Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
50
Neeeee. Najbolje za veću razinu co2 je napravit mali kavez s puno miševa i oni kako dišu troše kusik i izdišu co2 :)
 
28.02.2007
12
0
0
33
Nikad nisam uzgajao ali sam vrlo zainteresovan.Dosta toga sam saznao i naucio na ovom sajtu, ali mi nije nikako jasno koliko se otprilike dobije gr. hedova po biljci kod indoor uzgajanja?
 
07.04.2007
0
0
0
36
Da prvi grow mi je...inace ne bih ovakvo pitanje postavio.:costumed-smiley-027 Full oprema je 15 biljaka,hps 400W,ventilator,alu folija,i sve je u sobi.Ne znam samo koji su muzjaci a koje su zenkice...Ali ako hocu semenke za kraj one(biljke) moraju da se oplode to jest moraju u sobi biti i muzjaci i zenke.zar ne?Zasto bi ih razdvajao....
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Dobrovoljac je napisao(la):
Da prvi grow mi je...inace ne bih ovakvo pitanje postavio.:costumed-smiley-027 Full oprema je 15 biljaka,hps 400W,ventilator,alu folija,i sve je u sobi.Ne znam samo koji su muzjaci a koje su zenkice...Ali ako hocu semenke za kraj one(biljke) moraju da se oplode to jest moraju u sobi biti i muzjaci i zenke.zar ne?Zasto bi ih razdvajao....

Ako hoćeš sjemenke, odaberi jednu koju ćeš oprašiti, a muške izbaci da ti ne uzimaju prostor ... 400W je malo za 15 biljki, IMAO.

Spol ćeš saznati kad svijetlo prebaciš na 12/12 ... ali to su osnove uzgoja.

Eto, ne želim ti soliti pamet, samo jedan savjet, sve imaš na forumu (znam, ponavljamo se), a stvarno mi se čini da ti se ne da čitati.
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Dobrovoljac je napisao(la):
Da prvi grow mi je...inace ne bih ovakvo pitanje postavio.:costumed-smiley-027 Full oprema je 15 biljaka,hps 400W,ventilator,alu folija,i sve je u sobi.Ne znam samo koji su muzjaci a koje su zenkice...Ali ako hocu semenke za kraj one(biljke) moraju da se oplode to jest moraju u sobi biti i muzjaci i zenke.zar ne?Zasto bi ih razdvajao....

Biljka u fazi cvetanja proizvodi takozvani THC sto nama i treba! E kada se bilka oprasi tada staje tj mnogo smanjuje proizvodnju THC-a i pocinje da proizvodi seme! A koji ce ti seme nije to kukuruz! Neces propasti za par desetina evra da kupis pravi seme!
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Dajte ljudi zna li neko da mi odgovori na pitanje od gore? Par postova vislje!
 
28.02.2007
12
0
0
33
Vuspra Buksnic je napisao(la):
Nikad nisam uzgajao ali sam vrlo zainteresovan.Dosta toga sam saznao i naucio na ovom sajtu, ali mi nije nikako jasno koliko se otprilike dobije gr. hedova po biljci kod indoor uzgajanja?

I sto je sad svima problem da me prosvetle, i daju mi odgovor na pitanje koje je vama strucnjacima prosto?:sadbanana:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Vuspra Buksnic je napisao(la):
I sto je sad svima problem da me prosvetle, i daju mi odgovor na pitanje koje je vama strucnjacima prosto?:sadbanana:

0-500g Zavisi od uslova, ne postoji tacan broj.
 

Bull

Aktivan Član
10.02.2007
139
124
43
de da vas samo nesto pitam .... ja sam ovoj biljci odsjekao stabljiku da mi izrastu 2 nove . dali to treba izgledati ovako ?
52nu7v9.jpg
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Bull je napisao(la):
de da vas samo nesto pitam .... ja sam ovoj biljci odsjekao stabljiku da mi izrastu 2 nove . dali to treba izgledati ovako ?
52nu7v9.jpg

Da..........
 
07.04.2007
0
0
0
36
Da konstatujem....Muzjaci imaju redje grane,manje rapavije listove i malo su svetlije boje dok su zenkice tamnije,sa guscim listovima i bujnije.Biljke su mi vec 4 dana na rezimu 12/12 i to se dalo videti na raspoznavanju pola.Kuvao sam i caj od mladih pupoljaka i moram priznati da je veoma ukusan.:costumed-smiley-027 Ono sto je ostalo iz caja nameravam prosusiti i zarolati.:sun2:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Dobrovoljac je napisao(la):
Da konstatujem....Muzjaci imaju redje grane,manje rapavije listove i malo su svetlije boje dok su zenkice tamnije,sa guscim listovima i bujnije.Biljke su mi vec 4 dana na rezimu 12/12 i to se dalo videti na raspoznavanju pola.Kuvao sam i caj od mladih pupoljaka i moram priznati da je veoma ukusan.:costumed-smiley-027 Ono sto je ostalo iz caja nameravam prosusiti i zarolati.:sun2:

Nemoj to radit ...

A i čaj bi trebao radit sa maslacem jer se THC otapa u masnoći i alkoholu, u vodi ne.

U svakom slučaju, nemoj pušit ostatke iz čaja ... živi otrov.
 

bmw

01.04.2007
10
0
0
48
Ako neko zna gde u Srbiji mogu kupiti papir za ph neka mi kaze grad ime prodavnice? Hvala puno!!!
 
07.04.2007
0
0
0
36
Jer je tacna ova razlika sto sam primetio izmedju muzjaka i zenki....?u predhodnom pitanju sam konstatovao to posle 4 dana rezima 12 12....
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
tačno je da su mužjaci najčešče višlji i nije biljka toliko razvejana.
kad odradite nekoliko rundi,značete vrlo brzo koja bih mogla biti mužjak pre stavljanja na 12/12
takodje se muški cvet najčešče pojavi pre ženskog.Priroda je pobrinula da se razmnožavanje odvija neometano
 
09.05.2007
7
0
0
38
prvi put radim indoor i imam problem
biljka ima oko 10cm i doljnji listovi se suse,skroz gornji su uvijek uzdignuti u zrak prema svjetlu a ovi ostali prema dolje ,prema zemlji. lagano su zuckasti u sredini i polako se suse. i svaki put kad izrastu dva nova na vrhu, ovi se ispod objese i suse se. ?????
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
nesto napiši o zemlji koju koristiš,koliko si hranijo,...... nesto je sa zemljom naopako
pa čemo lakse probati pomoči

sretno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.