jedino da napravim vise mjesta, pa 5 tu, 5 tamo itd... sta se tice zalijevanja, navodnjavanje sam napravio automatsko, tako da nemoram non stop odlazit, kap po kad laganini... sto se tice helica, to traze sa visine sve sto je sumljivo, lete nisto i sporo, pregledavaju sva naselja izvan gradova... al ja se ne predajem
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.