Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Ajme gospe moja šta san učinia,iša san ih razdvojit i vidia da je to jebeno nemoguće pa san ih mora kako god znam razdvojit....na silu..
osjetia san kako pucketa korijenje skoro san počea plakat buaaaa...
evo stavia san ih u pitare i jedna se amo reć drži a ovoj drugoj je odma vrh skroz ošo pa sam ga osika...poglajte slike i savjete brzo...:crash: :crash: :crash: :crash:

http://img02.picoodle.com/img/img02/7/1/29/f_Picture00i_2f50m_14e1882.jpg

http://img02.picoodle.com/img/img02/7/1/29/f_Picture00i_2f50m_51dec65.jpg

http://img02.picoodle.com/img/img02/7/1/29/f_DSC00876i_2f50m_4af5337.jpg
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
ma one gore prve dvi su još dok su bile skupa,ona treća ti je jedna od dvije al razdvojena i bez vrha jer je odma pao pa sam ga osjeko da se održi s manje snage a onda su još dodatne dvije slike nakon razdvajanja...
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Bice to dobro, samo ih pripazi dan-dva, dok se oporave od shocka.

P.S.
Ako ti ove ne uspiju, ne gubi nadu, sad znas sto ti je ciniti od pocetka ...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
I ja mislim da će to biti u dure sve....samo dva-tri dana da "izguraju" od šoka i biće to dobro,... mislim samo ako sam dobro vidio lampa ti je sa strane (ili ih imas vise, ako imas vise onda ok, ako je jedna ona samo postavi je iznad vrhova, i gledaj da lampu sto vise primaknes biljkama, ali pazi da ih ne sprzis, i nemoj gasiti nikako... (osim nekih 10-20 min. kad zalijevas).... i bice to sve ok.
 
30.01.2007
1
0
0
ej ja san pocea is pocetka,narasla su mi 5,6 cm 4 biljke u jednom pitaru,tija san pitat sta mi je sad cinit i koliko mi triba do cvitova i koliko okoprilike mogu dobit od jedne stabljike,fala unaprid
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
kazes nista ne govori..? ajoj... morat ces onda sam malo prokopat po forumu... ima toliko teksta o toj zarulji da mozes dva dana citat... i shema spajanja je, i sve zivo... necemo ti mi trazit... upri u search i da vidis cuda :)

cak ti je i na kutiji od prigusnice shema.. odavde se vidi :))
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
HEHE Pitaj ponovo dok ne zasvetli... salim se naravno... vidi ovde za sklapanje sijalice: http://forums.vutra.org/showthread.php?t=1155

Tu imas uputstvo. A koliko je to wati uopste... meni lici na 150w.

ej ja san pocea is pocetka,narasla su mi 5,6 cm 4 biljke u jednom pitaru,tija san pitat sta mi je sad cinit i koliko mi triba do cvitova i koliko okoprilike mogu dobit od jedne stabljike,fala unaprid

To ce da ti objasni "Splitsko dite" mislim to za 4 biljke u jednoj saksiji. Ili prosto procitaj zadnjih 20 postova na ovoj strani i prelistaj ceo forum i vodice za pocetnike i koja oprema i sta i kako... sve pise vec samo potrazi.
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
ajme...neznan jesan li ja glup ili šta...na onoj šemi ništa ne razumin,evo pročita san taj link na kojem je slika koja je toliko mala da se ne vidi ništa šta piše,tj. šta je nacrtano

svitlo je od 250w...:sick:
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
shiljo je napisao(la):
ej ja san pocea is pocetka,narasla su mi 5,6 cm 4 biljke u jednom pitaru,tija san pitat sta mi je sad cinit i koliko mi triba do cvitova i koliko okoprilike mogu dobit od jedne stabljike,fala unaprid


stari pod hitno ih razdvoji i stavi svaku u svoj pitar...viruj mi zajebat ćeš se...ka i ja:icon_lol:
 

Eddie

Aktivan Član
07.12.2006
167
9
0
Nesretnice klikni na sliku da je dobijes uvecanu. Crveno i crno su zice od struje a zuto zelena je uzemljenje ako ga imas. A vidim stekao si neko iskustvo pa i druge savetujes samo polako bitna je volja.
Sto se tice zalivanja ako si im ostetio zile zalivaj ih malo obilnije uostalom pelcer bez korena se primi (ako se ne osusi pre toga) a dugi svetlosni period im pomaze da luce vise hormona rasta. Koliko ja znam biljke nisu mnogo osetljive na zalivanje po svetlu ako im se ne kvasi list. Hladna voda po listu izaziva shock a u kapljicama koje ostanu razvijaju se stetne gljivice i bakterije.
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
moram reći da mi se svidja tema mislim da će se ostale teme rasteretiti nepotrebnih pitanja i odgovora, jako dobro a odmah imam i pitanje :) a vezano je uz kloniranje.
Mene zanima dali se može staviti biljku u cvjetanje znači 12/12 samo da pokaže spol i vratimo ju u vegetaciju 24/0 da nam posluži kao mother plant ?
jel možda bolje pustit ju u vegetaciji malo više tako da dodje biljka i do predcvjetače faze ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.