Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
Vrh je napisao(la):
Hvala Gloss, i meni se čini da je tako nešto...

Inače odlično napreduje, samo ne znam jeli cura?? Ako znaš, pliz reci...

E da, i da li je prerano (buduču da ima mjesec i pol - cca 40/50 cm) da je počnem zalijevati tekučim gnojivom??

fino zemi kristalnu kuglu i pogledaj,moze i tarot telefon - ;)
sori zeka nemres znat jel muska il zenska dok neprode vegetacija i pocne faza cvjetanja pa ces onda znat kaj je..
..sretno..poz..
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
CvitDima je napisao(la):
Ovako,imam 11 biljaka koje su narasle skoro 50 cm,rastu misec dana,pa ih mislin zagnjojit uskoro.
Procita san na forumu da triba uzet gnjojivo sa vise dusika dok su u vegetativnoj fazi,pa mi je zena u ducanu dala ovo:
Florin 7 Urea N 46 (granulat)
Dakle,ima 46 % dusika,i mene zanima kako bi triba sad to dozirat za svoje biljke,ne bi volija da ih sad sprzin sa gnjojivon.
Napisite molin vas koliko g bi triba otopit u vodi,ili koliko g triba posut po zemlji (ako se tako radi) !
Cin nabavin digitalni stavit cu i slike biljaka!
Hvala puno!

ona slova iza na pakiranju sluze ko i sva slova za citanje ,tamo si vjerovatno procito i sastav..i sumljam da ne pise nikakva preporuka o doziranju
 
25.02.2009
10
0
0
35
Pise za pripavljanje 0,7 % otopine,ali ne znan vridi li to i za marihuanu,ali napisa je neko da uvik stavin pola od preporucene doze pa cu tako napravit,hvala na odgovoru
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
ma frend i ja se kacimo po jednom pitanju....preblizu su zasadene oki, tak je kak je, jer im se vec korijen zapleo, u vegetativnoj su fazi rasta,i ima vec dost velikih listova koji zaklanjaju sunce malima ..sad jer mi brijemo ove velike pokidat sve osim onih na vrhu....to mi je logicno skinem velike da bi oni manji dobili svijetla jer fakat zaklanjaju full, a s druge strane ti veliki listovi hrane te male, a i neko je reko tu da se list ne skida ak je zdrav,ja ih nikad nisam cupo u veg..al 3,4 nedelju cvijetanja jesam skido...e sad fakat nam smetaju i izvijaju se svaka kak stigne jer su jbg..preblizu zasadene a sa kidanjem listova bi se bar dobilo na svijetlosti pri dnu i sredini biljke....
 
11.06.2009
0
0
0
36
Eo ovako, biljka mi je izrasla oko 5cm, i hteo bi da je presadim. e sad, da li bi mogao to, kad i kako to da uradim ako moze??

Hvala
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
pa to je bebica svaka greska ce da je kosta glave.
sacekaj jos malo da ojaca koren pa onda kad se zemlja skroz osusi tad je presadi.
 
12.06.2009
10
0
0
33
Ovako biljka mi je narasla oko 60cm i lepo se ragranala...ali imam jedan problem pojavilo se neshto belo na listovima i pocele su da se prave rupice na listovima... e sad ne znam da li je to neko oboljenje neka vash ili zbog insekata poshto je van. ako neako zna nacin na koji da izlecim svoju biljku neka MI POMOGNE!!!!
sick.gif
 

Vrh

06.04.2009
3
0
0
48
Nixx, meni su se isto poćele na listovima pojavljivati bijele crte (imaš slike stranu dvije iza) tj, nekakve ličinke se nakotile u listovima, sitne crne točkice iza kojih ostaj bijeli trag... možeš ih zgnječiti noktima ili rezati dijelove listova. Tako je i meni rečeno... Naravno ako je to u pitanju... sretno i pozdrav

p.s. meni su nakon što sam zgnječio te proklete ličinke listovi na tim djelovima popucali i cijeli listovi su počeli žutiti i sušiti se... otrgnuo sam ih... jbg. Al raste sad biljka grmasto, tj. širi se... :)
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
locoo-pajdoman je napisao(la):
ljudi po treci put vas molim...mozel iko na srpskom da mi detaljno obasni kako da okrastim biljku????


molim vas:sick:

bi al neznam na srpskom..sory..
poz..
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
evo mogu ja reci, pa cemo google translate za prevesti

uzmeš škare i odsječeš

evo rezultat prevoda

uzmeš makaze i otcapariš :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 
13.06.2009
0
0
0
34
ovako..... imam 10ak biljki vanjskog uzgoja... sve j u pocetnoj fazi... znaci 2-3 tj...
i primjetio sam na skroz doljnjim listovima (ima ih puno =P ) da ima neke bube ili uši... bjele točkice koje se krecu .... i sad jel ima neki tekuci sastav koji ne skodi i ne steti mojim biljkama a da ubije te licinke kukce il sta vec... tnx..
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Naravno da ima tekučina za to:sun2:
-Ima negdi na forumu samo me ubija sad tražiti.Pročitaj malo,nači češ.
 
13.06.2009
0
0
0
34
sad jos jedno tanjpi... u kojem dobu biljke se moze saznati spol... jel meni u 2 i pol tj skoro 3.. mi se vidi kako nesh bjelo.. al slicno su kao pistili.. a isto kao i muski.. nadam se da necu dobit hemafrodita.. -.-
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.