Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
_Dr_ je napisao(la):
Da li mi neko moze reci u cemu je razluka izmedju muskog i zenskog sjemena???Koje je bolje,u cemu je fora???

Kako u cemu je razlika? Pa jedno je musko a drugo je zensko... To ti inace ne postoji, ali nemoj nikome rec :icon_lol:
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
shemazaspojithpsdr5.jpg


EDIT : kao sto vidis spojeno je tako da je starter skroz blizu lampi zakacen na reflektor a balast je udaljen dosta tako da mozes manevrirat s njim gdje ces ga stavit, naravno duljina zica ovisi o tebi.

Takodjer i prigusnicu i starter okreni kako je okrenuto na crtezu tako da znas gdje sta ide.

( malo nije ljepo nacrtano al jbg napravljeno je u 2 minute : )
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
_Dr_ je napisao(la):
Da li mi neko moze reci u cemu je razluka izmedju muskog i zenskog sjemena???Koje je bolje,u cemu je fora???

Sad samo trebaš pitat koliko je sjemenki potrebno za jednu zdravu biljku i ispunio si kvotu ...

E baš si mi uveselio dan. :rofl:
 

_Dr_

Banned
Banovan
29.08.2008
2
0
0
32
da li mi odje vise neko moze reci u cemu je razlika izmedju muske i zenske biljke???znam kako koja izgleda,ali mi nije jasno koja je bolja,koju da kupim?
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
zensku pušiš.
modjes i musku al ce te sam bolit glava...
a gdje ti to mislis kupit biljku... pa ajde brate podjeli to snama... ko da mi nevolimo gotove biljke xP
 

_Dr_

Banned
Banovan
29.08.2008
2
0
0
32
odoh ja odavde...vi ste obicni bogalji,da sta znate ne bi po cijeli dan bili za komp...samo nesto serete,vi nemate veze sa mozgom....***** vam mater seljacku...pozz iz nk..
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
jebeš mu život nije to za mene. Nosim sutra nekom električaru izbacilo mi je osigurač kad sam spoio i nešto je malo zasmrdilo na nešto spaljeno a nije đoks...

Da li netko zna nekog električara da je na vrbiku trnje...
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
doomer je napisao(la):
shemazaspojithpsdr5.jpg


EDIT : kao sto vidis spojeno je tako da je starter skroz blizu lampi zakacen na reflektor a balast je udaljen dosta tako da mozes manevrirat s njim gdje ces ga stavit, naravno duljina zica ovisi o tebi.

Takodjer i prigusnicu i starter okreni kako je okrenuto na crtezu tako da znas gdje sta ide.

( malo nije ljepo nacrtano al jbg napravljeno je u 2 minute : )
Nemoj me pogresno shavtiti, ali ovo nema sanse proraditi...:bp4l:
Znaci na ovoj slici u starter ti ulazi jedna zica direktno iz uticnice iz struje, koja moze biti ili faza ili nula.
A od startera ti izlaze 2 zice ???
Nemas zatvorenog strujnog kola....

Pozdarv...:ludaci_lol:
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
pecko88 je napisao(la):
Nemoj me pogresno shavtiti, ali ovo nema sanse proraditi...:bp4l:
Znaci na ovoj slici u starter ti ulazi jedna zica direktno iz uticnice iz struje, koja moze biti ili faza ili nula.
A od startera ti izlaze 2 zice ???
Nemas zatvorenog strujnog kola....

Pozdarv...:ludaci_lol:

da ne radi to je utvrđeno - aj kako bi to trebalo napraviti?
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Ajme meni, oprosti care krivo sam ti shemu nacrto jer jedan kabal mi je uvinut pa nisam vidio gdje ide...
Evo ovo je 100% tocna shema al ako je zasmrdilo vjerojatno si spalio zarulju, probaj po ovoj shemi sad a ako ne radi onda si spalio zarulju a ja cu ti kupit novu nemas problema !

shemazb6.jpg
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
:sun2: ma kakva nova žarulja - svjetli brate

osigurač je valjd spasio lampu

taman su danas i klice završile pod zemlju
iče to polako :smoke18:
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
ajde fala bogu vec sam se vidio kak ti placam novu zarulju hehee, ma nema problema al mi bilo zao tebe...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
_Dr_ je napisao(la):
Da li mi neko moze reci u cemu je razluka izmedju muskog i zenskog sjemena???Koje je bolje,u cemu je fora???

naki bolan nikšićani pušu naku travu`ljnu ? :signs034:


kako si smiješan i jadan
i bježao si sa biologije nesrećo jedna
pa kad glupiš lupost onda psuješ i vrijeđaš

e nesrećo jedna stid me od takvog čojstva nejakog što smo pod istu zastavu
greote hrane koju iziješ i vode koje popiješ
 
22.08.2008
19
0
0
47
Prije od prilike 10 dana sam preko Agrohobby-a naručio lampu, prigušnicu, starter i reflektor. Kako je prošlo već dosta vremena, a i biljčice su već na cca. 10 cm visine pa bi im dobro došla malo jača lampa ima li tko iskustva sa naručivanjem preko njih?Hoće li isporučiti, da tražim negdje drugdje ili je uobičajeno da im treba toliko vremena?
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
Astronaut je napisao(la):
Prije od prilike 10 dana sam preko Agrohobby-a naručio lampu, prigušnicu, starter i reflektor. Kako je prošlo već dosta vremena, a i biljčice su već na cca. 10 cm visine pa bi im dobro došla malo jača lampa ima li tko iskustva sa naručivanjem preko njih?Hoće li isporučiti, da tražim negdje drugdje ili je uobičajeno da im treba toliko vremena?

mejl? mejl?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.